השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

ארגז תאורה

פורטל השלטים מאגד את כל סוגי השילוט הקיימים בשוק, בינהם ניתן לקבל שירות של ייצור ארגזי תאורה לשלטים, בין אם הם סטטים או מוארים. רוצה לדעת עוד ולקבל ייעוץ והצעת מחיר בעבור ארגז תאורה לשלט? צור קשר כעת ולא תפספס!

ייצור ארגזי תאורה לשלטים במחיר מבצע!

פורטל השלטים מספק ייצור, עיצוב, התקנה והרכבה של ארגזי תאורה בעבור שלטים, רוצה ארגז תאורה מואר לעסק למטרת פרסום? אנחנו מייצרים מגוון רחב של ארגזים בגדלים שונים, ניתן להשתמש בארגזי התאורה למגוון רחב של צרכים, כמו תלייה, פרסום בהמשכים באמצעות ריבועים מוארים, עמדת פרסום ואפילו לשימוש פנימי. מרבית הלקוחות אשר מחפשים ארגז תאורה כשלט, רוצים זאת לחנות שלהם ומוסיפים את שם החנות שלהם בהדפסה על גביי ארגז התאורה.

עיצוב ארגז תאורה ייחודי לעסקך!

רוצה לעשות פרסום מעניין ומושך לעסק שלך? באמצעות ארגז תאורה מואר ניתן להוסיף אפקטים מיוחדים, הדגשות והכוונה ללקוחותיך, בפורטל השלטים תוכל למצוא רעיונות מעניינים בגלריית התמונות שלנו בעבור ארגזי שילוט השונים ופרויקטים קודמים שביצענו, ניתן גם להתייעץ עם נציג טלפוני לגביי איזה שלט מתאים לך, לא נשקר ונאמר לכם שכיום השימוש בארגז תאורה כשלט הוא מיושן ורבים מחפשים אחר פתרונות מעניינים יותר, כמו שלטי לדים, שלטים מוארים בסגנונות שונים ועוד, אלו שעדיין בעלי ארגז תאורה לחנות שלהם, מבצעים חידוש מידי פעם בגלל נזקי מזג האוויר, אנו מספקים גם חידוש לארגזי התאורה במחירים מוזלים ומוצעים כשירות לכל דבר.

חידושים במבנה של ארגז התאורה

בשונה מהעבר, כיום ארגזי תאורה נבנים בצורה שהם יכולים להפתח בקלות, כל ארגז תאורה שבחלקו הפנימי יש "פרסומת" בתוכו נמצאים גופי תאורה (פלורסנט), התקלה השכיחה ביותר שקיימת בארגזי התאורה היא בעצם החלפת התאורה, בעבר היה צריך לפרק את השלט ולהחליף את המנורות, כיום השלטים נבנים בתוספת של ציר לפתיחה קלה ולהחלפה של התאורה הפנימית שלהם בקלות.

פורטל השלטים, כאן בשבילך.

התחל את המסע אל ארגז התאורה המושלם בעבור עסקך, כמובן מבלי לקרוע את הכיס, על מנת לבצע השוואת מחירים בצורה הקלה ביותר, עליך לפנות אל פורטל השלטים, אחד מהנציגים שלנו יעביר את פנייתך אל שלושה בעלי מקצוע שונים וידאג שתקבל כמה הצעות מחיר, בכך תוכל לבצע השוואת מחירים אונליין ולסגור עם בעל המקצוע שמתאים לך, על מנת ליצור עמנו קשר תוכל לחייג אל המוקד הטלפוני שלנו או למלא את הטופס ונציג יחזור אלייך באופן מיידי להשלמת הפרטים החסרים, מחכים לכם בצד השני של הקו, פורטל השלטים.
 
ארגזי תאורה לשלטים