מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

שלטים בחיפה

מהיום אפשר לעשות את כל סוגי השילוט בחיפה בקלות ובפשטות עם "פורטל השלטים" המאגד את כלל הפתרונות בעבורכם במקום אחד ודואג שתקבלו הצעת מחיר משתלמת בעבור כל בקשה! נסו אותנו עוד היום והזמינו שלטים בחיפה והסביבה.

שילוט בחיפה? רק עם "פורטל השלטים"

החל מייצור שילוט עשוי פח, זכוכית, מבד, אלומיניום ואפילו עץ!
יצירת שלטים בהתאמה אישית לעסקים, משרדים וחנויות.
שירותים נלווים כמו: עיצוב, מיתוג, הדפסה ואפילו פרסום.
עובדים גם עם שלטים מוארים, אלקטרוניים ודיגיטליים.
קבלו הצעת מחיר משתלמת לייצור שלטים בחיפה והקריות

 

עבודות שילוט בעיר חיפה מבית פורטל השלטים:

צפו כעת בעבודות שילוט בחיפה אשר בוצעו על ידי פורטל השלטים - החל משלטים מוארים ותלת מימדיים עם הבלטות ייחודיות בצורת לוגו העסק ועד לשלטים מודפסים ושלטים משרדיים.

שלט מואר לחנות נוחות שלט לוגו למספרה שלט לחנות דיגיטל
שלט אותיות תלת מימד צבעוניות שלט אותיות תלת מימד שלט זכוכית בכניסה למשרד
שלט לוגו צורני למשרד שלט למשרד עורכי דין שלט ניאון

 

 

מחירים ממוצעים עבור ייצור שלטים בחיפה
 • שלט אותיות מוארות

  מחיר ממוצע לאות כולל משטח בסיס


  450 - 600 ₪
 • שלט פח

  מחיר ממוצע לפי מ"ר


  500 - 700 ₪
 • שלט שמשונית

  מחיר ממוצע למ"ר שמשונית ללא עיצוב


  80 - 120 ₪
 • שלט ארגז תאורה

  מחיר ממוצע לפי מ"ר


  600 - 900 ₪
 • שלט כניסה למשרד

  מחיר ממוצע עבור שלט פרספקס סטנדרטי


  150 - 300 ₪
 • שלט תלת מימד למשרד

  טווח מחיר משתנה בהתאם לכמות האותיות ללא תאורה.


  500 - 1500 ₪
 • שלט ניאון

  מחיר ממוצע למטר רץ של שלט ניאון


  550 - 850 ₪

הדפס מחירון

 

למחירים המלאים הכנסו למחירון שלטים לעסקים

 

שלט לחנות עולם הממתקים בחיפה (קניון הקריון)

שלט אותיות תלת מימד מוארות לחנות בחיפה - עולם הממתקים סניף קניון הקריון

שלטים בחיפה - המחיר של אגרת השילוט בעיר:

כאשר מזמינים שלט לעסק בחיפה חשוב לקחת בחשבון את עלות אגרת השילוט בעיר. אגרה זו משתנה בין סוגי השלטים השונים.

מחיר האגרה עבור שלטים רגילים (אלו שאינם מוארים או תלת מימדיים) מתחיל בכ 130 ש''ח עד כ 650 ש''ח בהתאמה לגודל השלט, ומחיריהם של שלטים מוארים ,שלטים תלת מימדיים או שלטים אלקטרונים מתחיל בכ 500 ש''ח ועד ל 1300 ש''ח בהתאמה לסוג השלט וגודלו.

את הבקשה לתשלום אגרת השילוט יש להגיש בטופס מסודר ויש לצרף פרטים נוספים כמו צילום המבנה, מידות השלט, סוג השלט, רישיון עסק והסכמת בעל הנכס להצבת השלט.

כדאי לדעת - אגרת השילוט תקפה לגבי שלטים המוצבים כלפי הציבור במבנים חיצוניים בעיקר ואיננה תקפה עבור שלטים משרדיים אשר שייכים לקטגוריית שילוט פנים בתוך מבנים שאיננה נחשבת כשלטים הפונים כלפיי הציבור הרחב.

 

ממוצע עלות אגרת שילוט לשנה של שלטים בחיפה

ממוצע עלות אגרת שילוט לשנה של שלטים בחיפה: 627 ₪

טווח מחיר גבוה 1308 ₪

טווח מחיר נמוך 130 ₪

 

חשיבות השימוש בשילוט ומיתוג העסק

בעולם המודרני והוויזואלי שבו אנו חיים,יש לשיווק העסק ולמיתוג ערך גבוה שמשפיע מאוד על המכירות. שלטים לעסקים בחיפה כיום נחשב כדבר בסיסי שעסק צריך,  בכדי למשוך אליו לקוחות. לכול שלט לעסק כזה או אחר יש יתרונות וחשוב שבעל העסק ידע מה הצרכים ומה המטרות שלו כאשר הוא מתקין. קיימים מספר סוגים של שלטים בחיפה וכול סוג שכזה נותן אפקט אחר על הלקוח וגורם לו להפנים גם אם זה  בתת מודע,  את שם העסק או  את מה שהעסק  מוכר.

איזה שלט לעסק הכי כדאי להדפיס בחיפה?

כאמור, כאשר באים להתקין שלט לעסק בחיפה יש לקחת בחשבון את הצרכים של אותו העסק. התקציב, הגודל, המיקום וכו'. לכול עסק יש את האופי שלו והשלט צריך להיות תואם לאופי של העסק. מה שמתאים לאחד לא חובה שיתאים גם לאחר.יש מספר סוגים של שלטים.

ייצור שלטים בחיפה כל הסוגים:

שלטי זיהוי:  אלו שלטים שמותקנים לרוב  על העסק עצמו ומטרתם ליידע את הלקוחות על סוג העסק . גם פה יש כמה אפשריות לשילוט: שלטים גדולים ומוארים, שלטי גרפיקה על פח ומאותיות תלת מימד. שלטי זיהוי הם הנפוצים ביותר לעסק ומבחינה כלכלית הם העדיפים.

הכוונה ומידע: אלו שלטים שנותנים אינפורמציה על העסק ושינויים שחלים במכירות לדוגמה או בשינויים שהעסק הולך לעבור. שלטים אלה מאוד נפוצים וחשובים לעסק כי הם מיידעים את הציבור  וגורמים לעסק להיות מקצועי ואמין  וכזה שבה למען הלקוחות. בשילוט שכזה לא יהיה שימוש גדול בכסף שכן השילוט יכול להיות זמני בלבד.

שלטי חוצות בחיפה: אלו אשר ממוקמים על בניינים גדולים, תחנות אוטובוס בעיר חיפה והחשיפה אליהם  תהייה גדולה יותר. שלטי חוצות נמצאים  לרוב בצידי הדרכים ככה שהנהגים יכולים להיות מודעים אליהם בזמן הנסיעה או אפילו בפקק. פרסום בחוצות עולים כסף רב ולא מתאימים לכול עסק. מדובר בעיקר ברשתות או בגופים עשירים אשר מיתוגם כבר קיים והם רק רוצים להישאר בתודעה ולא להיעלם.

שלטים נעים: כמו בחוצות גם שלטים בחיפה אשר נעים עולים כסף רב והם נמצאים לרוב על משאיות, אוטובוסים וכו'. מטרת שילוט שכזה דומה לשילוט למטרת פרסום חוצות וחברות רבות מאמצות את צורת הפרסום הזו. כמו בשלטי חוצות גם פה החשיפה היא בעיקר לנהגים והמטרות לרוב זהות.

 

שילוט בחיפה לעשות או לא לעשות?

פרסום דרך חברת שלטים בחיפה הוא חובה לכול עסק. אם מדובר בשלטים קטנים או גדולים, מוארים או בתלת מימד. על בעל עסק לדעת מה הצרכים שלו ומה הדרך הטובה ביותר מבחינתו למשוך לקוחות  פוטנציאלים. את השילוט עושות חברות שמתמחות בשילוט לעסקים והם יושבים עם בעל העסק ומחליטים ביחד על פי האופי של העסק. אין היום כמעט עסק שמכבד את עצמו שאין לו סוג כזה או אחר של שילוט בחיפה ובעולם שבו התחרות על הלקוח עולה  כול הזמן , חשוב וכדיי להתקין שלטים לעסק בעיר חיפה.

הזמן שלטים לעסקים בחיפה כבר עכשיו!

דרך פורטל השלטים ניתן להזמין בקלות ובמהירות שלטים לעסקים חיפה והסביבה, צור קשר עם הפורטל וקבל עד 3 הצעות מחיר שונות של חברות ויצרנים בעיר חיפה פורטל השלטים ידאג לספק לכם את המחירים הזולים בארץ, ע"י עבודה עם חברות שילוט שונות בכל רחבי הארץ ובעיקר באזור חיפה. כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם נציג טלפוני או להשאיר פרטים בטופס הנמצא באתר, כך שתוכלו לבצע השוואת מחירים ובאמת לקבל מחיר זול באופן משמעותי. ניתן לקבל הערכת מחירים בעמוד מחירון שלטים לעסקים בהצלחה במציאת השלט שלכם!

 

שאלות נפוצות בנושא שלטים בחיפה:

האם אני מחויב לשלם אגרת שילוט עבור הצבת שלט בחיפה?

כאשר השלט ממוקם באזור ציבורי חלה חובה לשלם אגרת שילוט - את המחיר של אגרת השילוט ניתן לראות כאן בעמוד ואת סוג השלטים שעליהם חייבים לשלם אגרת שילוט.


צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה