השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

הדפסה וייצור סטנדים

ייצור סטנדים ממותגים לחנויות ומתקני תצוגה עשוי קרטון, פרספקס או פלסטיק במחירים מיוחדים, ניתן גם לקבל שירות מקיף של בניית סטנדים כולל הדפסת לוגו החנות, החברה או העסק במחירים מיוחדים לכל באי "פורטל השלטים".

הפרסום מתחיל כאן: סטנדים מודפסים

מתכננים אירוע חשוב, משתתפים ביריד או בכנס חשוב? תנו לנו לעשות את עבודת הפרסום והמיתוג בשבילכם - עם "פורטל השלטים" תוכלו להיות בטוחים שבחרתם בטוב ביותר לפרסום המסר ולמיתוג החברה שלכם, בזכות שלטים חזקים ואביזרים נלווים איכותיים, עמידים ומקוריים ולא פחות חשוב מכך, מעוצבים להפליא.

סטנדים ממותגים עושים רק ב"פורטל השלטים"

אנו מתמחים במציאת כל סוג שירות הקשור בהבאת סטנדים לשלטים עד אליכם, החל משירותי ייצור סטנדים, דרך בניית סטנדים ועד לגימור הסופי של הדפסה ומיתוג רגע לפני השימוש בהם. לא משנה באיזה גודל, עיצוב וחומר גלם, אנו נתאים עבורכם את הסטנד בדיוק לצרכים ולרצונות שלכם, עם מבחר מרשים של נותני שירות איכותיים, זמינים ואמינים בלבד.
סטנדים לחנויות

סטנדים לתצוגה בחנויות בגדים, תכשיטים ועוד!

גם ובמיוחד במקרים של סטנדים לחנות, אנו נעמיד לרשותכם את מיטב המקצוענים המתמחים בייצור ועיצוב סטנדים לצורך זה במיוחד, תוך הבנה מעמיקה של הצרכים הייחודיים האופיינים לסוג זה של סטנדים: החל מזמינות מרבית וזמני אספקה מינימליים, ועד לרמות גימור גבוהות ומהודקות כך שלא תישאר פינה אחת לא פתורה. פרסום נכון לעסק הוא אולי המרכיב החשוב והקריטי ביותר שעל בעל העסק לשים עליו דגש, וזו הסיבה שאנו מקפידים להעמיד לרשותכם רק חברות מקצועיות, איכותיות ומהמינות.

בניית סטנד פרספקס בעיצוב מותאם אישי

במקרים של סטנדים לתצוגה הדורשים רמת אסתטיות גבוהה במיוחד, אנו יותר מממליצים על האפשרות של העמדת סטנד מפרספקס, המשווים לשלט שמתנוסס עליהם מראה נקי, יוקרתי ומתוחכם, כך שהם יותירו רושם רב בקרב העוברים והשבים ויבטיחו מסר חד ברור ובלתי נשכח. כמו כן, בעיצוב הסטנדים או באופן כללי על גבי דוכני נאומים אנו ממליצים על בחירה בעיצוב שיהיה מותאם לאירוע באופן מושלם: עם "טאצ'" מעט יוצא דופן ומפתיע, אך כמובן לא כזה שחורג מגבולות המקובל במקום. כך תבטיחו רושם עז אף יותר, עם זכרון חיובי מכם ומהמסר שאותו אתם מעוניינים להעביר.

הקמת סטנדים מקרטון כולל הדפסה

באירועים עסקיים ובעיקר למטרות מסחריות, אנו מעמידים לרשותכם באתר "פורטל השלטים" גם סטנדים מקרטון בכל גודל, צורה ועיצוב. לא משנה מהו המוצר שאותו אתם מעוניינים למכור או לקדם ובאילו מצבים ומקומות אתם רוצים להעמיד אותם - אנו נספק לכם את אנשי המקצוע הטובים והזולים ביותר באזורכם, עם הבטחה למחירים המשתלמים ביותר שניתן למצוא בארץ.

עיצוב סטנדים ממתכת, ברזל ופלסטיק

גם במקרים בהם אתם מחפשים סטנדים ומתקני תצוגה מחומרי גלם אחרים כדוגמת מתכת או פלסטיק, תוכלו להיות בטוחים שאתם מכוסים מכל הכיוונים. אין נותן שירות רלוונטי שאינו נמצא ב"פורטל השלטים", וכל פניה שתגישו אלינו תיענה בהקדם על הצד הטוב ביותר. אז למה אתם עוד מחכים? השאירו את פרטיכם באתר ותקבלו תוך זמן קצר את ההצעות הטובות והאיכותיות ביותר בישראל, באופן שתפור לכם ולתנאים שאתם מציבים.