השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

ארגזי תאורה כשילוט מואר

פורטל השלטים מאגד את כל סוגי השילוט הקיימים בשוק, בינהם ניתן לקבל שירות של ייצור ארגזי תאורה לשלטים, בין אם הם סטטים או מוארים. רוצה לדעת עוד ולקבל ייעוץ והצעת מחיר בעבור ארגז תאורה לשלט? צור קשר כעת ולא תפספס!

הפתרון האידאלי לכל חנות ועסק בינוני

לא צריך להשקיע יותר מידי כסף!
נותן פתרון בולט עם שטח פרסומי גדול
מתאים גם להיום וגם לעסקים הפועלים בלילה
אפקטיבי, עיצובי ומודרני.

ייצור ארגזי תאורה לשלטים במחיר מבצע!

פורטל השלטים מספק ייצור, עיצוב, התקנה והרכבה של ארגזי תאורה בעבור שלטים, רוצה להאיר את העסק וגם להנות מפרסום? אנחנו מייצרים מגוון רחב ובגדלים שונים, ניתן להשתמש בהם למגוון רחב של צרכים, כמו תלייה, פרסום בהמשכים באמצעות ריבועים מוארים, עמדת פרסום ואפילו לשימוש פנימי. מרבית הלקוחות אשר מחפשים ארגז תאורה כשלט, רוצים זאת לחנות שלהם ומוסיפים את שם החנות שלהם בהדפסה.

עיצוב ארגז תאורה ייחודי לעסקך!

רוצה לעשות פרסום מעניין ומושך לעסק שלך? באמצעות ארגז תאורה מואר ניתן להוסיף אפקטים מיוחדים, הדגשות והכוונה ללקוחותיך, בפורטל השלטים תוכל למצוא רעיונות מעניינים בגלריית התמונות שלנו בעבור ארגזי שילוט השונים ופרויקטים קודמים שביצענו, ניתן גם להתייעץ עם נציג טלפוני לגביי איזה שלט מתאים לך, לא נשקר ונאמר לכם שכיום השימוש כשלט הוא מיושן ורבים מחפשים אחר פתרונות מעניינים יותר, כמו שלטי לדים, שלטים מוארים בסגנונות שונים ועוד, אלו שעדיין בעלי ארגז תאורה לחנות שלהם, מבצעים חידוש מידי פעם בגלל נזקי מזג האוויר, אנו מספקים גם חידוש במחירים מוזלים ומוצעים כשירות לכל דבר.

חידושים במבנה של ארגז התאורה

בשונה מהעבר, כיום ארגזי תאורה נבנים בצורה שהם יכולים להפתח בקלות, בכל אחד יש חלק פנימי שבה יש "פרסומת" בתוכו נמצאים גופי תאורה (פלורסנט), התקלה השכיחה ביותר שקיימות בסוג השילוט הזה הן בעצם  כאשר נשרפות המנורות ויש צורך לבצע להן החלפה, בעבר היה צריך לפרק את השלט ולהחליף את המנורות, כיום השלטים נבנים בתוספת של ציר לפתיחה קלה ולהחלפה של המנורות הפנימיות שלהם בקלות.

פורטל השלטים, כאן בשבילך.

התחל את המסע אל ארגז התאורה המושלם בעבור עסקך, כמובן מבלי לקרוע את הכיס, על מנת לבצע השוואת מחירים בצורה הקלה ביותר, עליך לפנות אל פורטל השלטים, אחד מהנציגים שלנו יעביר את פנייתך אל שלושה בעלי מקצוע שונים וידאג שתקבל כמה הצעות מחיר, בכך תוכל לבצע השוואת מחירים אונליין ולסגור עם בעל המקצוע שמתאים לך, על מנת ליצור עמנו קשר תוכל לחייג אל המוקד הטלפוני שלנו או למלא את הטופס ונציג יחזור אלייך באופן מיידי להשלמת הפרטים החסרים, מחכים לכם בצד השני של הקו, פורטל השלטים.

כל פתרונות הפרסו בהתאמה אישית

ישנם לא מעט פתרונות לפרסום של משרד, חנות ועסק אך לא כל אחד מתאים ישנם כאלו המתאימים לעסקים הפועלים בלילה, כאלו לשעות היום, כאלו שצריכים להעביר מידע רב יותר ולעומת אלו שרק "הלוגו" שלהם מספיק ואם נוסיף לכלל המשתנים האלו את עניין התקציב שיש לכל עסק להשקיע ככל הנראה שנבין שכל אחד צריך סוג שילוט אחר בין אם הוא לפרסום בשעות הערב באמצעות שלטים מאירים ובין אם הוא צריך לפרסם מבצעים משתנים בצורה יומית, לא חסרות אפשרויות בתחום אך אנו כאן בשביל לאגד את כלל הסוגים ולתת פתרון אחד וכולל.