מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

עיטוף רכב

עיטוף רכב היא אחת הדרכים היעילות ביותר למיתוג העסק, באמצעות השקעה חד פעמית תוכלו להנות מפרסום אפקטיבי וחיזוק מותג העסק שלכם לאורך שנים ארוכות ללא צורך בכל השקעה נוספת. ב פורטל  השלטים ניתן להזמין במהירות ובקלות את כל סוגי העיטופים לרכב במחירים משתלמים ולהנות מפרסום יעיל וממוקד לעסק שלך.

 

עיטוף רכבים באמצעות פורטל השלטים:

✔ עבודה מקצועית ומהירה
✔ שירות לקוחות מצוין
✔ מיתוג רכבים על ידי עיטוף מדבקות מלא או חלקי בכל גודל
✔ ניתן לקבל התקנה בבית הלקוח
✔ מחיר משתלם

מה זה עיטוף רכב?

עיטוף רכב זה תהליך שבו מדביקים מדבקות על כלל חלקי הרכב למעט הפנסים. את התהליך עושים באמצעות הצמדת מדבקות ויניל המיועדות להדבקה על פח הרכב, מדבקות אלו בעלות תעלות מיוחדות למניעת היווצרות בועות אוויר בין המדבקה העוטפת את הרכב לבין פח הרכב. תהליך עיטוף הרכב מתבצע על ידי מתקין מקצועי וכלי הדבקה וגימור כמו מגב הדבקה, פאן חימום וסכין יפנית. כחלק מתהליך עיטוף הרכב מצמידים את המדבקה גם באזורים הקטנים ביותר של הרכב כמו בין הפח לפנס הרכב ואף מאחוריי ידיות הדלתות של הרכב. ניתן בנוסף לצרף מדבקות רשת המיועדות להדבקה על חלונות הרכב להשלמת תהליך העיטוף גם על חלונות הרכב.

 

עיטוף רכב מסחרי גדול

עיטוף רכב מסחרי קטן

לצפייה בתמונות נוספות של עיטוף רכבים מבית  פורטל  השלטים לחצו כאן

עיטוף רכבים – דרך מעולה לשיווק העסק!

בעלי עסקים רבים, מחפשים אחר פתרונות יעילים ומהירים עבור פרסום ושיווק עסקי – אחת הדרכים הנפוצות ביותר לביצוע תהליך שיווקי רחב ממדים ויעיל ביותר, הינו עיטוף רכבים. רכב חברה, המקבל עיצוב חשדני ואטרקטיבי, על ידי מדבקות ממותגות לרכבים – מה שהופך את הרכבים לשטח פרסומי יומיומי, המתבצע בכל אזור יעד בו מסתובב הרכב ! תהליך עיטוף הרכבים מיועד הן לרכבים עסקיים והן לרכבים פרטיים. לא משנה אם המטרה שלכם היא למתג את רכבי העסק או לעצב את הרכב הפרטי עם עיצוב מרשים ומיוחד – חשוב להפקיד את תהליך עיטוף הרכב בידי אנשי מקצוע מיומנים, אשר יוכלו לספק עבודה מקצועית ואיכותית!

מה החוק בנושא עיטוף רכב וביצוע טסט לרכב עטוף במדבקות?

אנשים רבים אינם יודעים מה החוק לגבי עיטוף רכב במדבקות והאם רכב עטוף עובר טסט - צוות פורטל השלטים בדק בעבורכם. ראשית באופן כללי, יש כמה סוגים של עיטוף רכבים - עיטוף רכב על מנת לשנות את צבע הרכב (או לחילופין עיטוף המשנה את צבע הרכב המקורי), עיטוף רכב למטרת פרסום עסק, עיטוף רכב למטרת מראה ספורטיבי (כמו מדבקות דמוי קרבון, כסף או ציפוי זהב).

החוק בנושא עיטוף רכב על מנת לשנות את צבע הרכב - יש לבצע שינוי צבע הרכב ברישיון הרכב בעלות ממוצעת של 30-100 ש''ח בעת תהליך העיטוף. לאחר מכן ברישיון הרכב רשום את הצבע החדש שבו הרכב נעטף וניתן לגשת למבחן טסט לרישוי הרכב. יש מדבקות מסוימות שלא ניתנות לאישור בקלות כמו - מדבקות דמוי מראה העלולות לסנוור את הנהגים בכביש או מדבקות אשר מפריעות ומסכנות את נוסעי הרכב והסובבים.

החוק בנושא עיטוף רכב למטרות פרסום - בחלק מהמקרים יש לשנות ברישיון הרכב את צבע הרכב, במידה ומדובר בעיטוף צבעוני אז השינוי ברישיון הרכב יהיה לצבע "רב גווני", במקרים אחרים אין צורך בשינוי הצבע ברישיון הרכב. כחלק מהסקירה שנעשתה מצאנו כי החוק לא מדויק בנושא עיטוף רכב למטרת פרסום וכי קיימים שינויים בנהלים בין מכוני הטסטים השונים בארץ, חלקם דורשים שינוי ברישיון הרכב, חלקם מבקשים לראות את הרכב בעת ביצוע הטסט וחלקם אומרים שלא דורשים שינוי משמעותי כזה או אחר. 

כיצד מתבצע תהליך עיטוף הרכב?

ראשית הדרך מתבצעת על ידי תכנון גרפי מדויק ומקצועי של המדבקה העיצובית על גבי הרכב. בשלב עיצוב ויצירת המדבקה, נלקחים בחשבון פרמטרים שונים, הכוללים ביניהם את המסר השיווקי אותו תרצו להעביר לקהל היעד, והנראות העיצובית של המוצר - הנחשף לעיני הקהל הפוטנציאלי. לפני שלב ההדבקה, מומלץ לבצע ניקוי יסודי ביותר של השלדה, ורק כאשר הינה יבשה ונקיה, ניתן להלביש את המדבקה הממותגת על ידי ציוד מתקדם ומקצועי, השומר מפני חדירת בועות אוויר אשר יכולות לפגוע בעמידותה של המדבקה.

מי זקוק לשירות עיטוף הרכבים?

לא משנה אם מדובר בחברות גדולות, בעלי עסקים, עסק קטן או גדול – עיטוף רכבים זאת האפשרות השיווקית המוצלחת ביותר לכל אדם או ישות אשר רוצה למתג ולפרסם את עצמה! גם אם אתם עובדים עצמאיים או חברה גדולה ומתפתחת – עיטוף הרכב הפרטי זאת האפשרות האידיאלית ביותר לפרסומת ניידת בכל מקום ובכל שעה ביממה. זיהוי הלוגו וצבעי העסק מבטיחים לכם לא רק חשיפה מתמדת, אלא גם הטבעת חותם על קיומכם ונוכחותכם במעגל שוק המתחרים הפוטנציאליים שלכם! זיהוי הלוגו והכרת מוטו החברה מאפשרים לכם – בעלי העסקים, להגיע להיחשף לקהל יעד גדול יותר ובכך להגדיל את הצלחתכם העסקית.

 

ביצוע עיטוף רכב מיתוג רכבים

יתרונות עיטוף רכבים

תהליך עיטוף הרכבים כולל מספר יתרונות משמעותיים עבור חברות ועסקים רבים. בין אם מדובר בחשיפה רחבה לקהלי היעד השונים, חסכון בהשקעת תקציבי פרסום, והעברת מסרים לאוכלוסיות השונות – היתרונות הינם רבים.

ולהלן מספר דוגמאות מובילות:

מיתוג עסקי – יצירת פנים חדשות לעסק שלכם , על ידי בחירת עיצוב מחמיא ומרשים , המיועד לסמל ולהבדיל את העסק מפני מתחרים שונים. עיצוב לוגו, בחירת צבעים נבחרים ותכנון משפט מפתח מקורי – כל אלו יוצרים ומבדלים את המותג הפרטי שלכם מפני עסקים ומתחרים שונים ומוסיפים דרך ייחודית נוספת לשילוט העסק

חשיפה רבה לעסק שלך – אחד היתרונות הבולטים ביותר בעיטוף רכבים זאת האפשרות לפרסם ולשווק את עצמכם או את פני העסק. רכב ממותג זאת פרסומת ניידת על גלגלים אשר מבצעת את עבודתה בכל מקום אליו יגיע הרכב. לא משנה באיזה מקום, ובאיזו שעה יופיע הרכב, יהיו בטוחים - אנשים ישימו לכך לב.

השקעת כסף חד פעמית – רכב ממותג זאת ההשקעה הכספית המשתלמת ביותר עבור כל עסק. השקעה חד פעמית לפרסומת ניידת אשר תספק יעילות לטווח זמן ארוך, וכל זאת כאשר לא תצטרכו לשלם על שטח הפרסום, מכיוון שמדובר ברכבי החברה שלכם.

אמצעי זיהוי עבור לקוחות החברה – כשם שרכב ממותג מספק מענה פרסומי ושיווק לחברות, כך גם מספק הרכב הממותג מענה לשאלות מטעם לקוחות החברה – "מי זה בעצם הגיע אלי?" רכב ממותג של החברה יוצר וודאות ובטיחות עבור לקוחות עסקיים, בעת קביעת פגישה עם נציג החברה או קבלת דוור דואר מטעם נהג רכב.

הטמעת מסרים לקהל היעד הפוטנציאלי – רכב ממותג יכול לכלול מסרים המיועדים לאוכלוסיית האנשים במיקום הגאוגרפי בו מסתובב הרכב. מסרים אלו יכולים להוות יעילות אפקטיבית לקהל לקוחות פוטנציאלי. המסרים אפקטיביים ביעילותם בכך שהם ניתנים למיקוד אוכלוסיית היעד הספציפי.

פרסום לטווח ארוך – מכיוון ששטח הפרסום שייך לכם, ואתם לא צריכים לקנות אותו מאף אחד, בשונה ממצבים בהם בוחרים לפרסם על גבי שלטי חוצות. במצב בו תבחרו לפרסם את המודעה על גבי רכבכם – תוכלו לעשות זאת לתקופת זמן ארוכה וממושכת ללא גזירת סכומים כספיים גבוהים עבור הפרסום.

הגעה לקהלי היעד השונים – עיטוף רכבים ומיתוגם מאפשר להגיע לשכבות קהלי היעד בגילאים השונים. למרות שהעולם המודרני מרבה את פעילותו בעולמות האינטרנט – לא כל האנשים נחשפים לרשתות החברתיות, ועוד באופן יומיומי. לפיכך, עיטוף הרכבים ומיתוגם בכבישים ובאזורים השונים, תורם לצורך חשיפה מתמדת לקהלי היעד השונים בכל טווחי הגילאים והמוצאים.

גודל שטח הפרסום – עיטוף הרכב הפרטי מאפשר יצירת מודעה פרסומית גדולה ורחבת ממדים אשר בולטת לעיני האוכלוסייה השונה, בזכות גודל הרכב שלכם אתם יכולים להשיג שטח פרסום רחב, המתפרש על פני כל צדי הרכב – מה שיוצר פרסום תלת ממדי, בכל מקום ציבורי בו יופיע הרכב.

תדמית מצליחה לעסק – עסק מצליח זה עסק פועל ועובד! אם בבעלות העסק שלכם נמצאים רכבים עטופים וממותגים, הרי שהדבר יוצר תדמית עסקית מצליחה לחברה שלכם. יצירת תדמית מצליחה ומשגשגת לעסק - תגרום לכם להיראות אמינים ומקצועיים – וזה מה שימשוך את הלקוחות לבחור בכם, על פני המתחרים שלכם.

אילו סוגי רכבים ניתנים לעיטוף? ועל מה מומלץ לשים לב?

תהליך עיטוף הרכבים מתאים לכל סוגי הרכבים אותם תרצו לעטוף ולמתג. עיטוף רכבים פרטיים, עיטוף משאיות למטרות מיתוג עסקי, עיטוף אוטובוסים ועיטוף אופנועים – כל אלו מיועדים למטרת שיווק המותג העסקי שלכם והטמעת נוכחותו בזירה הפיזית. מומלץ לבחור חומרי גלם חזקים ועמידים למטרת עיטוף הרכב, מפני נזקי האקלים הייחודי למדינתנו. חשוב לבחור חומר גלם יציב אשר נשמר לאורך טווח זמן ממושך, ואינו יוצר סדקים וקרעים מיותרים אשר יפגעו בעיצוב ונראות המדבקה המודפסת . כמו כן , חשוב לוודא שהחומר אינו מאבד מצבעו מפני חשיפה מרובה לקרני השמש והגשמים המרובים.

מחירון עיטוף רכבים מעודכן לשנת 2021:

 • עיטוף רכב מיני

  עיטוף חלקי או מלא לרכבי מיני


  2000 - 4000 ₪
 • עיטוף רכב משפחתי

  עיטוף חלקי או מלא לרכבים משפחתיים


  2000 - 5000 ₪
 • עיטוף רכב מסחרי קטן

  עיטוף חלקי או מלא לרכבים מסחריים קטנים


  2500 - 4000 ₪
 • עיטוף רכב מסחרי גדול

  עיטוף חלקי או מלא לרכבים מסחריים גדולים


  3000 - 8000 ₪
 • עיטוף ג'יפ

  עיטוף חלקי או מלא לג'יפים


  2500 - 4500 ₪
 • עיטוף טנדר

  עיטוף חלקי או מלא לטנדרים


  2500 - 5000 ₪

הדפס מחירון

 

מאילו פרמטרים בנוי המחירון? כפי ששמתם לב במחירון, מנעד המחירים הוא רחב ומשתנה בעקבות פרמטרים שיש לקחת בחשבון בעת עיטוף הרכב: סוג הרכב המדויק (כולל השנתון), עיצוב הגרפיקה של המדבקה, קילוף מדבקה קיימת ועוד..

רוצים לקבל הצעת מחיר מדויקת עבור עיטוף הרכב שלכם? פנו כעת אל פורטל  השלטים

חברות שילוט זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 0723910208

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

 

עיטוף חלקי לרכב מסחרי קטן

עיטוף מלא לרכב מסחרי קטן

עיטוף רכב מסחרי גדול

עיטוף רכב

האם עיטוף רכב משתלם ביחס לשיטות פרסום אחרות?

נעשה חישוב של עלות החשיפה לפי 100 איש ביום הנחשפים אל הרכב שלכם (מעט מאוד), ונשווה את החשיפה והמחיר ביחס לקמפיין בפייסבוק ושלט חוצות. עבור 100 חשיפות בפייסבוק המחיר הממוצע הוא 7 ש''ח. בקמפיין חודשי עם 100 חשיפות ליום 210 ש''ח ובשנתי עם 100 חשיפות ליום מדובר על 2555 ש''ח לערך, כל זה לפניי חישוב של תחום ותחרות בשוק (המחיר נקבע על פי התחום והתחרות).

 

אבל בפייסבוק אפשר לטרגט קהל יעד. נכון בפייסבוק אפשר לטרגט טוב יותר מאשר את הסובבים אתכם בכביש אך כדי לבנות קמפיין ולבחור את קהל היעד יש להיעזר בחברה המספקת שירות שהמחיר החודשי שלה נע בין 800-1200 ש''ח בחודש לא כולל עלויות הפרסום לפייסבוק. בנוסף, אם הרכב שלכם נוסע בעיקר בסביבת העסק אז רוב החשיפה שלו תהיה לקהל יעד שנמצא כבר בסביבת העסק שזה בהחלט סוג של טרגוט מסוים לחשיפה.

 

בנושא שילוט חוצות טווח המחירים נע בין 20 ל 120 אלף ש''ח בחודש, תלוי במיקום ובגודל השלט. לצורך הדוגמא נבדוק על פי 20 אלף ש''ח לחודש וכ 5000 איש שנחשפים מדי יום: מחיר של כ 0.13 אג' לחשיפה וכ 13.3 ש''ח ל 100 חשיפות. המחיר היומי על פי הדוגמא הוא 665 ש''ח ליום.

 

נשווה את המספרים הנ''ל לפרסום באמצעות עיטוף רכב – מחיר עיטוף רכב בממוצע בטווח הגבוהה הוא כ 7000 ש''ח. אורך החיים של המדבקה על הרכב הוא בין 3 ל 5 שנים (לפעמים גם יותר), לצורך הדוגמא נשתמש בפרסום על הרכב למשך 4 שנים. כ 1750 ש''ח לשנה ובחישוב חודשי כ 145 ש''ח.

 

עלות לפי 100 חשיפות סוג הפרסום פרסום בפייסבוק  פרסום שלט חוצות  עיטוף רכב 
עלות ל 100 חשיפות 7 13.3 4.8
עלות חודשית לפי 100 חשיפות ביום (ללא הוצאות נלוות) 210 399 144
עלות שנתית לפי 100 חשיפות (ללא הוצאות נלוות) 2555 4788 1740

 

ואחריי שעברנו על המספרים, מה לא חישבנו? לא חישבנו את עלויות ההקמה של קמפיין בפייסבוק, לא חישבנו ששלט חוצות אמנם הוא חשיפה אדירה, אך במחיר גבוהה ורק לחודש. ולא חישבנו את מה קורה למספרים אם הרכב שלכם נחשף לכ 500 אנשים ביום (הגיוני לרכבים שנוסעים באזורים עם תנועה גבוהה) ועיטוף הרכב מחזיק ל 5 שנים על פח הרכב ואף יותר.

הנה שוב טבלה קצרה על פי 500 חשיפות ביום ו5 שנים של עיטוף רכב:

 

עלות לפי 500 חשיפות סוג הפרסום פרסום בפייסבוק  פרסום שלט חוצות  עיטוף רכב 
עלות ל 500 חשיפות 35 66.5 4.8
עלות חודשית לפי 500 חשיפות ביום (ללא הוצאות נלוות) 1050 1995 144
עלות שנתית לפי 500 חשיפות (ללא הוצאות נלוות) 12,600 23,940 1400

 

מספרים אלו נאספו בבדיקה של צוות פורטל השלטים והם משקפים את העלויות הממוצעות לצורך ההשוואה. מחירים וכמות החשיפה של כל אחת משיטות הפרסום משתנה על פי מספר פרמטרים.

עיטוף רכבים עם אנשי מקצוע מיומנים ואמינים!

עבור בני אדם רבים, הנראות של הרכב הפרטי חשובה ונמצאת בסדר גודל עליון. כשם שאכפת לנו מהמראה החיצוני שלנו, כך גם חשובה לנו העובדה כי הרכב הפרטי יראה באופן ייחודי ומרשים, ולפיכך רובנו הגדול משקיע ביופייה של המכונית הפרטית. עבור עסקים רבים, הרכב אינו רק כלי המתנייד ממקום למקום, אלא גם אמצעי פרסום ושיווק מפותח, הנחשף לקהל יעד שונה ומגוון בכל מקום בו מסתובב הרכב. רכב ממותג יוצר נוכחות פיזית לעסק שלכם , ומעלה את תדמיתה העסקי של כל חברה רצינית ומשגשגת בשוק הלקוחות והמתחרים הקיים. שירות עיטוף רכבים מתאים לכל העסקים ושכבות האוכלוסי יה השונות, אם אתם מעוניינים לבצע שינוי בחזות רכבכם או לשווק מוצר ושירות חדש – הרי שעיטוף רכב זאת הבחירה הנכונה ביותר עבורכם. מוזמנים לפנות אלינו ולהנות משירות עיטוף רכבים מקצועי ואיכותי!

 

שאלות נפוצות של גולשי פורטל השלטים בנושא עיטוף רכב:

כמה עולה עיטוף רכב?

מחיר עיטוף הרכב משתנה בהתאם לסוג הרכב וגודלו, סוג העיטוף הדרוש ואיכות חומרי הגלם. בעמוד זה ניתן לצפות במחירון מעודכן על פי הזמנות עיטופי רכבים שבוצעו.


כמה זמן מדבקה מחזיקה על הרכב?

כאשר מדובר במדבקה איכותית - ניתן להנות מעמידות לאורך שנים ארוכות אך כאשר המדבקה אינה איכותית מספיק היא עלולה להתקלף או שצבעיה עלולים לדהות. לכן מומלץ לבצע עיטוף רכב בחברה מקצועית אשר מתמחה בכך!


איך מסירים מדבקות עיטוף רכב?

ניתן לקלף את המדבקות באמצעות מים רותחים וקילוף ידני או לרכוש ג'ל ייעודי אותו מורחים על גבי המדבקה ולאחר המתנה של כ 20 דקות הג'ל ממיס את המדבקה ומפורר אותה מבלי לפגוע בפח הרכב. לאחר מכן על מנת להשלים את תהליך ההסרה ניתן לשטוף את הרכב באמצעות לחץ מים וסבון.


איך מנקים רכב שעבר עיטוף במדבקות?

לאחר התקנת המדבקות על הרכב מומלץ להמתין כ 3-4 ימים לפני ששוטפים את הרכב. לאחר מכן ניתן לשטוף את הרכב באופן רגיל אך בכל זאת אנו ממליצים להימנע משטיפת הרכב במכונות שטיפה ולנקות את הרכב באמצעות לחץ מים וסבון.


צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה