השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שילוט פנים וחוץ

שילוט פנים וחוץ
המראה החיצוני של כל בית עסק או חנות הוא דבר קריטי ומהותי לדרך שבה מצטייר העסק בפני הלקוחות שלו, הלקוחות הפוטנציאליים ואפילו בעיני עוברי אורח שאין להם זיקה או עניין לתחום העסק. בשנים האחרונות, בהן חנויות ועסקים רבים נלחמים על כל לקוח ולקוח אין ספק ששילוט חוץ ופנים יכול לשחק תפקיד מהותי ביותר גם בהשגת לקוחות חדשים או בהשגת שיתוף פעולה מחודש של לקוחות חוזרים.
כיום ישנם סוגים רבים של שלטים מקצועיים המיועדים לכל תחומי העסקים והחנויות והם יכולים לעשות את ההבדל בין עסק שלא מוכר ואף אחד לא שמע עליו לבין עסק משגשג ומצליח שתמיד יש בו תנועת לקוחות ויש ביקוש רב לשירותים או המוצרים שהוא מציע.

כיצד יעזרו שלטים להצלחת העסק?

העיניים של הלקוחות או העוברים והשבים תמיד מסיירות ממקום למקום. כאשר יוצבו השלטים הנכונים במקומות הנכונים - שום עין של לקוח פוטנציאלי לא תפספס את השלט ואת הידיעה בדבר קיומם של בית העסק או החנות. לקוח פוטנציאלי שייראה את השלטים במקומות שבהם הוא מסתובב מבלי שייכפו עליו פנייה או הצעה - יזכור את השלט שראה בעת שבה יזדקק לשירות או המוצר המדוברים. לא כל שילוט פנים וחוץ מתאים לכל בית עסק או חנות. החוכמה האמיתית היא להתאים את סוג השילוט לכל תחום עיסוק של החנות כדי שהשלטים יתאימו בדיוק לגודל העסק, לתחום העיסוק וגם לאופי של בעל העסק והלקוחות שלו. ניתן להחליט האם שילוט החוץ למשל יהיה מורכב משלט מואר בשעות הערב והלילה או שאין בכך צורך. בנוסף, צריך להחליט איזה סוג של שילוט פנים יתאים לקירות העסק מבלי להעמיס מדי או לספק מידע שאינו רלוונטי עבור מי שנכנס פנימה.

אילו סוגי שלטים ניתן למצוא כיום?

כאמור, ישנם סוגים רבים של אביזרי שילוט פנים וחוץ שיתאימו לכל עסק וחנות - החל מגדלים שונים, דרך אפקטים שונים של הדפסה וצבע, שימוש בסיסמאות פרסומיות או אינפורמטיביות בלבד ועד שלטים המשלבים הנפשה, תאורה ואפילו שילוט חוץ בגודל ענק המתאים לחוצות העיר או לצידי הכבישים הראשיים. יש בשילוט הפנים החוץ כדי לומר הרבה אודות העסק והמוצרים שהוא מציע ולכן אין להקל ראש בבחירה נכונה ונבונה של סוג השילוט, הגודל ומיקום השלטים. במידה ולא יודעים מה הכי מתאים ומה לבחור - כדאי להיוועץ עם איש מקצוע מהתחום.