מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

עיטוף רכב

עיטוף רכבים (מיתוג רכבים) היא אחת הדרכים היעילות ביותר לשיווק העסק, באמצעות השקעה חד פעמית תוכלו להנות מפרסום אפקטיבי וחיזוק מותג העסק שלכם לאורך שנים ארוכות ללא צורך בכל השקעה נוספת. ב פורטל  השלטים ניתן להזמין במהירות ובקלות את כל סוגי הציפויים לרכב במחירים משתלמים ולהנות מפרסום יעיל וממוקד לעסק שלך.

 

עיטוף רכבים באמצעות פורטל השלטים:

✔ עבודה מקצועית ומהירה
✔ שירות לקוחות מצוין
✔ מיתוג רכבים על ידי עיטוף מדבקות מלא או חלקי בכל גודל
✔ ניתן לקבל התקנה בבית הלקוח
✔ מחיר משתלם

מה זה עיטוף רכב?

עיטוף רכב זה תהליך שבו מדביקים מדבקות על כלל חלקי הרכב למעט הפנסים. את התהליך עושים באמצעות הצמדת מדבקות ויניל המיועדות להדבקה על פח הרכב, מדבקות אלו בעלות תעלות מיוחדות למניעת היווצרות בועות אוויר בין המדבקה העוטפת את הרכב לבין פח הרכב. תהליך ההתקנה של מדבקות לרכב מתבצע על ידי מתקין מקצועי וכלי הדבקה וגימור כמו מגב הדבקה, פאן חימום וסכין יפנית. כחלק מתהליך עיטוף המכונית מצמידים את המדבקה גם באזורים הקטנים ביותר של הרכב כמו בין הפח לפנס הרכב ואף מאחוריי ידיות הדלתות של הרכב. ניתן בנוסף לצרף מדבקות רשת המיועדות להדבקה על חלונות הרכב להשלמת תהליך המיתוג גם על חלונות הרכב.

 

עיטוף רכב מסחרי גדול

עיטוף רכב מסחרי קטן

לצפייה בתמונות נוספות של פרסום על רכבים מבית  פורטל  השלטים לחצו כאן

מיתוג רכבים – דרך מעולה לשיווק העסק!

בעלי עסקים רבים, מחפשים אחר פתרונות יעילים ומהירים עבור פרסום ושיווק העסק – אחת הדרכים הנפוצות ביותר לביצוע תהליך שיווקי רחב ממדים ויעיל ביותר, הינו מיתוג הרכב. רכב חברה, המקבל עיצוב חשדני ואטרקטיבי על ידי מדבקות ממותגות – הופך להיות שטח פרסומי יומיומי על גלגלים. תהליך מיתוג רכב מיועד הן לרכבים מסחריים והן לרכבים פרטיים. לא משנה אם המטרה שלכם היא למתג את רכבי העסק או לעצב את הרכב הפרטי עם עיצוב מרשים ומיוחד – חשוב להפקיד את תהליך מיתוג הרכב במדבקות בידי אנשי מקצוע מיומנים, אשר יוכלו לספק עבודה מקצועית ואיכותית!

מה החוק בנושא עיטוף רכב וביצוע טסט לרכב שעבר מיתוג במדבקות?

אנשים רבים אינם יודעים מה החוק לגבי ציפוי רכב במדבקות והאם רכב עטוף עובר טסט - צוות פורטל השלטים בדק בעבורכם. ראשית באופן כללי, יש כמה סוגים של עיטופים - 1. על מנת לשנות את גוון הרכב 2. עיטוף רכב למטרת פרסום ומיתוג 3. מדבקות למטרת מראה ספורטיבי (כמו מדבקות דמוי קרבון, כסף או ציפוי זהב).

החוק בנושא עיטוף רכב למטרות פרסום - בחלק מהמקרים יש לשנות ברישיון הרכב את צבע הרכב, במידה ומדובר בעיטוף צבעוני אז השינוי ברישיון הרכב יהיה לצבע "רב גווני", במקרים אחרים אין צורך בשינויים ברישיון הרכב. כחלק מהסקירה שנעשתה מצאנו כי החוק לא מדויק בנושא מדבקות מיתוג לרכב למטרות פרסום וכי קיימים שינויים בנהלים בין מכוני הטסטים השונים בארץ, חלקם דורשים שינוי ברישיון הרכב, חלקם מבקשים לראות את הרכב בעת ביצוע הטסט וחלקם אומרים שלא דורשים שינוי משמעותי כזה או אחר.

כיצד מתבצע תהליך עיטוף הרכב?

ראשית הדרך מתבצעת על ידי תכנון גרפי מדויק ומקצועי של המדבקה העיצובית על גבי הרכב. בשלב עיצוב ויצירת המדבקה, נלקחים בחשבון פרמטרים שונים, הכוללים ביניהם את המסר השיווקי אותו תרצו להעביר לקהל היעד, והנראות העיצובית של המוצר - הנחשף לעיני הקהל הפוטנציאלי. לפני שלב ההדבקה, מומלץ לבצע ניקוי יסודי ביותר של השלדה, ורק כאשר הינה יבשה ונקיה, ניתן להלביש את המדבקה הממותגת על ידי ציוד מתקדם ומקצועי, השומר מפני חדירת בועות אוויר אשר יכולות לפגוע בעמידותה של המדבקה.

מי זקוק לפרסום על גבי הרכב?

לא משנה אם מדובר בחברות גדולות, בעלי עסקים קטנים או גדולים – מיתוג רכבים זאת האפשרות השיווקית המוצלחת ביותר לכל אדם או ישות אשר רוצה למתג ולפרסם את עצמה! גם אם אתם עובדים עצמאיים או חברה גדולה ומתפתחת – עיטוף הרכב הפרטי או המסחרי שלכם זאת האפשרות האידיאלית ביותר לפרסומת ניידת בכל מקום ובכל שעה ביממה. זיהוי הלוגו וצבעי העסק מבטיחים לכם לא רק חשיפה מתמדת, אלא גם הטבעת חותם על קיומכם ונוכחותכם במעגל שוק המתחרים הפוטנציאליים שלכם! זיהוי הלוגו והכרת מוטו החברה מאפשרים לכם – בעלי העסקים, להגיע להיחשף לקהל יעד גדול יותר ובכך להגדיל את הצלחתכם העסקית.

 

ביצוע עיטוף רכב מיתוג רכבי חברה

היתרונות המרכזיים במדבקות פרסום על גבי הרכב:

תהליך פרסום על גבי רכבים כולל מספר יתרונות משמעותיים עבור חברות ועסקים רבים. בין אם מדובר בחשיפה רחבה לקהלי היעד השונים, חסכון בהשקעת תקציבי פרסום, והעברת מסרים לאוכלוסיות השונות – היתרונות הינם רבים.

ולהלן מספר דוגמאות מובילות:

 

מיתוג עסקי – יצירת פנים חדשות לעסק שלכם, על ידי בחירת עיצוב מחמיא ומרשים , המיועד לסמל ולהבדיל את העסק מפני מתחרים שונים. עיצוב לוגו, בחירת צבעים נבחרים ותכנון משפט מפתח מקורי – כל אלו יוצרים ומבדלים את המותג הפרטי שלכם מפני עסקים ומתחרים שונים ומוסיפים דרך ייחודית נוספת לשילוט העסק.

 

חשיפה רבה לעסק שלך – אחד היתרונות הבולטים ביותר בעיטוף רכבים זאת האפשרות לפרסם ולשווק את עצמכם או את פני העסק. רכב ממותג זאת פרסומת ניידת על גלגלים אשר מבצעת את עבודתה בכל מקום אליו יגיע הרכב. לא משנה באיזה מקום, ובאיזו שעה יופיע הרכב, תהיו בטוחים - אנשים ישימו לכך לב.

 

השקעה חד פעמית בפרסום – רכב ממותג זאת ההשקעה הכספית המשתלמת ביותר עבור כל עסק. השקעה חד פעמית לפרסומת ניידת אשר תספק יעילות לטווח זמן ארוך, וכל זאת כאשר לא תצטרכו לשלם על שטח הפרסום, מכיוון שמדובר ברכבי החברה שלכם.

 

אמצעי זיהוי עבור לקוחות החברה – כשם שרכב ממותג מספק מענה פרסומי ושיווק לחברות, כך גם מספק הרכב הממותג מענה לשאלות מטעם לקוחות החברה – "מי זה בעצם הגיע אלי?" רכב ממותג של החברה יוצר וודאות ובטיחות עבור לקוחות עסקיים, בעת קביעת פגישה עם נציג החברה או קבלת דוור דואר מטעם נהג רכב.

 

הטמעת מסרים לקהל היעד הפוטנציאלי – רכב ממותג יכול לכלול מסרים המיועדים לאוכלוסיית האנשים במיקום הגאוגרפי בו מסתובב הרכב. מסרים אלו יכולים להוות יעילות אפקטיבית לקהל לקוחות פוטנציאלי. המסרים אפקטיביים ביעילותם בכך שהם ניתנים למיקוד אוכלוסיית היעד הספציפי.

 

פרסום לטווח ארוך – מכיוון ששטח הפרסום שייך לכם, ואתם לא צריכים לקנות אותו מאף אחד, בשונה ממצבים בהם בוחרים לפרסם על גבי שלטי חוצות. במצב בו תבחרו לפרסם את המודעה על גבי רכבכם – תוכלו לעשות זאת לתקופת זמן ארוכה וממושכת ללא גזירת סכומים כספיים גבוהים עבור הפרסום.

 

הגעה לקהלי היעד השונים – מיתוג הרכב במדבקות מאפשר להגיע לשכבות קהלי היעד בגילאים השונים. למרות שהעולם המודרני מרבה את פעילותו בעולמות האינטרנט – לא כל האנשים נחשפים לרשתות החברתיות, ועוד באופן יומיומי. לפיכך, עיטוף רכבים ומיתוגם תורם לצורך חשיפה מתמדת לקהלי היעד השונים בכל טווחי הגילאים והמוצאים.

 

גודל שטח הפרסום – עיטוף הרכב הפרטי מאפשר יצירת מודעה פרסומית גדולה ורחבת ממדים אשר בולטת לעיני האוכלוסייה השונה, בזכות גודל הרכב שלכם אתם יכולים להשיג שטח פרסום רחב, המתפרש על פני כל צדי הרכב – מה שיוצר פרסום תלת ממדי, בכל מקום ציבורי בו יופיע הרכב.

 

תדמית מצליחה לעסק – עסק מצליח זה עסק פועל ועובד! אם בבעלות העסק שלכם נמצאים רכבים עטופים וממותגים, הרי שהדבר יוצר תדמית עסקית מצליחה לחברה שלכם. יצירת תדמית מצליחה ומשגשגת לעסק - תגרום לכם להיראות אמינים ומקצועיים – וזה מה שימשוך את הלקוחות לבחור בכם, על פני המתחרים שלכם.

אילו סוגי רכבים ניתנים לעיטוף? ועל מה מומלץ לשים לב?

התהליך מתאים לכל סוגי הרכבים אותם תרצו לעטוף ולמתג: עיטוף רכבים מסחריים, רכבים פרטיים, עיטוף אוטובוטים, אופנועים ואף עיטוף משאיות – כל אלו מיועדים למטרת שיווק המותג העסקי שלכם והטמעת נוכחותו בזירה הפיזית. אם בחרתם למתג את הרכב שלכם, וודאו שאתם מבצעים זאת עם מקצוענים בתחום המשתמשים בחומרי הגלם הנכונים לביצוע העבודה - מדבקות ויניל המותאמות להדבקה על גבי כלי רכב יתנו לכם את התוצאה הרצויה. כפי שברור לכם, האקלים הישראלי נחשב לחם מאוד בחודשי הקיץ ומדבקה שאינה מתאימה לפח הרכב עלולה להיסדק, להיקרע או לאבד מגוון הצבע שלה מהר יותר מהמצופה.

ממוצע מחיר לעיטוף רכבים - מעודכן לשנת 2021:

 • עיטוף רכב מיני

  פרסום ומיתוג במדבקות על רכבים קטנים וסופר מיני כגון: סוזוקי אלטו, סיאט איביזה, קיה ריו, טויוטה יאריס, קיה פיקנטו ועוד


  2000 - 4000 ₪
 • עיטוף רכב משפחתי

  עיטוף חלקי או מלא לרכבים משפחתיים: מאזדה 3, טויוטה קורולה, סקודה אוקטביה, פורד פוקוס, קיה סיד וכ''ו


  2000 - 5000 ₪
 • עיטוף רכב מסחרי קטן

  עיטוף במדבקות, מיתוג ופרסום על גבי רכבים מסחריים קטנים: סיטרואן ברלינגו, רנו קנגו, פורד קונקט, פיאט דובלו, דאצ'יה דוקר, פיג'ו פרטנר, פולקסווגאן קאדי ומסחריות קטנות נוספות במידות דומות


  2500 - 4000 ₪
 • עיטוף רכב מסחרי גדול

  עיטוף חלקי או מלא על רכבים מסחריים גדולים: סיטרואן ג'מפי, פולקסווגן טרנספורטר או קראפטר, רנו טראפיק או מאסטר, פיג'ו בוקסר, פורד טרנזיט, שברולט סוואנה, מרצדס ספרינטר, איווקו ורכבים מסחריים נוספים.


  3000 - 8000 ₪
 • עיטוף ג'יפ

  עיטוף סוגים שונים של ג'יפים: טויוטה לנד קרוזר, מיצובישי פג'רו, קיה סורנטו, פורד אקספלורר, אאודי סדרה Q, ורכבי ג'יפים 4X4 נוספים.


  2500 - 5000 ₪
 • עיטוף טנדר

  עיטוף חלקי או מלא לטנדרים: טויוטה היילקס, איסוזו דימקס, שברולט סילברדו, פורד סדרה F, מיצובישי האנטר וטנדרים נוספים.


  2500 - 5000 ₪
 • עיטוף רכבי קרוסאובר

  מיתוג וציפוי מדבקות פרסום לרכבי קרוסאובר: מאזדה 5, דאצ'יה דאסטר, יונדאי טוסון, קיה ספורטאז', ניסאן קשקאי, פיג'ו 3005, סיאט ארונה ואטקה, סקודה קאמיק וקודיה, וקרוסאוברים נוספים במידה.


  2500 - 4500 ₪
 • עיטוף רכב פודטראק (רכב אוכל)

  עיטוף במדבקות ויניל לרכב פודטראק בגודל סטנדרטי (פודטראק נגרר במידות 3.0 מטר רוחב, 2.8 מטר גובה ועומק של 2.5 מטר)


  4500 - 7500 ₪

הדפס מחירון

 

מאילו פרמטרים בנוי המחירון? כפי ששמתם לב במחירון, מנעד המחירים הוא רחב ומשתנה בעקבות פרמטרים שיש לקחת בחשבון בעת ביצוע התהליך: סוג הרכב המדויק (כולל השנתון), עיצוב הגרפיקה של המדבקה, קילוף מדבקה קיימת ועוד..

רוצים לקבל הצעת מחיר מדויקת עבור עיטוף הרכב שלכם? פנו כעת אל פורטל  השלטים

חברות שילוט זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 0723910208

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

 

עיטוף חלקי לרכב מסחרי קטן

עיטוף מלא לרכב מסחרי קטן

עיטוף רכב מסחרי גדול

מיתוג רכב מסחרי על ידי ציפוי במדבקות ויניל מודפסות מיתוג טנדר על ידי עיטוף במדבקות ויניל מיתוג רכב מסחרי במדבקות ויניל מודפסות

האם פרסום על רכב משתלם ביחס לשיטות פרסום אחרות?

נעשה חישוב של עלות החשיפה לפי 100 איש ביום הנחשפים אל הרכב שלכם (מעט מאוד), ונשווה את החשיפה והמחיר ביחס לקמפיין בפייסבוק ושלט חוצות. עבור 100 חשיפות ברשת החברתית המחיר הממוצע הוא 7 ש''ח. בקמפיין חודשי עם 100 חשיפות ליום 210 ש''ח ובשנתי עם 100 חשיפות ליום מדובר על 2555 ש''ח לערך, כל זה לפניי חישוב של תחום ותחרות בשוק (המחיר נקבע על פי התחום והתחרות).

אבל בפייסבוק אפשר לטרגט קהל יעד. נכון שאפשר לטרגט טוב יותר מאשר את הסובבים אתכם בכביש אך כדי לבנות קמפיין ולבחור את קהל היעד יש להיעזר בחברה המספקת שירות שהמחיר החודשי שלה נע בין 800-1200 ש''ח בחודש לא כולל עלויות החשיפה. בנוסף, אם הרכב שלכם נוסע בעיקר בסביבת העסק אז רוב החשיפה שלו תהיה לקהל יעד שנמצא כבר בסביבת העסק שזה בהחלט סוג של טרגוט מסוים לחשיפה.

בנושא שילוט חוצות טווח המחירים נע בין 20 ל 120 אלף ש''ח בחודש, תלוי במיקום ובגודל השלט. לצורך הדוגמא נבדוק על פי 20 אלף ש''ח לחודש וכ 5000 איש שנחשפים מדי יום: מחיר של כ 0.13 אג' לחשיפה וכ 13.3 ש''ח ל 100 חשיפות. המחיר היומי על פי הדוגמא הוא 665 ש''ח ליום.

נשווה את המספרים הנ''ל לפרסום באמצעות מיתוג רכב – מחיר עיטוף רכב בממוצע בטווח הגבוהה הוא כ 7000 ש''ח. אורך החיים של המדבקה על הרכב הוא בין 3 ל 5 שנים (לפעמים גם יותר), לצורך הדוגמא נשתמש בפרסום על הרכב למשך 4 שנים. כ 1750 ש''ח לשנה ובחישוב חודשי כ 145 ש''ח.

 

עלות לפי 100 חשיפות סוג הפרסום פרסום בפייסבוק  פרסום שלט חוצות  עיטוף רכב 
עלות ל 100 חשיפות 7 13.3 4.8
עלות חודשית לפי 100 חשיפות ביום (ללא הוצאות נלוות) 210 399 144
עלות שנתית לפי 100 חשיפות (ללא הוצאות נלוות) 2555 4788 1740

 

ואחריי שעברנו על המספרים, מה לא חישבנו? לא חישבנו את עלויות ההקמה של קמפיין בפייסבוק, לא חישבנו ששלט חוצות אמנם הוא חשיפה אדירה, אך במחיר גבוהה ורק לחודש. ולא חישבנו את מה קורה למספרים אם הרכב שלכם נחשף לכ 500 אנשים ביום (הגיוני לרכבים שנוסעים באזורים עם תנועה גבוהה) ועיטוף הרכב מחזיק ל 5 שנים על פח הרכב ואף יותר.

הנה שוב טבלה קצרה על פי 500 חשיפות ביום ו5 שנים של מדבקה פרסומית על הרכב:

 

עלות לפי 500 חשיפות סוג הפרסום פרסום בפייסבוק  פרסום שלט חוצות  עיטוף רכב 
עלות ל 500 חשיפות 35 66.5 4.8
עלות חודשית לפי 500 חשיפות ביום (ללא הוצאות נלוות) 1050 1995 144
עלות שנתית לפי 500 חשיפות (ללא הוצאות נלוות) 12,600 23,940 1400

 

מספרים אלו נאספו בבדיקה של צוות פורטל השלטים והם משקפים את העלויות הממוצעות לצורך ההשוואה. מחירים וכמות החשיפה של כל אחת משיטות הפרסום משתנה על פי מספר פרמטרים.

עיטוף רכבים מקצועי, איכותי ובמחיר משתלם:

 פורטל  השלטים הינו האתר הוותיק והגדול ביותר בישראל בנושאי השילוט הרבים, אנו מאמינים: במתן ייעוץ מקצועי מראש ללא עלות או התחייבות, הצעת מחיר הוגנת, שירות לקוחות אנושי, התקנה מקצועית והקפדה על שימוש בחומרי הגלם המתאימים לכל סוג של שילוט. זו הסיבה שמאות בעלי עסקים בכל חודש בוחרים בנו להפקת שילוט ומיתוג לעסק שלהם. היתרונות שלנו הם רבים, החל מצוות מומחים המקנה לכם את הייעוץ המקצועי הראשוני, דרך הצעת מחיר גמישה ומשתלמת על פי הפרמטרים המדויקים של הרכב שלכם ועד לביצוע העבודה בפועל וקבלת התוצאה המדויקת. בנוסף לכך, אנו פועלים בכל הארץ ומאפשרים שירות של התקנת המדבקות על הרכב בבית הלקוח - כך שאפילו לא תצטרכו להניע את רכבכם! פנו אלינו עוד היום וקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר משתלמת ללא כל התחייבות.

שאלות נפוצות של גולשי פורטל השלטים בנושא עיטוף רכב:

כמה עולה עיטוף רכב?

מחיר עיטוף הרכב משתנה בהתאם לסוג הרכב וגודלו, סוג העיטוף הדרוש ואיכות חומרי הגלם. בעמוד זה ניתן לצפות במחירון מעודכן על פי הזמנות עיטופי רכבים שבוצעו.


כמה זמן מדבקה מחזיקה על הרכב?

כאשר מדובר במדבקה איכותית - ניתן להנות מעמידות לאורך שנים ארוכות אך כאשר המדבקה אינה איכותית מספיק היא עלולה להתקלף או שצבעיה עלולים לדהות. לכן מומלץ לבצע עיטוף רכב בחברה מקצועית אשר מתמחה בכך!


איך מסירים מדבקות עיטוף רכב?

ניתן לקלף את המדבקות באמצעות מים רותחים וקילוף ידני או לרכוש ג'ל ייעודי אותו מורחים על גבי המדבקה ולאחר המתנה של כ 20 דקות הג'ל ממיס את המדבקה ומפורר אותה מבלי לפגוע בפח הרכב. לאחר מכן על מנת להשלים את תהליך ההסרה ניתן לשטוף את הרכב באמצעות לחץ מים וסבון.


איך מנקים רכב שעבר עיטוף במדבקות?

לאחר התקנת המדבקות על הרכב מומלץ להמתין כ 3-4 ימים לפני ששוטפים את הרכב. לאחר מכן ניתן לשטוף את הרכב באופן רגיל אך בכל זאת אנו ממליצים להימנע משטיפת הרכב במכונות שטיפה ולנקות את הרכב באמצעות לחץ מים וסבון.


מה אומר המונח מיתוג רכבים?

המונח מיתוג רכבים מתייחס לפעולה שבה בעל העסק או החברה מעוניין לפרסם את המוצר או השירות שלו על גבי הרכב הנוסע - המיתוג מתבצע על ידי עיטוף חלקי או מלא של הרכב בדרך כלל באמצעות מדבקת ויניל המותאמת להדבקה על גבי פח הרכב או מדבקת רשת (מחוררת) המיועדת להדבקה על גבי חלונות הרכב.


צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה