מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

חיפוי מבנים וקירות חוץ

חיפוי מבנים וקירות חיצוניים לעסקים וחנויות הינו טרנד אופנתי חדשני המקנה מראה יוקרתי לחזית הכניסה לעסק. באמצעות חיפויים באלומיניום ניתן לשדרג את מראה העסק בכמה רמות ולהבליט אותו בצורה שונה כאשר בסביבה נמצאים עסקים מתחרים נוספים על קהל הלקוחות. חיפויי האלומיניום האלו נעשו בעבר בעיקר בקרב מבנים מפוארים, בניינים גדולים ובתי יוקרה, אך במציאות של היום ניתן לראות ציפויים לקירות חוץ בלוחות אלומיניום, HPL או אלוקובונד וחומרים נוספים בשלל צבעים, דוגמאות וצורות תלת מימדיות המקנות לכל מבנה או חזית של חנות את המראה הייחודי שלו. נקודה נוספת וחשובה היא שבעולם בו גוברת המודעות לבנייה ירוקה, שימוש בחומרים ידידותיים ואיכות הסביבה, יותר ויותר אנשים מבינים את היתרונות הרבים שטמונים בחיפוי מבנים ולא מוכנים להישאר אדישים.

חיפוי מבנים וקירות חוץ ב פורטל השלטים:

✔ חיפוי קירות בלוחות אלוקובונד, HPL, אלומיניום וחומרים נוספים
✔ מגוון צבעים ושילובים לבחירה
✔ חיפויים דקורטיבי באלומיניום דמוי עץ, דמוי בטון, דמוי קורות עץ, גימור נוצץ, מט, מבריק ועוד..
✔ שימוש בלוחות בידוד ופנלים מבודדים לחסכון באנרגיה ובידוד מרעש
✔ ציפוי המבנה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח
✔ שירות מקצועי בפריסה ארצית
✔ מחירים מפתיעים!

 

חיפוי מבנה מסחרי לתעשייה

חיפוי מבנה לעסק באלומיניום שחור עם שלט מואר

מהו חיפוי אלומיניום:

תהיתם לעצמכם אי פעם כיצד מבנים שומרים על מראם האסתטי, נראים כל כך טוב ולאורך זמן? ובכן, התשובה היא חיפוי מבנים באלומיניום. הציפוי מעניק לכל מבנה מראה אלגנטי, חדשני, עשיר ומתקדם. חומר האלומיניום הינו אידיאלי לביצוע המשימה, יש לו יתרון של עלות מול תועלת וניתן לעצב באמצעותו – כמעט הכול!
כל פרויקט מוכרח לעמוד בסטנדרטיים הנדסיים ופונקציונליים ברמה הבטיחותית והמחמירה ביותר.
רגע לפני שבוחרים את סוג החיפוי החיצוני, חשוב לבחון את תנאי השטח, מהו החומר שעליו יורכב  המשטח, מה עלולים להיות תנאי מזג האוויר, מהו תקציב הלקוח ומהם דרישות העיצוב.

לאילו מבנים מתאים חיפוי קירות חוץ?

כיסוי קירות חוץ למבנים אינו מתאים לכל מבנה, מדובר בתהליך הדורש אישורים רבים ותכנון ארוך טווח, לכן לרוב ניתן לראות זאת במבנים אשר נבנו לצרכים עסקיים, מסחר או בעלי תקציב.
• חברות ענק מתחום ההיי-טק שמעוניינות בכיסוי דקורטיבי מרשים.
• בנייני משרדים גדולים שרוצים להפוך את האבן לפסיפס.
• מבני תעשייה עוצמתיים שלא ניתן להתעלם מהמראה החיצוני שלהם.
• חנויות ועסקים המעוניינים לשדר מראה יוקרתי כמו סוכנויות רכב, מרכזים מסחריים, קניונים, מוסכים,
• מנהלי פרויקטים בתחום הבניה ויזמים מעולם הנדל״ן.
• בניינים פרטיים המעוניינים בחיפוי דקורטיבי ושימושי לבניין או למסתור כביסה.

 

חיפוי מבנה מסחרי

חיפוי למבנה מסחרי באלומיניום צבעוני והתקנת שלטי ארגז תאורה

למה כדאי לשקול לעשות חיפוי לעסק?

גמישות אינסופית: אלומיניום הינו חומר גלם פרקטי ושימושי בענף הבנייה מאחר והוא גמיש, קל וניתן לעצב אותו כרצוננו.
קל לתחזוקה: אלומיניום אינו צובר קורוזיה או בלאי, אינו מחליד או דורש ניקיון, קל לתחזוקה וניתן למחזור.
עיצוב מפואר: חיפוי אלומיניום מעניק לכל מבנה יופי מרהיב ועיצוב יוקרתי, כזה שלא ניתן להתעלם ממנו. כמו כן, האלומיניום מאפשר צביעה אלקטרוסטטית ייחודית, בעזרתה ניתן להגיע למגוון רחב של צבעים אלגנטיים.
בנייה ירוקה: החיפויים מיוצרים בשיטה של בנייה ירוקה. בנייה ירוקה (המכונה גם ״בנייה בת קיימא״) נועדה לחסוך אנרגיה, מים וחומרי גלם תוך כדי שמירה על איכות הסביבה והפחתת זיהום האוויר.
חיסכון רב: הציפוי מסייע לחסוך באנרגיה לקירור או חימום המבנה, מפחית רעשים בצורה דרסטית ומעניק בידוד מיטבי מפני אש, חום וקור.
שיפור האסתטיקה: בזכות המרווח שנוצר בין הקירות לקונסטרוקציית האלומיניום ניתן לכסות ולהעלים פגמים כאשר המבנה נראה מיושן, לפלס פני שטח לא ישרים ולשבח כל אלמנט שהוא לא אסתטי.
שינוי חזית החנות מבלי לשפץ את כל הבניין: חנויות ועסקים רבים השוכרים במבנים ישנים שאינם מתוחזקים מספיק בוחרים לצפות מחדש את חזית העסק על מנת לשדר לקהל לקוחותיהם מראה נקי ומזמין לבקר בחנות. כך ניתן לעשות את השינוי במראה חזית העסק מבלי להשקיע בשיפוץ כולל לכל המבנה ולחסוך כסף רב.
בטיחות מקסימלית: האלומיניום אינו נדבק בעזרת חומרי הדבקה חלשים שעלולים עם הזמן להיתלש, הוא בטוח לגמרי, עמיד ובעל חיסכון משמעותי בעלויות ההתקנה.
עמיד: חומר האלומיניום עמיד לאורך זמן, אינו חשוף לנזקי הטבע ולנזקי מזג האוויר (גשם, רטיבות, שמש), ובין היתר הוא לא נוטה להתעקם או להישבר עם הזמן.

חיפוי אלומיניום לעסק

חיפוי חזית לחנות באלומיניום שחור ושלט אותיות תלת מימד

תהליכי העבודה:

חיפוי מבנים תעשייתיים או בניינים משרדיים ועסקיים דורש לא מעט ידע, ניסיון ובעיקר יכולת.
כחלק מהשלבים ניתן למנות:
1. שלב ההיכרות: בשלב זה אוספים פרטים מהלקוח, מבינים את מטרותיו ויוצרים תיאום-ציפיות לגבי הפרויקט בכלל ולגבי ביצוע העבודה בפרט.
2. שלב המדידה: בשלב זה מבצעים מדידה של המבנה בשטח, מוודאים שקיעות בקיר המיועד ומשרטטים טבלת עומקים לרבות זוויות ואילוצים שיש לקחת בחשבון.
3. 
שלב התכנון: בשלב זה מתכננים את כל הליך הפרויקט, בוחרים את הצבע הרצוי מבין מגוון הצבעים הרחב או מבין החיפויים דמויי עץ ובטון, בוחרים את העיצוב והצורה הנדרשת, בוחנים את שיטות החיפוי הייעודיות (סוג החומר הסופי שממנו יתבצע הציפוי - אלוקובונד, HPL ואלומיניום) ומעבירים את כל המפרט הטכני לאישור הלקוח והאדריכל.
4. שלב הביצוע: בשלב זה מפלסים את הקיר שעליו מתקינים מתקינים את הלוחות באמצעות התקנת זווית אלומיניום או ברזל. מיד לאחר מכן מקבעים ואוטמים את הקירות, מחברים את האלומיניום אל זווית הקיר שעוגנו ומחברים את לוחות האלוקובונד אל פרופיל האלומיניום.
התוצאה: מבנה מרשים שלא ניתן להתעלם ממנו גם ממרחק רב יחד ובמבט מכל זווית שתסתכלו עליו.

 

חיפוי פנים לחנות

חיפוי לחנות בקניון באמצעות מדבקה לחלון ראווה

מה המחיר לחיפוי מבנים באלומיניום?

היתרון האדיר ביותר של חומר האלומיניום הוא מחירו האטרקטיבי לעומת התועלת הרבה שהוא מביא עמו. חשוב לזכור, כי חיפוי מבנים באלומיניום מחושב על פי מטר מרובע. המחיר נע בין 300₪-700₪ למטר רבוע בממוצע, אך גם עשוי להיות גבוה יותר בהתאם לרמת הגימור והאביזרים הנלווים.
מחירי החיפויים משתנים על פי בחירה בחומר הגלם שבו משתמשים - לדוגמא לוקובונד לרוב יותר זול מלוח HPL או אלומיניום. לוחות האלוקובונד ניתנים להזמנה בצבעים ומרקמים שונים כולל צורות וקימורים לדרישת הלקוח וכך מאפשרים גמישות רבה יותר באשר לחיפוי בולט ומיוחד יותר ביחס למחיר מוזל.

מהו חיפוי באלוקובונד?

אלוקובונד (נקרא גם לוקובונד או דיבונד) מצעיד את עולם החיפויים מספר צעדים קדימה. הוא מורכב משתי יריעות אלומיניום וגרעין מינרלי פנימי. אלוקובונד הוא חומר בעל מעטפת מרשימה, חזקה, עוצמתית, פונקציונלית ומבודדת.
בעזרתו ניתן להעניק לכל מבנה גימורים אלגנטים, צבעים מהפנטים, אפשרויות לגימור דמוי עץ ומראה ייחודי! חיפוי האלוקובונד מיושם בקירות חיצוניים ופנימיים כאחד.
אלוקובונד משמש גם כחומר המתאים לשילוט חוץ בשל עמידותו הרבה לתנאי מזג האוויר ולכן משמש רבות גם את תעשיות השלטים והדפוס, למידע נוסף אודות החומר עברו לעמוד אלוקובונד

מהו חיפוי HPL?

לוחות HPL מורכבים משבבי עץ המוספגים בשרף, שאותם מחממים תחת לחץ וטמפרטורה גבוהים מאוד – מה שמקנה להם הגנה פנימית-אפקטיבית ועמידות כלפי חוץ, גם בתנאי מזג האוויר קיצוניים.
חומר ה-HPL נחשב כחומר ״ירוק״ שמסייע לאיכות הסביבה, ידידותי ואינו מכיל מתכות רעילות או אסבסט. יתר על כן, חיפוי מבנים ב HPL עמיד בפני כימיקלים ואל מול קרני השמש (UV), שורד בתנאי מזג האוויר קיצוניים ובעל עמידות גבוהה בפני טמפרטורה גבוהה, לחות ואש.

 

חיפוי דמוי עץ חיצוני לחנות

שילוט לעסק המותקן על גבי חיפוי דמוי עץ לחנות

חיפוי מבנים מקצועי - היתרונות שלנו:

אנו יודעים ומבינים שתהליך בחירת חברה אשר תבצע בעבורך פרויקט של חיפוי מבנה אינו פשוט, התהליך דורש בדיקה קפדנית מכל הבחינות לרבות מחיר, מפרטים טכנים רבים ומסורבלים ועוד. לכן בדיוק אנו כאן - לאחר פנייה אל צוות המומחים שלנו נדאג לוודא שלקוחותינו מקבלים שירות וליווי אישי בכל צעד של הפרויקט, מידע בשקיפות מלאה על תהליך הביצוע של הפרויקט, עיצוב בהתאמה אישית למפרט הלקוח מתוך מלאי רחב של חומרי גלם ואפשרויות אשר נמצאים במחסני החברה, התקנה מקצועית על ידי אנשי מקצוע מיומנים. וזמינות לאורך כל הדרך עד לסיום הפרויקט וגם לאחריו. חיפוי מבנים הוא תחום ששייך למקצוענים בלבד ולכן אנו כאן! בואו לשאוף לשלמות יחד יחד איתנו.

צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה