השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

קבל הצעת מחיר לרול אפ כולל גרפיקה

לרול אפ יש שימושים רבים, בינהם למטרת פרסום מבצעים, לתערוכות וגם לשולחנות כאשר המיצג שלהם מפורסם באמצעתו, חשוב שהוא יהיה בעל עיצוב ייחודי וכמובן ברמת דפוס איכותית, באמצעות פורטל השלטים ניתן לעשות לקבל הצעת מחיר ולבצע השוואת מחירים במהירות ופשטות.

מה ניתן למצוא בפורטל השלטים?

ייצור רול אפ חשמלי, מסתובב ודו צדדי.
 הדפסת רול אפ זול מבלי לפגוע באיכות.
המחירים שלנו כוללים גרפיקה.
מגוון מידות: בין אם זה רחב, גבוה או קטן לשולחן.
 ניתן להשיג מחיר עלות זול במיוחד!

היתרון שלך בתערוכות

שימוש בשלט רול אפ בתערוכה יכול להעניק לך יתרון על פני האחרים כאשר החשיפה שלך והעברת המידע על הדוכן שלך ומה שאתה משקף יכולה לעבור באמצעות תמונה נכונה ומשפט מדוייק, ניתן לעורר סקרנות בפני העוברים והשבים ולגרום להם ליצור אינטרקציה עמך באמצעות רמיזות בשלט, חשוב במקומות בהם יש כמות גדולה של אנשים לבצע הדפסה דו צדדית בכך לחשוף את הפרסום ב-360 מעלות לכול הסובבים.

גם איכותי וגם זול

בעת ביצוע השוואת מחיר אתם יכולים להגיע אל מוצר איכותי וזול בקלות, אתם רק צריכים לחפש אחר בית הדפוס אשר מייצר את המוצר ולהתחיל לבצע השוואות מול המתחרים, אנו בפורטל השלטים יכולים להעניק לכם יותר מהצעת מחיר אחת ובכך אתם כבר מתחילים את תהליך השוואת המחירים, מחירו של הרול אפ משתנה על פי מידות וגודל, בין אם זה רוחב, גובה ומנגנון חשמלי, מרבית הצעות המחיר שתקבלו יהיו כולל עיצוב וגרפיקה.

אפשר גם להתפשר ולקחת רול אפ סטנדרטי

אתם רק צריכים "פוסטר" לפרסום מבצעים על דוכן? הזמינו רול אפ בגודל סטנדרטי, כולל גרפיקה בסיסית ותוכלו לקבל ייצור ייחודי לכם במחיר זול, כל עוד השלט מעביר את המסר ואין צורך באינטרקציה יתרה או למשוך את צומת הלב של הסובבים והם כבר מסתכלים אלייך, אין צורך להשקיע עלות נוספת בעיצוב ובמיתוג.
 
רול אפים

אנחנו השקט שלך.

כאשר אתה פונה אל חברתנו אנו דואגים לכך שתקבל את כל מה שאתה צריך במהירות, פנייה אל המוקד מאפשרת לך לקבל הצעות מחיר מרובות ולבצע השוואת מחירים על פי האזור שלך בארץ ועל פי סוג השירות שאתה מחפש.