מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

מסכי פרסום

מזה שנים רבות שחברות ועסקים מחפשים דרכים ופתרונות רבים ומגוונים לשיטות פרסום יעילות ומוכחות, המסייעות לעסקים להבליט את עצמם ולמשוך לקוחות פוטנציאלים רבים מכל עבר. אומנם, הטכנולוגיה המתפתחת הביאה עימה כמות רחבה של פלטפורמות אינטרנטיות המשמשות אותנו לפרסום העסקי. אך, שיטת פרסום חדישה, הפועלת כבר מספר שנים בתחום השילוט והפרסום, אשר הוכיחה את עצמה על אחת כמה וכמה, הינה שיווק ושילוט באמצעות מסכי פרסום לעסקים וחנויות! אז מה היא שיטת השיווק באמצעות מסכי הפרסום? כיצד תורם מסך הפרסום לעסק הפרטי, ועל מה חשוב לשים לב כאשר בוחרים מסך פרסום לעסק –  פורטל  השלטים ריכז בעבורכם את כל המידע הדרוש במאמר הנוכחי.

מסכי פרסום בפורטל השלטים:

✔ מסכי פרסום בכל גודל וצורה
✔ שירות והתקנה בפריסה ארצית
✔ מסכים בהתאמה אישית לחנויות ועסקים
✔ מחירים מפתיעים

 

מסכי פרסום לעסקים

מהם מסכי פרסום?

מסכי הפרסום הינם שטחים אלקטרוניים או מסרים דיגיטליים, אשר יכולים להגיע בדמות טלוויזיה או כמשטח לד המיועד לשטח פרסום דיגיטלי. מסכי הפרסום מופיעים באזורים ציבוריים, כגון: קניונים ומקומות מסחריים, המאפשרים להציג סוגי תכנים מגוונים בדמות פרסומות עסקיות. וכל זאת, במטרה להגיע לקהל היעד הנמצא בקרבת המקום והזמן המתאים.

מרבית מסכי הפרסום הדיגיטליים מגיעים בתור מסכי לד , הנחשבים לטכנולוגיה הדומיננטית בעשורים האחרונים, עקב הרזולוציה הייחודית, הנוצרת באמצעות תאורת לד אחורית. ובכך, אפקט התמונה נוצר איכותי – מה שמשדרג את אפשרויות הפרסום על גבי מסכי הלד לרזולוציה מתקדמת ומקצועית. מסכי הלדים השונים יכולים להגיע במגוון צורות וגדלים, החל ממודלים פשוטים ועד למסכי לד ענקיים המיועדים לפרסום חוצות ושילוט לעסקים באמצעות מסכי לדים. במידה ואתם זקוקים למסך לד לפרסום, לרבות מסכי תצוגה לעסק – הרי שחשוב ואף מומלץ לוודא כי המסגרת של מסך הלד מותאמת ומגינה מפני תנאי מזג האוויר באזור.

יתרונות השיווק באמצעות מסכי לד לפרסום

שיטת השיווק והחשיפה באמצעות מסכי פרסום במקומות ציבוריים וכשלטי חוצות, הוכיחה את עצמה פעמים רבות, כשיטת שיווק מקומית מוצלחת, בעיקר בשל הסיבות הבאות:
 

• פרסום מושך ובולט - זאת אחת הסיבות המרכזיות להצלחת שיטת השיווק על ידי מסך פרסום. בזכות תאורת הלד המושכת את העין, מתרחש אפקט זוהר ובולט אשר עוזר לעין האנושית להימשך אל המסך ולבלוט מבין תמונת הנוף המקומית. בעל עסק אשר יחליט להציב בקדמת התצוגה מסכי לד המקרינים פרסומת עסקית, בהכרח יצליח למשוך את קהל היעד המקומי אל עבר בית העסק.
 

• מסכים פרסום מתאימים לכל מקום - פרסום באמצעות מסך פרסום יכול להגיע בצורות ואפנים שונים. אתם יכולים להציב את המסך לגובה, וגם לקדמת התצוגה בחנות הפרטית שלכם. המסך יכול להופיע בכניסה למקום המסחרי, או כשלט תצוגה בחוצות המתנוסס לכל עבר – כל השיטות הללו עוזרות לכם לסמן את בית העסק המקומי ולמשוך אליו את הקהל הדרוש.
 

• שטח פרסום פרטי - בעלי עסקים אשר רוכשים מסכים למטרות פרסום - נהנים משטח פרסומי פרטי בכל זמן וכל עת. המסך הוא רק שלכם, ואתם אלו שבוחרים איזו פרסומת להקרין על מסך התצוגה. עקב העובדה כי השטח הפרסומי שייך רק לכם, אתם יכולים להשכיר את השטח הפרסומי שלכם לעסקים נוספים הנמצאים בקרבת המקום – מה שיצור עבורכם הכנסה חודשית נוספת.
 

• שדרוג מראה העסק - עסק אשר מעמיד מסך תצוגה בקדמת העסק או לחילופין מסך ענק המשתרע לכל עבר – מפגין את הרצינות והחוזק העסקי. עסק עובד ומצליח, נחשב אצל רבים מאיתנו כעסק אשר משווק את עצמו בכל הדרכים הבולטות ביותר, ולכן שיווק באמצעות מסך פרסום יעניק עבורכם את המראה העסקי הגדול.
 

• שינוי התוכן המוצג - מסכי הפרסום הדיגיטליים מאפשרים לשנות את התוכן המוצג באמצעות מחשב או בקר שליטה בדומה לשילוט אלקטרוני או פעולה אינטרנטית, אשר מחליפה את התוכן הדרוש, ובכך נמנעים בעלי העסקים מפעולה פיזית להחלפת הפרסומת הדרושה.
 

• פרסומות מסוגים שונים - יתרון בולט ומושך של תצוגת המסכים הינו האפשרות להקרין פרסומות בדמות וידאו או תמונות, ועד פריטי טקסט נעים ונגללים – מה שמאפשר ליצור את סוגי הפרסום השונים הדרושים עבור העסק שלנו.

מסך לד לפרסום חוצות

פרסום ושיווק באמצעות מסכים על פני כרזות:

פרסום ושיווק באמצעות מסכי תצוגה, כרזות ופוסטרים במקומות הציבוריים – כל אלו נועדו בכדי למשוך את תשומת לב קהלי היעד המקומיים, ולסמן את מיקומו של בית העסק לקהל לקוחות הנמצא בקרבת המקום.

היתרון המשמעותי בפרסום באמצעות מסכי פרסום דיגיטליים, בשונה מפוסטרים וכרזות, זה שמסך פרסום הינו השטח הפרטי שלכם לשיווק כל סוגי הפרסומות לרצונכם האישי, בכל רגע נתון ובכל שעה מבוקשת. אילו, כרזה או פוסטר מכילים תמונה שיווקית בלבד – הרי שמסכי הלד המיועדים לפרסום יכולים להכיל קטעי וידאו פרסומיים, תמונות שיווקיות וכן, תוכן נע אשר נועד למשוך את תשומת לב הלקוחות.

בזכות הרזולוציה הייחודית והמפוקסת של מסכי הלד המיועדים לפרסום ושיווק, הכיתוב או התמונה על פני המסך יכולים לנוע בתזוזה או להופיע בפתאומיות – מה שיוצר אפקט של משיכת העין האנושית הן, לצבעים הזוהרים, המגיעים ממסכי פרסום חוצות והן, מתזוזת הפרסומת אשר תופסת את תשומת לב הקהל.

סוגי המסכים לפרסום עסקים:

בסביבתנו, וכן גם במקומות שונים ברחבי העולם כולו, קיימים מספר סוגים שונים למסכי הפרסום, המיועדים הן לפרסומות והן, למסירת מידע אודות בית העסק. להלן הדוגמאות לסוגי מסכי פרסום השונים:
 

• מסכי לד לפרסום - מסכים עוצמתיים ומתקדמים, היוצרים רזולוציית תמונה מובהקת לשם משיכת הקהל הפוטנציאלי בקרבת המקום של בית העסק.
• מסך תצוגה לפרסום עסקי - מסכים המגיעים בקדמת הכניסה לבית העסק או לחילופין במקום קרוב ובולט לסביבה של בית העסק, כשמו – מסך התצוגה נועד לחשוף ולהציג את השירות הנבחר של בית העסק.
• מסך פרסום חוצות - אחת הדרכים המתקדמות והחדישות בשנים האחרונות למטרת שיווק עסקי המניב תוצאות, הינו מסך פרסום חוצות – החושף את בית העסק לקהל פוטנציאלי רב ממדים, בשל התנוססות מסך החוצות לגובה רב – כך שכמות בלתי מבוקרת של לקוחות פוטנציאליים המגיעים לאזור, תוכלנה להפנות את תשומת הלב אל עבר הפרסומת במסך פרסום חוצות.
• מסך בלובי של בניין - הנישה החדשה לפרסום עסקי עבור דיירי הבניין, הצוברת תאוצה בשנים האחרונות. לא רק, שעל גבי מסך הלובי של הבניין יכולות להופיע פרסומות המיועדות לתושבי אותו האזור. אלא שגם, מסך הפרסום בלובי הבניין נועד להפחית באופן משמעותי את תהליך זיהום הסביבה, הנוצר כתוצאה מחלוקה בלתי מבוקרת של עלוני הפרסום. שכן, רובם הרב נזרקים באופן מידי. ובנוסף, מסך בלובי הבניין יכול לשמש את וועד הבית כפלטפורמה ייחודית להעברת המסרים הרלוונטיים עבור דיירי הבניין.
• מסך תפריט עבור מסעדות ובתי קפה - בשנים האחרונות בוחרות רשתות גדולות וקטנות בתחום המסעדנות להכניס את מסכי התפריט הדיגיטלי לשימוש לקוחות המקום – מה שמייצר יתרונות רבים עבור התפריט הדיגיטלי למסעדה הנבחרת. החל מאסתטיקה של התפריט, אפשרויות הצגת המסרים השיווקיים ועד לחסכון משמעותי בעלויות הפקדת והדפסת התפריט הנבחר – כל אלו מעידים כי מסכי התפריט הינם הדור הבא של תפריטי רשתות המזון. כמו כן, חנויות ומסעדות רבות משתמשות במערכות מסכי הפרסום למטרת העברת תכנים שיווקיים או מבצעים עדכניים עבור לקוחות המקום.

מסך פרסום עבור העסק שלך!

אין ספק כי למסכי הפרסום יתרונות רבים, שכן הינם מגיעים במגוון גדלים וצורות המתאימות לכלל בתי העסק, החל ממסכים לתצוגה פרונטאלית ועד למסכי פרסום חוצות. אך, הדבר הבולט במסכי הפרסום הדיגיטלי הינו שהם נחשבים לטכנולוגיה ייחודית אשר לה החזר גבוה במיוחד, תמורת ההשקעה המבוצעת. עקב העלות האפסית של שינויי התכנים הפרסומיים, המופיעים על גבי מסך הפרסום, ועדכונם השותף באופן עצמאי – נחשבים מסכי הלד לפרסום, כשיטה היעילה והמוזלת להקרנת המסרים השיווקיים, הדרושים לבית העסק.

מסכי הכוונה ופרסום

האם צריך לשלם אגרת שילוט על מסך פרסום?

אגרת שילוט הינה אגרה שחוקיה ומחיריה משתנים בין עיר לעיר והם בסמכות השיפוט של רשויות עירוניות ולכן לכל עיריה או מנהל קהילתי החוקים שלו בנושא אגרות שילוט.
באופן כללי, מסך פרסום בהגדרתו נחשב כחלק מעולם השילוט הדיגיטלי ולכן אגרת השילוט מתייחסת גם אל מסכי פרסום.
במידה ומסך הפרסום מוצב באזור ציבורי והוא נועד למטרות ציבוריות - לרוב תהיה עלות של אגרת שילוט על הצבת המסך, עלות האגרה משתנה על פי גודלו של מסך הפרסום ומיקומו.
במקרים מסוימים - לדוגמא במסכי פרסום בתוך בנייני מגורים לא תחול אגרת השילוט על המסך, בכל מקרה חייב תמיד לוודא זאת מול הרשות המקומית ושאר הגורמים הרלוונטים

שאלות נפוצות של גולשי פורטל השלטים בנושא מסכי פרסום:

מה זה פיץ' במסך לד?

המונח פיקסל פיץ' במסכי פרסום מתיחס אל מידת צפיפות הלדים שבמסך הפרסום. ככל שמידת הפיץ' קטנה יותר כך צפיפות הלדים גבוהה יותר מה שהופך את התמונה להיות ברזולוציה גבוהה יותר מפני שהלדים צפופים יותר אחד לשני.


צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה