השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

רולאפ

לרול אפ יש שימושים רבים, בינהם למטרת פרסום מבצעים, לתערוכות וגם לשולחנות כאשר המיצג שלהם מפורסם באמצעתו, חשוב שהוא יהיה בעל עיצוב ייחודי וכמובן ברמת דפוס איכותית, באמצעות פורטל השלטים ניתן לעשות לקבל הצעת מחיר ולבצע השוואת מחירים במהירות ופשטות.

מה ניתן למצוא בפורטל השלטים?

ייצור רול אפ חשמלי, מסתובב ודו צדדי.
 הדפסת רול אפ זול מבלי לפגוע באיכות.
המחירים שלנו כוללים גרפיקה.
מגוון מידות: בין אם זה רחב, גבוה או קטן לשולחן.
 ניתן להשיג מחיר עלות הכי זול בארץ!

רולאפ - היתרון שלך בתערוכות

שימוש בשלט רול אפ בתערוכה יכול להעניק לך יתרון על פני האחרים כאשר החשיפה שלך והעברת המידע על הדוכן שלך ומה שאתה משקף יכולה לעבור באמצעות תמונה נכונה ומשפט מדוייק, ניתן לעורר סקרנות בפני העוברים והשבים ולגרום להם ליצור אינטרקציה עמך באמצעות רמיזות בשלט, חשוב במקומות בהם יש כמות גדולה של אנשים לבצע הדפסה דו צדדית בכך לחשוף את הפרסום ב-360 מעלות לכול הסובבים.

מחירון הדפסת רולאפ ועיצוב

סוג הרולאפ טווח מחירים
מחיר מיני רול אפ שולחני במידות: A3 ,A4 80 - 120 ש"ח
הדפסת רולאפ איכותי (נייר כרומו כולל למינציה) 300 - 450 ש"ח
רול אפ גדול (ענקי, פי 2 מהסטנדרט) 450 - 700 ש"ח
חבילת רולאפים לחתונה, ימי הולדת ובר מצווה 300 - 420 ש"ח - ליחידה
רולאפ לעסקים וחברות (רחב במיוחד) 400 - 550 ש"ח
שלטי רולאפ מגנטי (למטרת פרסום) 300 - 600 ש"ח
רול אפ חשמלי מתאים לתערוכות 450 - 700 ש"ח
נייר בלבד (ללא מתקן) כולל הדפסה 200 - 300 ש"ח
מתקן בלבד (ללא הדפסה) 150 - 200 ש"ח
מחיר עיצוב רולאפים (גרפיקה בלבד) 150 - 300 ש"ח

* תמחור רולאפים נעשה על פי חומרים סטנדרטים.
* המחירים אינם מחייבים את נותני השירות של פורטל השלטים והנם למידע בלבד.
* לצפייה בכל המחירים - היכנס למחירון השלטים המלא.

מה המידות של רולאפ?

ישנם 3 מידות נפוצות ברולאפים, הרול אפ הסטנדרטי בגודל 85X200 ס"מ​, הרולאפ הרחב יותר הוא 120X200 ס"מ​ ואילו הגודל המקסימלי והרחב ביותר הוא 150X200 ס"מ​, יש עוד מידות שאינן בסטנדרט כמו רולאפ שולחני, לפרטים נוספים פשוט פנו אלינו.

 

גם איכותי וגם זול

בעת ביצוע השוואת מחיר אתם יכולים להגיע אל מוצר איכותי וזול בקלות, אתם רק צריכים לחפש אחר בית הדפוס אשר מייצר את המוצר ולהתחיל לבצע השוואות מול המתחרים, אנו בפורטל השלטים יכולים להעניק לכם יותר מהצעת מחיר אחת ובכך אתם כבר מתחילים את תהליך השוואת המחירים, מחירו של הרול אפ משתנה על פי מידות וגודל, בין אם זה רוחב, גובה ומנגנון חשמלי, מרבית הצעות המחיר שתקבלו יהיו כולל עיצוב וגרפיקה.
שלט רולאפ

אפשר גם להתפשר ולקחת רול אפ סטנדרטי

אתם רק צריכים "פוסטר" לפרסום מבצעים על דוכן? הזמינו רול אפ בגודל סטנדרטי, כולל גרפיקה בסיסית ותוכלו לקבל ייצור ייחודי לכם במחיר זול, כל עוד השלט מעביר את המסר ואין צורך באינטרקציה יתרה או למשוך את צומת הלב של הסובבים והם כבר מסתכלים אלייך, אין צורך להשקיע עלות נוספת בעיצוב ובמיתוג.

רולאפים בהדפסה דיגיטלית

מבין הטכנולוגיות החדשניות בעולם השילוט והדפוס המקובלת והחדשנית ביותר היא ההדפסה הדיגיטלית, כאשר כל פיקסל נמצא במקום, הצבעים אינם נמרחים ואיכות התמונה היא גבוה ביותר, כמו כן עמידות החומר היא גבוה יותר לקיפול ופתיחה ופחות רגישה מפני מזג האוויר, למרות שרולאפים מיועדים להיות כשלטי פנים ולא מוצגים בחוץ בדומה לשילוט עומד כמו: שלט חמור, חוצות ותצוגה חיצונית כזו או אחרת.

אנחנו השקט שלך.

כאשר אתה פונה אל פורטל השלטים אנו דואגים לכך שתקבל את כל מה שאתה צריך במהירות, פנייה אל המוקד מאפשרת לך לקבל הצעות מחיר מרובות ולבצע השוואת מחירים על פי האזור שלך בארץ ועל פי סוג ספציפי של שילוט עסקי או פרטי שאתה מחפש, לפני שתפנה אלינו באתרנו תוכל לראות מחירים, דוגמאות ותמונות, מידע נרחב ועוד.