השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שילוט אלקטרוני

מהו שילוט אלקטרוני ואיך זה עובד. שילוט אלקטרוני הוא השילוט של שנות האלפיים. שילוט רב-גוני, שיכול להציג מספר בלתי מוגבל של צבעים, מספר בלתי מוגבל של מילים, וסוגי הצגה שונים ומגוונים. שלט אלקטרוני הוא שלט, בכל גודל שנחפוץ, שמציב מספר מילים למספר שניות או דקות, הייחודיות בשילוט אלקטרוני הוא שאפשר להציג מספר ביטוים למספר שניות ואחר מכן להחליפו בביטוי אחר תוך הגדרת המערכת מראש. למעשה, ישנו מחשב שמגדיר לשלט מה להציג, כמה זמן להציג, ובאיזה אופן ביחס לשימושו בפועל, כדוגמת ההבדל בין שלטי פרסום לבין שלטים לחנויות.

מחפשים שילוט אלקטרוני ממוחשב ? מצאתם!

הביטוי יכול להישאר במקומו כמו שלט סטנדרטי לכאורה, יכול להיכנס בתנועה או לגדול ולחזור לגודלו. זהו שלט ורסטילי שיכול להציג ביום אחד מידע מסוים וביום אחר לשנות את ייעודו במאה ושמונים מעלות. תכונות אלה הופכות את השלט למעניין להתבוננות ואף יש האומרים שהוא "מהפנט" את צופיו. השלט יכול להציג איזה מספר של ביטוים שנרצה באיזה אורך שנרצה.

שלטים אלקטרוניים מחירים ללא תחרות.

שילוט אלקטרוני
 
לאחר שרכשנו את השלט, באיזה גודל וצורה שנרצה, נוכל להגדיר מה יופיע בו ויותר חשוב מכך, הדרך שבה מוצב התוכן. נוכל לדוגמא להציג שלושה מוצרים אשר שונים אשר כל אחד מהם יוצג על המרקע למספר שניות ולאחר מכן יבוא חברו. יהיה חכם מצדינו לא להציג יותר משבעה ביטוים על המרקע למרות שאפשר יותר. אנו מעוניינים לשבות את עייני הצופה למספר שניות ולא להציג יותר מידי עד שתאבד סבלנותו. דבר נוסף הוא סוג המרקע. ישנם סוגים שונים של שילוט אלקטרוני, שלטים אלו בדרך כלל מורכבים ממאות של נורות אשר נדלקות ונכבות לפי הגדרת המחשב, שלא כמו במסכי טלוויזיה ומחשב, שם מדובר בטכנולוגיה אחרת, הנורות עלולות להישרף או לאבד מאיכותן, לכן, חשוב שנרכוש שילוט אלקטרוני עם נורות חזקות דוגמת נורות לד (LED).

שלט אלקטרוני מסך לדים איכותי.

 
אצלנו בפורטל שלטים משווקים שלט אלקטרוני בכל הגדלים והצורות, החל מריבועים מלבנים ואף צורות אליפטיות. בנוסף, צוות המומחים שלנו יוכל לעזור לכם בהגדרת התוכנה ולייעץ לכם כיצד להציג את התוכן שלכם. זכרו, האופן בו מוצג התוכן, הוא שם המשחק בשילוט אלקטרוני. לא משנה כמה נשקיע בשלט עצמו, אם לא נציג בצורה חכמה, לא נשיג דבר. בנוסף, אתם יכולים להיות רגועים שבכל הנוגע לשילוט אלקטרוני, אנו מספקים מוצר אמין שיחזיק מעמד שנים ארוכות בעל נורות לד (LED) עם ימי פעילות רבים. לאן מתאים השילוט האלקטרוני? ובכן, אפשר להציג אותו במגוון מקומות: בבארים, פיצוציות, תחנות רכבת ועוד. השלטים האלקטרונים מושכים מגוון אנשים עקב הזוהר שבהם והאופן בהם הם מושכים את העין. עדין לא בטוחים האם שילוט אלקטרוני מתאים לכם ולא יודעים היכן להתחיל? אתם מוזמנים להגיע אלינו, אנחנו כבר נבטיח לכם מוצר מבטיח לשנים ארוכות בעל ורסטיליות משתנה.