מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

ביתנים לתערוכות

בניית ביתנים לתערוכות ולכנסים הכולל עיצוב ומיתוג בהתאמה אישית לכל חברה, ניתן לרכוש דרכנו ביתנים מתקפלים עשוי קרטון או פלסטיק קבועים - קבל דרך פורטל השלטים עד שלוש הצעות מחיר מהטובים ביותר בכל הארץ!

שילוט וביתנים לתערוכות ב"פורטל השלטים"

- בניית ביתן לתערוכה ולכנס בהתאמה אישית
- עיצוב ביתני תערוכות כולל מיתוג חברות ועסקים.
- הקמת ביתני תצוגה בתוך כנסים ואירועי פרסום
- בנייה של ביתנים מודולרים מתקפלים מקרטון

חשיבות עיצוב הביתנים לתערוכות ותצוגות

לביתנים ישנה חשיבות גדולה ובפרט כאשר הם מייצגים אתכם בתערוכה החשובה אשר משקפת את המוצר שלכם או הטכנולוגייה שאתם משווקים, חשוב לעצב באופן צמוד למיתוג המוצר על מנת לחשוף אותו כבר מרחוק, לא די בכך לצרף לוגו אלא להשתמש בצבעים ובטקסטורות המייצגות את המותג שלכם. עיצוב ביתנים לתערוכות הוא ללא ספק עבודה לבעלי מקצוע מיומנים ולגרפיקאים בעלי יכולות והבנה.

כמה עולה לבנות ביתן לתערוכה?

בניית ביתנים לתערוכות מתשנה על פי גודל הביתן, כמות שמזמינים מראש, סוג החומר ובאיזה הדפסה משתמשים. אם הנך רוצה לבנות ביתן זול מקרטון המחיר ההתחלתי הוא 500 שקלים, ביתן מתקפל משולב עם פלסטיק וקרטון נע בין 600 - 900 שקלים, בניית ביתן מפלסטיק הכולל מיתוג מלא יכול גם להגיע ל-1,500 שקלים! זכרו כי הדוכן משמש אתכם בתערוכה, בכנסים ובאירועי תצוגה וחשוב להשקיע בו במידה גם אם השימוש הוא חד פעמי, אם אתם בעניין של "לחסוך" ניתן גם להזמין שלטים לתערוכות ולהצמיד אליו שולחן עם מעט מיתוג ואם יש לכם כמה מאות שקלים, אז לצרף דוכן ממותג.
בניית ביתנים לתערוכות

הקמת ביתנים בכנסים, תערוכות ובתצוגות

ב"פורטל השלטים" אפשר להזמין שירות מא' ועד ת', כאשר בתחילתו הוא כולל עיצוב של הביתן, לאחר מכן בנייה שלו וניתן להזמין אותו ישירות לתערוכה שם הוא בעצם יוקם על ידי מתקינים, זכרו כיום יש ביתנים גדולים אשר עולים כמה אלפי שקלים ועליהם אנו מדברים הם בדרך כלל מוקמים בעבור תערוכות של כמה ימים למטרת שיווק של מוצרים, שירותים וטכנולוגיות, אם אתם מדברים על ביתן פשוט לשיווק בסופרמרקט למשל אשר ניתן לפירוק והרכבה באופן עצמאי, אז אין צורך להזמין בעל מקצוע לשם כך, אם רכשתם רק דוכן ממותג אין צורך גם כאן בהקמה, הרי זהו משהו פשוט וקל לתפעול.
עיצוב ביתנים לתערוכות

מדוע כדאי להזמין דרך פורטל השלטים?

אם הנך מעוניין בביתן בעבור תערוכה אזי כדאי לך לבדוק היטב היכן אתה עושה אותו, כפי שקראת עד כה יש לו חשיבות רבה והמחיר המשתנה תלוי אך ורק בך ועד כמה אתה מעוניין להשקיע בו, על איכות משלמים אך בנושא הזה זה ככל הנראה גם משלם, במיוחד כאשר הרושם הראשוני כאן על הלקוחות קובע באופן משמעותי, אנו בפורטל השלטים יודעים לספק עד שלוש הצעות של חברות שילוט מהטובות ביותר שנמצאות באזורך, כך שתקבל פרספקטיבה נכונה בעל הנוגע אל מחיר בניית הביתן, כולל עיצובו והקמתו.

צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה