מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

חיתוכי לייזר לשלטים

אנשים רבים אינם יודעים זאת אך חומרים ומוצרים רבים שאנו פוגשים סביבנו בחיי היום יום נעשה שימוש בטכנולוגיית חיתוכי לייזר מבלי שהם כלל מכירים את הטכנולוגיה או את השימושים שלה בתעשייה.

אז מהו למעשה חיתוך בלייזר לשלטים

היות ואנחנו בתור בני אדם לא יכולים לעשות חיתוכים מדויקים של צורות, דוגמאות כאלה ואחרות, מספרים ואותיות, הומצאה טכנולוגיה באמצעותה ניתן לבצע חיתוכים של חומרים מסוימים באמצעות חיתוכי לייזר. קרן הלייזר מסונכרנת עם תוכנת מחשב אשר מאותתת לה באיזו צורה ואופן עליה לחתוך את חומר הגלם - לדוגמא השלט. את הדוגמא של צורת החיתוך אנו נכניס מבעוד מועד לתוכנת המחשב, שם נוכל לעצב אותה, לשנות אותה ולעשות למעשה כל העולה על רוחנו, ובתום תהליך העיצוב קרן הלייזר מבצעת את החיתוך של החומר על סמך נתוני המחשב. למעשה, קרן הלייזר חותכת את החומר אותו בחרנו לעצב באמצעות אנרגיית החום שלה, אשר זו ממיסה את החומר וגורמת לחיתוך, ישנם סוגים שונים של חיתוך בלייזר שלמעשה נקבעים על ידי אורך הגל, כאשר כל חיתוך מתאים לסוג אחר של חומר גלם.

מהם היתרונות של חיתוכי לייזר

אז בראש ובראשונה כפי שכבר הזכרנו קודם לכן, היתרון המשמעותי של חיתוך בלייזר הוא הדיוק חסר הפשרות. תוכנת המחשב וקרן הלייזר מסוגלות לבצע חיתוכים עדינים מאוד  מעגליים, קווים ישרים וכדומה, בעוד שיד אדם לא תמיד מסוגלת להגיע לרמות הדיוק אליה מגיעה קרן.  בנוסף העובדה שאין מגע של יד אדם והשימוש נעשה אך ורק באמצעות קרן גורמת לכך שעבודת החיתוך מתבצעת ללא חיכוך  כפי שהייתה אם היינו מנסרים למשל את חומר הגלם, מה שמקנה חופשיות תנועה גדולה יותר ושלמות בדיוק החיתוך. בעזרת חיתוך תוכלו לבצע למעשה כל עבודה שתרצו לחלל הבית, למרחבים ציבוריים ועוד, היות ותוכלו לעצב כל חומר גלם שאתם רוצים לצורה או לדוגמא שבה אתם מעוניינים.

שימושים של חיתוכי לייזר לחומרים השונים

אז כפי שכבר ציינו ניתן להשתמש בחיתוך בלייזר בעבור שלטי פח וכמעט לכל דבר בו אנו מעוניינים תודות לגמישות הגדולה של הטכנולוגיה הזו כך למשל פסלים רבים אשר מוצבים ברחבי הערים אשר עשויים מברזל או אפילו מאבן עברו תהליך של חיתוך בלייזר על מנת להגיע לצורתם הסופית. בנוסף  אדריכלים ומעצבי פנים רבים משתמשים בטכנולוגיה זו על מנת לעצב את חלל הבית כאשר בין היתר אנו רואים חיפויי קירות חוץ ופנים ממתכת אשר מעוצבים בצורות שונות, דרך קירות גבס ועד למשל דוגמאות של מעקה. לסיכום  אמנם הטכנולוגיה הזו היא אינה מוכרת כל כך אך נעשה בה שימוש רב בתעשייה הן במרחב הציבורי והן במרחב הפרטי. חשוב מאוד כאשר משתמשים בטכנולוגיה של חיתוך לעשות זאת באמצעות חברה אשר מתמחה אך ורק בחיתוך ולא כזו שמספקת את השירותים הללו על הדרך שכן להגיע לתוצאה מדויקת צריך הרבה ידע וניסיון בתחום החיתוך בלייזר
צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 077-6049695.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים
חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 077-6049695.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.