מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

שילוט אוטובוסים

שילוט ומיתוג אוטובוסים היא דרך אפקטיבית ויעילה להעביר מסרים שיווקיים, העלאת המודעות לשירות או מוצר, או סתם לגרום לחשיפה רבה כלפי החברה המחזיקה באוטובוס. בפנייה אל פורטל השלטים ניתן לקבל במהירות הצעת מחיר לשילוט האוטובוס באמצעות עיטוף מלא או חלקי, מדבקות רגילות ומדבקות רשת על גבי חלון האוטובוס.
 

שילוט אוטובוסים

שילוט מיתוג ועיטוף אוטובוסים מבית פורטל השלטים:

✔ שירות בפריסה ארצית מלאה
✔ אפשרות להתקנה בבית הלקוח
✔ מיתוג אוטובוסים באמצעות עיטוף מלא או חלקי, מדבקות רשת, חיתוך אותיות ועוד
✔ שירות לקוחות מצוין וליווי אישי לכל אורך התהליך
✔ קבלו הצעת מחיר מפתיעה לשילוט האוטובוס שלכם
 

מיתוג אוטובוס עיטוף אוטובוסים
שילוט אוטובוס במדבקות עיטוף אוטובוס במדבקות

האם מיתוג אוטובוסים באמת יעיל?

מיתוג אוטובוסים היא דרך יעילה מאוד לפרסום ומיתוג החברה. באמצעות תהליך חד פעמי הנשאר לטווח ארוך על גבי האוטובוס ניתן להעביר מסרים שיווקיים, הגברת המודעות למותג, קידום שירות או מוצר ספציפי ואף ניתן גם לפרסם מספר טלפון ולקבל פניות מלקוחות מתעניינים.

אוטובוסים הם כלי רכב גדולים, הנוסעים אלפי קילומטרים בכל חודש ולכן פוטנציאל הפרסום עליהם הוא אדיר – שטח פרסום ענק כמעט כמו שלט חוצות נייד הנחשף בכל יום בצמתים וכבישים עירוניים ובין עירוניים, לכן באמצעות השקעה חד פעמית ניתן להנות מכלי רכב היוצר בעבור החברה פרסום רחב ומיתוג לאורך טווח ארוך.

כיצד מתבצע תהליך שילוט אוטובוסים?

שילוט האוטובוס באמצעות מדבקות מתבצע על ידי כמה שלבים ודורש הקפדה בכל שלב ושלב.

  1. מדידות – לקיחת מידות, זוויות, אזורים שבהם רוצים לפרסם וכאלה שפחות וכך יוצרים את "תבנית" האוטובוס. במקרים מסוימים יש להגיע עם כלי הרכב לביצוע מדידות ובמקרים אחרים דגם האוטובוס כבר קיים במערכת ממוחשבת שאיתה ניתן לעבוד.
  2. עיצוב – הכנת העיצוב לרבות צבעים, הוספת לוגו וטקסט ומיקומם על גבי האוטובוס. העיצוב נעשה על ידי גרפיקאי מקצועי המתמחה בתחום העיטוף רכבים בכדי להתאים את העיצוב לצורה הפיזית של האוטובוס תוך כדי התחשבות במגבלות טכניות במידת הצורך.
  3. ניקוי – לפני ביצוע ההתקנה יש לנקות את האוטובוס בצורה יסודית לגמרי, כולל הסרת מדבקות והמסת הדבק שלהן, הסרת שעווה, פיח ושומניות שנדבק על גבי פח האוטובוס. תהליך הניקוי חשוב לצורך הצמדת המדבקה אל הפח בצורה מיטבית והגדלת אורח החיים של המדבקה על גבי האוטובוס.
  4. התקנה – מתבצע על ידי מתקינים מקצועיים ומוסמכים בלבד. המתקינים מניחים ומסדרים את כל חלקי המדבקות וחיבוריהן על גבי האוטובוס. לאחר שהכל מוכן מתחיל תהליך ההתקנה באמצעות מגבי הדבקה, חום, מים במידת הצורך, וסכין יפני.
  5. גימורים – לאחר שרוב המדבקות כבר הותקנו על גבי האוטובוס מבצעים בדיקה נוספת וגימורים למדבקה כמו חיתוך, כיפול, הסתרת חיבורים ובגדול – השלמת המשימה כדי שהאוטובוס ייראה כיחידה אחת ממותגת.
  6. מסירת האוטובוס והנחיות לתקופת זמן – לאחר כל התקנה, הלקוח מקבל הסבר קצר איך לנהוג במדבקה על מנת שתחזיק לאורך זמן. לרוב מומלץ לא לשטוף את האוטובוס במשך מספר ימים כדי שהמדבקה על גביו תתקבע לפח מבלי לזוז.

היתרונות שבפרסום על גבי כלי רכב:

שיטות פרסום אחרות כמו טלוויזיה, רדיו, ופרסום דיגיטלי נחשבות לשיטות שיווק אגרסיביות בעיניי הלקוח, הרי הוא פתח טלויזיה לא בשביל לצפות בפרסומות וכך גם ברדיו או בגלישה ברשתות חברתיות בסלולר. אך כאשר הלקוח הפוטנציאלי שלכם נחשף לשילוט על גבי רכב הוא בוחר להסתכל ולקרוא מתוך רצון.
נושא זה בא לידי ביטוי עוד יותר חזק כאשר הלקוח הפוטנציאלי שלכם עומד בפקק עם רכבו וצופה פתאום ברכב שעבר עיטוף רכב מלא וצבעוני – ככל הנראה שכלי הרכב הממותג יתפוס את עיניו ויגרום לו לקרוא כל מה שיספיק מהסיבה הפשוטה – הוא נמשך לרכב שונה מהסביבה הרגילה, בחר לראות לאיזו חברה שייך כלי הרכב ועכשיו הוא רוצה לדעת עוד על תחום הפעילות של אותה חברה, גם אם זה אינו שירות או מוצר שצריך – הוא יזכור זאת.

כך בדיוק גם כאשר מדובר עיטוף אוטובוס – ככל שימשוך את עיניי הצופה יותר, כך ייבחר לקרוא מה כתוב ומפורסם על גבי האוטובוס, ייחשף אל לוגו החברה והמיתוג שלה, שירותים ומוצרים ואולי אפילו יחליט ליצור עם החברה קשר בעקבות זה.

חברות שילוט זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 0723910208

ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר ולהשוות מחירים. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

עבור מי נועד שילוט ומיתוג אוטובוסים:

ניתן לשלט אוטובוסים של חברות תחבורה ציבורית או חברות הסעה פרטיות ומסחריות הנותנות שירותי הסעה ממקום למקום כמו אירועים, כנסים וכ''ו, חברות אלו לרוב מחזיקות בצי גדול של כלי רכב ואוטובוסים ועבורם ניתן להשתמש באותה שפה שיווקית גם עבור שילוט רכבי החברה.

תחום נוסף המשתמש במיתוג באמצעות שילוט אוטובוסים הוא תחום התיירות - חברות תיירות רבות המשתמשות באוטובוסים באופן קבוע בוחרות לבצע שילוט על מנת למתג את החברה.

אפשרות נוספת היא שילוט לאוטובוסים של קבוצות ספורט, קבוצות בתי ספר, ליגת למקומות עבודה ועוד - שילוט כזה מעלה את המורל של הקבוצה ויכול גם להעלות את הביקוש והנראות של אותה קבוצה בעיניי הסביבה.

האם המדבקה עלולה להזיק לאוטובוס?

כאשר ההתקנה מתבצעת במקצועיות וחומרי הגלם שבהם משתמשים הינם איכותיים ומתאימים לשילוט האוטובוס אין צורך לדאוג. עיטוף האוטובוס אף עשוי לעזור להגן על צבע הרכב לאורך זמן והמראה שלו. אם יש לכלי הרכב את אחד מהמקרים האלו כדי להודיע על כך מראש טרם ביצוע ההתקנה:

  1. שריטות, מכות פח ושקעים – עלולים לפגוע בהצמדת המדבקה ולקילוף מוקדם ובמקרים אחרים עלולים להקשות על הסרת המדבקה.
  2. צבע טרי – במידה והאוטובוס עבר צביעה בטווח של שבועיים שלושה טרם ההתקנה חשוב לעדכן ולבדוק את מצב הצבע.

בכל מקרה, לרוב התהליך עובר בשלמותו ללא כל בעיה נוספת וכדאי לעדכן על מצב כלי הרכב לפני ביצוע העבודה על מנת להנות מראש שקט לאורך התהליך ולאחריו.

שאלות נפוצות של גולשי פורטל השלטים בנושא שילוט אוטובוסים:

כיצד מסירים את המדבקה שעל גבי האוטובוס?

הסרת המדבקה נעשית על ידי אנשי מקצוע בלבד באמצעות כלי עבודה כמו מגבים, סכין, לחץ מים וחומרים הממיסים את המדבקה והדבק שעליה. לא מומלץ לנסות להסיר מדבקה מאוטובוס לבד.


צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה