מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

שילוט גדר מדברת

שילוט גדר מדברת נעשה בכמה שיטות שונות: מיתוג מלא באמצעות ציפוי במדבקה לאורך כל הגדר, הדפסה ישירה על אלומיניום (דיבונד או אלוקובונד) והתקנה לאחר מכן וגם האפשרות של מתיחת שמשוניות על גבי הגדר.

 

משלטים את הגדר עם פורטל השלטים!

✔ יצירת גדר מדברת ממגוון חומרים לפי בחירת הלקוח
✔ שילוט גדרות מקצועי לפרסום נכסים, דירות, שטחים להשקעה ועוד.
✔ מיתוג ופרסום של עיריות בעבור פרויקטים הנמצאים בבנייה מעבר לגדר.
✔ ניצול נכון של שטחי הפרסום על גבי גדרות באמצעות הדפסה

 

גדר מדברת

איפה מציבים גדר מדברת?

לרוב ניתן לראות גדרות אלו באתרי בנייה, זוהי בעצם הגדר המקיפה את אתר הבנייה ומונעת מהעוברים ושבים להיכנס לאזור אתר הבניה. עם הזמן קבלנים וחברות בניה רבות השכילו להבין את פוטנציאל הפרסום הענק הטמון בהצבת פרסום נכון ואפקטיבי על גבי גדר אתר הבניה.
גדר זו במקרים רבים משתרעת על פני מאות מטרים ואף יותר, ולפעמים גם מוצבת במרכז העיר באזורי תנועה עמוסים והיא חשופה לאלפי עוברים בקרבת המקום.
לכן, כיום ניתן לשים לב יותר ויותר אל גדרות אתרי הבניה אשר שינו את פניהן ובמקום גדר אפורה ולא מעניינת ניתן לראות גדר צבעונית ומעניינת הכוללת מידע ותמונות ובדרך כלל גם מפרסמת את הפרויקט אותו בונים מעבר לגדר עם הדמיות והסברים.

 

ההבדלים בין שיטות הביצוע של גדר מדברת:

הדרך הראשונה לבצע גדר מדברת היא באמצעות מתיחת שמשונית - לרוב זוהי הדרך הזולה ביותר אך כאשר מדובר בגדר לפרק זמן של יותר מכמה חודשים בודדים זוהי שיטה פחות מומלצת מפני שהחומר אינו מוצמד באופן מלא על גבי הגדר וכאשר יהיו רוחות בחורף השמשונית עלולה להתנתק מגדר את הבניה ולהקרע.

הדרך השניה שבה ניתן לבצע גדר מדברת היא הדפסה ישירה על לוחות אלומיניום והתקנתם לאחר מכן על גבי גדר אתר הבניה - שיטה זו נחשבת לאיכותית המחזיקה על פני הגדר לאורך שנים אך יקרה ומסורבלת מפני שיש להתאים את חיבור הלוחות כך שההדפסה תתחבר ותראה אחידה.

הדרך השלישית הינה ציפוי הגדר במדבקות - זוהי בדרך כלל השיטה המומלצת ביותר מפני שאת ההתקנת המדבקות מבצעים בשטח על גבי הגדר. מבחינת המחיר אל מול התועלת זוהי דרך מעולה לביצוע פרויקט גדר מדברת.

מה היתרונות לציפוי הגדר במדבקות?

כאשר מבצעים את ציפוי הגדר במדבקות ויניל איכותיות, מדבקות אלו מחזיקות לאורך שנים על פני הגדר. לאחר ההדבקה על גבי הגדר המדבקות נצמדות וכמעט לא ניתן להסירן ללא שימוש בכוח פיזי מפני שהדבק חזק מאוד ועמיד בפני מזג אוויר סוער. מדבקות אלו עשויות מפלסטיק ולכן גשם אינו פוגע בעמידות שלהן על פני הגדר.
בדרך כלל לפני התקנת המדבקות על גבי הגדר מדבקות אלו עוברות ציפוי בלמינציה UV אשר מגנה על צבעי המדבקה מפני קרני השמש ושומרת על מראה הגדר המדברת לאורך שנים גם לאחר תנאי מזג האוויר קשים. אנו ב "פורטל השלטים" ממליצים לבדוק את סוג המדבקה שאיתה מבצעים את הפרויקט לפני ההזמנה מפני שקיימות כמה סוגים של מדבקות ויניל באיכויות שונות ובתנאי עמידות שונים.

 

הדפסה איכותית לשילוט גדרות

השלטים של "פורטל השלטים" נעשים בהדפסה איכותית ביותר, במדפסות הכי טובות ועל גבי החומרים המדוייקים. המומחיות שלנו היא הדפסה באופן שיהיה אמיד ויחזיק לאורך זמן. ההבדל באיכות הוא במבחן הזמן. שלט שיחזיק לאורך זמן הוא זה שנעשה בקפידה עם הצבעים הנכונים, וזה שאינו זה מהסיבה שהחומרים אינם טובים והחומר שהודפס עליהם הוא זול, אצלנו תקבלו גדר מודפסת בחומרים המיועדים לעמידה בפני גשם ושאינם דוהים בקרני השמש.

יצירת גדר מדברת בכלל אזורי הארץ!

בפורטל השלטים, לא חוסכים על הלקוחות בחומרים הכי טובים, ובנוסף דואגים שהמחיר יהיה הוגן. אנו שומרים על קהל לקוחותיה מעל עשור. וזה מוכיח את עצמו, לקוחות קבועים ממשיכים לחזור לאותה העבודה ואותה האיכות שאין לה תחרות. יצירת גדר מדברת זו אומנות בפני עצמה, זו לא הדפסה רגילה, מכיוון שהיא בממדים גדולים בהרבה מהדפסה רגילה ולרוב מדובר בחומרים מיוחדים שאמורים להיות אמידים בתנאי מזג אוויר קיצוניים, חום וקור. מבין האזורים הפופלארים בהם אנו יוצרים גדרות מדברות: באר שבע, ירושלים, חיפה, תל אביב, פתח תקווה, אשדוד, הרצליה ועוד!
גדר מדברת

 

מחירון גדר מדברת מעודכן ל 2021:
 • הצבה של לוחות אלומיניום סביב גדר אתר בנייה

  (מחיר למ"ר בכמות)


  70 - 180 ₪
 • עיטוף גדר מדברת במדבקות

  (מחיר למ"ר בכמות)


  50 - 70 ₪
 • תוספת ציפוי UV נגד קרני השמש

  (מחיר למ"ר בכמות)


  20 - 50 ₪

הדפס מחירון

 

ניצול נכון של גדרות לצורך פרסום

שילוט הוא אלמנט הפרסום החזק ביותר שיש כיום העולם הפרינט, לא פלא שיש ביקוש כל כך גדול בקרב עסקים קטנים, בינוניים וגדולים. כל עסק היה רוצה לפרסם את עצמו בצורה הטובה ביותר, כאשר שילוט גדרות מאפשר חשיפה של העסק לקהל יעד רחב ביותר, ומאפשר גישה מיידית ויכולת למצוא אותו בקלות. מכירים את זה שאתם הולכים ברחוב ולא מבינים למה נתקע לכם שם של עסק בראש? בכל פעם שלקוח עובר ליד השלט , המסר של העסק נכנס לו לתודעה, כך שבאופן בלתי רצוני, הוא מכוון לעסק וזוכר את הפרטים לגביו. 

מדוע חשוב לשים שלט גדר לעסק?

עסקים רבים נכשלים עקב כך שאינם בולטים מספיק והנוכחות שלהם לא מורגשת. בעזרת שילוט גדרות העסק יכול לבלוט ולהיאות למרחקים בצורה אסתטית למזמינה, וכך לא להפסיק קהל לקוחות פוטנציאלי, שילוט מדבר לגדרות הוא אלמנט אסתטי שמאפשר לעסקים רבים להעביר את המסר להם בצורה פשוטה וברורה, כאשר ניתן לפרסם נכסים על גביו, ממש בדומה לשלטי מכירה לדירות חדשות, שטחים למכירה, פרסום פרויקט מסוג תמ"א 38, פינוי בנוי ועוד.

שיטת השיווק הידועה של אתרי הבנייה

הטכנולוגיה הזו נותנת מראה חדשני וייחודי, מאפשרת להדפיס על גבי הגדר כל גרפיקה שהיא, שזה דבר מדהים בפני עצמו. הסיבה הנוספת כדאי לעשות שלטי גדרות היא במקרה של עסק או פרוייקט שטרם הוקם. נהוג לשלט באופן הזה פרויקט מגורים שעוד לא גמור אבל יש צורך בפרסום ובהפצה שלו ממש כמו שילוט לאתרי בניה רק שכאן יש יותר מכך ויש אפשרות להראות הדמייה שלו על גבי הגדר, בחלקה החיצוני ובכך להמשיך לקדם את המכירות של הדירות מבלי לעשות הרבה בפועל. זו שיטה שיווקית חכמה במיוחד ורבים עושים בה שימוש כדי לקדם רעיות מסוים או לפרסם דבר שתרם בוצע עד סופו.

השוואת מחירים, תמיד חשוב!

לפני שאתם מזמינים את השילוט, ערכו סקר שוק למציאת העסקה המשתלמת ביותר עבורכם. תוכלו למצוא ברחבי הרשת מחירים שונים ויחד עם זאת, שימו לב שמדובר באותה איכות מהסיבות שצוינו לעיל. ככל שתשוו יותר מקומות כך תקבלו תמונה מייצגת יותר של השוק בתחום הזה ותכלו לבחור מתוך התמצאות ברורה, כמובן שעם פורטל השלטים תוכלו לבצע השוואה בתוך כמה דקות ספורות, השאירו פרטים וקבלו עד שלוש פנית של חברות שילוט מקצועיות העוסקות בתחום ונמצאות באזורכם.

 

שאלות נפוצות בנושא גדר מדברת של גולשי פורטל השלטים:

מה זה גדר מדברת?

זוהי גדר מודפסת המושכת את תשומת הלב של העוברים והשבים בקרבת המקום בזכות הצבעוניות שלה. בדרך כלל על גדר מדברת מפרסמים את מה שנבנה מהצד השני של הגדר כמו דירות מהקבלן או מידע נוסף. לרוב גדר מדברת מייצרים סביב אתרי בנייה.


באיזה חומרים משתמשים לעיטוף גדר מדברת?

בשביל לייצר גדר מדברת בדרך כלל משתמשים בלוחות אלומיניום (לוקובונד או דיבונד) על מנת ליצור פני שטח חלקים לגדר במידה וזוהי גדר איסכורית. לאחר מכן משתמשים במדבקות ויניל חזקות להדבקה ועיטוף הגדר. מדבקות אלו עמידות בפני שמש גשם ורוחות ומתאימות לתנאי חוץ קשים.


מה ניתן להדפיס על גדר מדברת?

ניתן להדפיס פרסום של דירות למכירה מהקבלן, מידע על מה נבנה באתר הבנייה, שם הקבלן והיזם או כל רקע אחר שהופך את הגדר הפשוטה והרגילה לגדר צבעונית ויפה.


האם אפשר לייצר גדר מדברת דו צדדית?

כן. ניתן לבצע עיטוף משני צידי הגדר. בדרך כלל עושים זאת רק בפרויקטים ייחודיים שבהם נדרש גדר מדברת דו צדדית.


צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה