השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

דוכני נואמים

צריך דוכן נואמים ממותג? ב"פורטל השלטים", ניתן להזמין דוכני נואמים מפלסטיק או מפרספקס הנושאים את המותג שלכם והלוגו בהדפסה או בחריטה (תלוי בסוג החומר), בהתאמה על פי מידות, ניתן לקבל דוכן נאומים מוגבה עם שילוט מעליו או על גביו.

מזמינים דוכן נאומים ממותג בפורטל השלטים

+ ייצור דוכן לנאום מפרספקס שקוף כולל מיתוג
+ דוכני נאומים למכירה במחיר הזול בארץ!
+ ניתן לקבל על פי מידות דוכן נאומים מוגבה
+ התאמה על פי מיתוג העסק כולל שילוט הדוכן

מהו מחיר של דוכן נאומים למכירה?

דוכני נאומים מתומחרים בדרך כלל על פי הגודל שלהם, מאיזה חומר הם נבנו, האם בעלי הגבה או לא וכמובן מידת המיתוג הנחוצה, בין אם זה רק הדפסת הלוגו של החברה או העסק על גביו או "גשר" עם שלט העסק מעל הדוכן וכן הלאה, מחירו נע בין 1,400 - 5,000 שקלים, שזו טווח די רחב אך בתוכו ישנם אופציות מרובות, חשוב להזמין כי מדובר על מכירה ולא השכרה וכמובן שישנם אופציות מרובות כמו מיקרופון, מיתוג, מוגבה, תאורה וכן הלאה.
דוכן נואמים

הגבהת דוכני נאומים הכולל שילוט ומיתוג על גביו

מרבית אלו אשר מתעניינים בדוכני נאומים רוצים שהם יהיו מוגבהים, זה נוח יותר ונכון לנאום בצורה כזו, אצלנו ניתן להזמין אותם בצורה הזו כאשר הם בעלי גובה בהתאמה, עם המיתוג של החברה, המועצה או העסק על גביהם, אלו אשר אוהבים לפרסם יכולים להזמין רולאפ שולחני אשר יכול להתאים או לעשות שלט מעל אשר מחובר על דלפק הנאומים, הנכם מוזמנים לקבל הצעות מחיר מוזלות דרך הספקים המובילים ביותר בתחום הפועלים עימנו בפורטל השלטים.

דוכן נאומים שקוף עשוי פרספקס או פלסטיק

אפשר ליצור דוכנים מעץ, מברזל וכמובן מפלסטיק או פרספקס אך הבחירה העדכנית ביותר בשנים האחרונות היא לעשות דוכנים שקופים עם לוגו בחריטה, על מנת ליצור אותם יש להשתמש בחומרים המתאימים לכך, זכוכית כאן לא מתאימה ולכן החומר שנשאר לנו שהוא גם חזק ועמיד הוא פרספקס, הוא יוצר שקיפות ומראה אלגנטי לנואמים יש לו מראה חדשני ולא מיושן כמו הפודיום המוכר, מתאים לשידור של אווירה צעירה ומרעננת בין אם זה בבית ספר, בכנס או אפילו באחת מן המועצות או עירייה.