השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

עמודי שילוט

עמודי שילוט והכוונה חיצוניים ופנימים במגוון סוגים וגדלים, הזמן כעת את השירות בכל אזורי הארץ דרכנו כבר עכשיו!

מה היתרונות של פורטל השלטים?

עבודה בהיקף כלל ארצי.
מחירים מוזלים ומשתלמים במיוחד.
עבודה מקצועית כולל התקנה!
קבל עד שלוש הצעות מחיר.

פתרונות שילוט והכוונה לכל מטרה.

עמודי שילוט והכוונה הם הפנים של בית העסק שלכם ושל כל בניין משרדים. בכל אזור תעשייתי או קניון בכל מקום שבו מתרחשת פעילות עסקית עמודי שילוט הם הפתרון המתאים ביותר. באמצעותם קודם כל אנחנו מספקים מידע ברור ומכוונים את הלקוחות אל בית העסק או אל המשרד. דבר שני זהו כלי פרסומי אפקטיבי ומשמעותי שבעזרתו תוכלו לקדם את עצמכם.

עמודי שילוט עושים אצל "פורטל השלטים"

ההתמחות שלנו בפורטל השלטים היא במערכות  שילוט והכוונה הנדרשות עבור בתי חולים, שדות תעופה, משרדי ממשלה, כנסים, תערוכות, עסקים ועוד עשרות מקומות שבהם יש צורך בעמודים אלו. הפורטל שלנו יכול לספק לכם את כל הנדרש בתחום בעיצובים שונים ומגוונים. עמודי שילוט עם בסיס פלדה לקיבוע בקרקע, עמודים עם חזיתות מחומרים שונים ומגוונים, אלומיניום, פרספקס ועוד חומרים אחרים בהתאם לבחירתכם. השאירו פרטים באתר ואנחנו נשלח לכם שלוש הצעות מחיר מחברות שונות עבור כל סוגי עמודי השלטים. באמצעות שיטת השוואת מחירים אנחנו יכולים להוזיל עבורכם את העלויות באופן משמעותי. איכות ברמה הגבוהה ביותר במחירים זולים עבור הצרכן, למידע נוסף על מחירים - היכנסו למחירון.
עמוד שילוט

חברת שלטים האיכותית בעירך

שמנו לעצמנו כמטרה לספק את השירות הטוב ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר. אנחנו עובדים בפריסה ארצית עם עשרות חברות בשוק. כל הלקוחות שלנו יכולים לסמוך עלינו בעיניים עצומות הן בנוגע למחיר הזול והן בנוגע לשירות המקצועי. כל מי שעובד איתנו הוא בעל ניסיון רב בתחום עם רזומה מרשים ויכולת ביצוע גבוהה ואפקטיבית. מחפשים חברת שילוט רצינית ואחראית היודעת היטב את העבודה הגעתם אל המקום שיכול לספק לכם זאת. אנחנו גם נותנים שירותי ייעוץ עבור בתי עסק ומשרדים בשביל להפוך את השילוט הנכון לכלי פרסומי ויעיל עבורכם שימשוך לקוחות חדשים אל בית העסק.

עמוד שלטים מואר הכולל תאורה מובנית

המטרה העיקרית של עמודי השילוט היא לפרסם, להכיוון ולהכניס לתודעה כי בקרוב תגיעו אל חנות, מסעדה או עסק כלשהו הנמצא שם. בדרך כלל נראה עמודי שלטים בכניסה לקניונים, ליד חניה או בצמוד לכבישים שם הם מקבלים חשיפה רבה ויכולים להיות אפקטיבים, אם המקום פועל גם בשעות הערב והלילה, שילוב של תאורה בהחלט נדרש כאן ויש אפשרות להאיר את השלט באופן חיצוני או פנימי באמצעות ארגז תאורה.