מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

חיפוי מבנים וקירות חוץ

חיפוי מבנים נחשב בעבר לטרנד אופנתי וחדשני בעיקר בקרב מבנים מפוארים, בניינים גדולים ובתי יוקרה, אך במציאות של היום ניתן לראות חיפוי קירות חוץ בלוחות אלומיניום, HPL או אלוקובונד וחומרים נוספים בשלל צבעים, דוגמאות וצורות תלת מימד המקנות לכל מבנה את המראה הייחודי שלו.
נקודה נוספת וחושבה היא שבעולם בו גוברת המודעות לבנייה ירוקה, שימוש בחומרים ידידותיים ואיכות הסביבה, יותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות הרבים שטמונים בחיפוי מבנים ולא מוכנים להישאר אדישים.

חיפוי מבנים וקירות חוץ ב פורטל השלטים:

✔ חיפוי קירות בלוחות אלוקובונד, HPL, אלומיניום וחומרים נוספים
✔ מגוון צבעים ושילובים לבחירה
✔ חיפוי דקורטיבי באלומיניום דמוי עץ, דמוי בטון, דמוי קורות עץ, גימור נוצץ, מט, מבריק ועוד..
✔ שימוש בלוחות בידוד ופנלים מבודדים לחסכון באנרגיה ובידוד מרעש
✔ חיפוי בהתאמה אישית לצרכי הלקוח
✔ שירות מקצועי בפריסה ארצית

 

חיפוי מבנה מסחרי לתעשייה

חיפוי מבנה באלומיניום שחור עם שלט מואר

מהו חיפוי אלומיניום:

תהיתם לעצמכם אי פעם כיצד מבנים שומרים על מראם האסתטי, נראים כל כך טוב ולאורך זמן? ובכן, התשובה היא חיפוי מבנים באלומיניום. חיפוי אלומיניום מעניק לכל מבנה מראה אלגנטי, חדשני, עשיר ומתקדם. חומר האלומיניום הינו אידיאלי לחיפוי קירות ומבנים, יש לו יתרון של עלות מול תועלת וניתן לעצב באמצעותו – כמעט הכול!
כל חיפוי מבנה מוכרח לעמוד בסטנדרטיים הנדסיים ופונקציונליים ברמה הבטיחותית והמחמירה ביותר.
רגע לפני שבוחרים את סוג החיפוי החיצוני, חשוב לבחון את תנאי השטח, מהו החומר שעליו יורכב  המשטח, מה עלולים להיות תנאי מזג האוויר, מהו תקציב הלקוח ומהם דרישות העיצוב.

לאילו מבנים מתאים חיפוי קירות חוץ?

חיפוי קירות חוץ למבנים אינו מתאים לכל מבנה, מדובר בתהליך הדורש אישורים רבים ותכנון ארוך טווח, לכן לרוב ניתן לראות זאת במבנים אשר נבנו לצרכים עסקיים, מסחר או בעלי תקציב.
• חברות ענק מתחום ההיי-טק שמעוניינות בכיסוי דקורטיבי מרשים.
• בנייני משרדים גדולים שרוצים להפוך את האבן לפסיפס.
• מבני תעשייה עוצמתיים שלא ניתן להתעלם מהמראה החיצוני שלהם.
• חנויות ועסקים המעוניינים לשדר מראה יוקרתי כמו סוכנויות רכב, מרכזים מסחריים, קניונים, מוסכים,
• מנהלי פרויקטים בתחום הבניה ויזמים מעולם הנדל״ן.
• בניינים פרטיים המעוניינים בחיפוי דקורטיבי ושימושי לבניין או חיפוי למסתור כביסה.

 

חיפוי מבנה מסחרי

חיפוי לוחות אלומיניום למבנה מסחרי והתקנת שלטי ארגז תאורה

מספר יתרונות בולטים בחיפוי מבנים וקירות חוץ באלומיניום:

גמישות אינסופית: אלומיניום הינו חומר גלם פרקטי ושימושי בענף הבנייה מאחר והוא גמיש, קל וניתן לעצב אותו כרצוננו.
קל לתחזוקה: חיפוי מבנים תעשייתיים באלומיניום אינו צובר קורוזיה או בלאי, אינו מחליד או דורש ניקיון, קל לתחזוקה וניתן למחזור.
עיצוב מפואר: חיפוי אלומיניום מעניק לכל מבנה יופי מרהיב ועיצוב יוקרתי, כזה שלא ניתן להתעלם ממנו. כמו כן, האלומיניום מאפשר צביעה אלקטרוסטטית ייחודית, בעזרתה ניתן להגיע למגוון רחב של צבעים אלגנטיים.
בנייה ירוקה: חיפוי מבנים באלומיניום נבנה בשיטה של בנייה ירוקה. בנייה ירוקה (המכונה גם ״בנייה בת קיימא״) נועדה לחסוך אנרגיה, מים וחומרי גלם תוך כדי שמירה על איכות הסביבה והפחתת זיהום האוויר.
חיסכון רב: חיפוי אלוקובונד  /חיפוי אלומיניום מסייע לחסוך באנרגיה לקירור או חימום המבנה, מפחית רעשים בצורה דרסטית ומעניק בידוד מיטבי מפני אש, חום וקור.
שיפור האסתטיקה: בזכות המרווח שנוצר בין הקירות לחיפוי האלומיניום ניתן להעלים פגמים, לפלס פני שטח לא ישרים ולשבח כל אלמנט שהוא לא אסתטי.
בטיחות מקסימלית: חיפוי אלומיניום אינו נדבק בעזרת חומרי הדבקה חלשים שעלולים עם הזמן להיתלש, הוא בטוח לגמרי, עמיד ובעל חיסכון משמעותי בעלויות ההתקנה.
עמיד: חומר האלומיניום עמיד לאורך זמן, אינו חשוף לנזקי הטבע ולנזקי מזג האוויר (גשם, רטיבות, שמש), ובין היתר הוא לא נוטה להתעקם או להישבר עם הזמן.

 

חיפוי אלומיניום לעסק

חיפוי לעסק באלומיניום שחור ושלט אותיות תלת מימד

תהליך חיפוי בניין וקירות חוץ באלומיניום:

חיפוי בנייני משרדים או חיפוי מבנים תעשייתיים דורש לא מעט ידע, ניסיון ובעיקר יכולת.
כחלק מהשלבים של חיפוי מבנים ניתן למנות:
1. שלב ההיכרות: בשלב זה אוספים פרטים מהלקוח, מבינים את מטרותיו ויוצרים תיאום-ציפיות לגבי הפרויקט בכלל ולגבי ביצוע העבודה בפרט.
2. שלב המדידה: בשלב זה מבצעים מדידה של המבנה בשטח, מוודאים שקיעות בקיר המיועד ומשרטטים טבלת עומקים לרבות זוויות ואילוצים שיש לקחת בחשבון.
3. 
שלב התכנון: בשלב זה מתכננים את כל הליך הפרויקט, בוחרים את הצבע הרצוי מבין מגוון הצבעים הרחב או מבין החיפויים דמויי עץ ובטון, בוחרים את העיצוב והצורה הנדרשת, בוחנים את שיטות החיפוי הייעודיות (סוג החומר הסופי שממנו יתבצע החיפוי - אלוקובונד, HPL ואלומיניום) ומעבירים את כל המפרט הטכני לאישור הלקוח והאדריכל.
4. שלב הביצוע: בשלב זה מפלסים את הקיר שעליו מתקינים מתקינים את הלוחות באמצעות התקנת זווית אלומיניום או ברזל. מיד לאחר מכן מקבעים ואוטמים את הקירות, מחברים את האלומיניום אל זווית הקיר שעוגנו ומחברים את לוחות האלוקובונד אל פרופיל האלומיניום.
התוצאה: מבנה מרשים שלא ניתן להתעלם ממנו גם ממרחק רב יחד עם כל שאר היתרונות הרבים שבחיפוי מבנים.

 

חיפוי פנים לחנות

חיפוי חנות בקניון באמצעות מדבקה לחלון ראווה

מה המחיר לחיפוי מבנים באלומיניום?

היתרון האדיר ביותר של חומר האלומיניום הוא מחירו האטרקטיבי לעומת התועלת הרבה שהוא מביא עמו. חשוב לזכור, כי חיפוי מבנים באלומיניום מחושב על פי מטר מרובע. המחיר של חיפוי אלומיניום נע בין 300₪-700₪ למטר רבוע בממוצע, אך גם עשוי להיות גבוה יותר בהתאם לרמת הגימור והאביזרים הנלווים.

מהו חיפוי אלוקובונד:

חיפוי אלוקובונד מצעיד את עולם החיפויים מספר צעדים קדימה. הוא מורכב משתי יריעות אלומיניום וגרעין מינרלי פנימי. אלוקובונד הוא חומר בעל מעטפת מרשימה, חזקה, עוצמתית, פונקציונלית ומבודדת.
בעזרתו ניתן להעניק לכל מבנה גימורים אלגנטים, צבעים מהפנטים, אפשרויות לגימור דמוי עץ ומראה ייחודי! חיפוי האלוקובונד מיושם בקירות חיצוניים ופנימיים כאחד.
אלוקובונד משמש גם כחומר המתאים לשילוט חוץ בשל עמידותו הרבה לתנאי מזג האוויר. למידע נוסף אודות החומר עברו לעמוד אלוקובונד

מהו חיפוי HPL:

לוחות HPL מורכבים משבבי עץ המוספגים בשרף, שאותם מחממים תחת לחץ וטמפרטורה גבוהים מאוד – מה שמקנה להם הגנה פנימית-אפקטיבית ועמידות כלפי חוץ, גם בתנאי מזג האוויר קיצוניים.
חומר ה-HPL נחשב כחומר ״ירוק״ שמסייע לאיכות הסביבה, ידידותי ואינו מכיל מתכות רעילות או אסבסט. יתר על כן, חיפוי מבנים HPL עמיד בפני כימיקלים ואל מול קרני השמש (UV), שורד בתנאי מזג האוויר קיצוניים ובעל עמידות גבוהה בפני טמפרטורה גבוהה, לחות ואש.

 

חיפוי דמוי עץ חיצוני לחנות

שילוט על גבי חיפוי דמוי עץ לחנות

חיפוי מבנים מקצועי - היתרונות שלנו:

אנו יודעים ומבינים שתהליך בחירת חברה אשר תבצע בעבורך פרויקט של חיפוי מבנה אינו פשוט, התהליך דורש בדיקה קפדנית מכל הבחינות לרבות מחיר, מפרטים טכנים רבים ומסורבלים ועוד. לכן בדיוק אנו כאן - לאחר פנייה אל צוות המומחים שלנו נדאג לוודא שלקוחותינו מקבלים שירות וליווי אישי בכל צעד של הפרויקט, מידע בשקיפות מלאה על תהליך הביצוע של חיפוי המבנה, עיצוב בהתאמה אישית למפרט הלקוח מתוך מלאי רחב של חומרי גלם ואפשרויות אשר נמצאים במחסני החברה, התקנה מקצועית על ידי אנשי מקצוע מיומנים. וזמינות לאורך כל הדרך עד לסיום הפרויקט וגם לאחריו. חיפוי מבנים הוא תחום ששייך למקצוענים בלבד ולכן אנו כאן! בואו לשאוף לשלמות יחד יחד איתנו.

צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה