השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטים לבית מלון בהתאמה אישית

בעל מלון? על מנת לקבל חשיפה מקסימלית לעוברים והשבים וכמובן לאורחים המגיעים - רצוי שיהיה לך שלט איכותי, מקצועי ומואר למלון הכולל את המיתוג והשקפת המלון.

הזמנת שירות מהירה דרך פורטל השלטים

אצלנו ניתן לקבל כמה הצעות מחיר!
מחירים משתלמים ומבצעים בכל עת.
שירות בפריסה ארצית.
עבודה עם חומרים איכותיים וצוות מקצועי.

למה אני צריך שילוט לבית מלון?

האורחים המגיעים אל המלון ימצאו אותו בקלות, הבאים והשבים אשר מחפשים מקום לינה לילה יראו את המלון גם במרחק של כמה קילומטרים וכמובן תדמית המלון משתקפת דרך השלט שהוא מייצג, במצב כזה בו יש כלכך הרבה תפקידים לשילוט אנו לא יכולים לזלזל בכך ולתת עדיפות וחשיבות מירבית לנושא, אנו בפורטל ממליצים בחום להשקיע באופן חד פעמי באיכות ולא להתפשר כלל.
 
מלון

כיצד מתבצע התהליך?

כמובן, ישנם סקטורים שונים בכל התהליך, נתחיל בכך האם מדובר על חידוש של שלטים קיימים או שמא אתם מלון חדש? יש מיתוג? צריכים עיצוב? ישנם המון דרכים שונות אשר בסופן אתם מקבלים את המוצר הסופי על פי דרישתכם, לאחר שראיתם סקיצה אשר מספקת אתכם ורק אז נכנסים לתהליך הייצור הקפדני שלנו.

מדוע להזמין שלט למלון דרך "פורטל השלטים"?

בתי מלון ללא ספק צריכים שלט בולט ומתוחזק כאשר מגיעים אליהם לקוחות זהו ה"רושם הראשוני" שלהם הרי מי לא מחפש על פי שם המלון והסמל שלו? אם ישנה אפשרות שהשילוט גם יהיה מאור - ללא ספק זה יעזור כאשר מחשיך למצוא את הדרך חזרה למלון, אנו ב"פורטל השלטים" יכולים לספק לכם פתרונות נהדרים במגוון תחומי השילוט השונים והפעילות שלנו היא כלל ארצית בכל אזורי המדינה - ניתן לקבל דרכנו עד שלוש הצעות מחיר של חברות, ספקים ובעלי מקצוע העוסקים בענף ומומלצים בעבודתם.