השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שילוט למפעלים

מחפשים אחר שלטים למפעלים? החל ממיתוג ועד להכוונה, כלל הפתרונות נמצאים אצלנו ב'פורטל השלטים', פנו אלינו כעת וקבלו הצעה אטרקטיבית במיוחד.

שילוט מכל סוג למפעל, אזהרה, הכוונה ומיתוג כללי

מנהלים מפעל גדול ורוצים שהכול בו יהיה נוח מבחינה לוגיסטית? תוהים איך תוכלו לעשות את הדברים בצורה כמה שיותר טובה ויעילה? אם כך, אין ספק שאתם צריכים לשלב גם מספר סוגים של שלטים למפעלים. ראשית, זה ממש לא משנה כמה עובדים יש לכם במפעל או עד כמה השטח של המפעל שלכם גדול, כי מה שבטוח זה שצריך להיות בו שילוט נוח. זה אומר שכאשר מדברים על שילוט למפעלים מדברים על שלטים מסוגים שונים כמו: שלטי אזהרה כמו "לא לגעת" או "זהירות חומרים מסוכנים", אך לא בכך די. צריך גם לשלב מספר שלטי הכוונה לעוברים ולשבים וצריך גם שלטי מיתוג כלליים. משמעות הדברים היא שכדאי להתחיל להכין את רשימת השלטים הדרושים לכם כבר עכשיו, כי מה פתאום שתשאירו הכול לרגע האחרון?

עיצוב בהתאמה ומיתוג שלטי פנים למפעלים

אם יש משהו שבטוח כדאי לכם להתייחס אליו כאשר אתם רוצים להזמין שילוט, זו האם מיתוג וההתאמה האישית למפעל שאתם מנהלים יהיה מדויק ויענה לצרכים. כלומר, האם אתם רוצים שלט שיהיה כמה שיותר סטנדרטי ופחות מיוחד? או שאולי יש לכם דרישות מאוד ספציפיות וברורות לגבי השלט שלכם? שלטים למפעלים צריכים להיות לא רק כאלה שנותנים אינפורמציה, שכן אם אפשר להשתמש בהם כבעוד אלמנט של עיצוב ומיתוג.
מפעל

שלטים למפעלים מחומרי גלם איכותיים

עוד דבר שאתם צריכים לדעת על התחום של שילוט למפעלים, זה שיש לא מעט חומרים שמהם ניתן יהיה להכין את השלטים. עם זאת, לא כל חומרי הגלם מספיק איכותיים ואם יש משהו ברור, זה שאין שום סיבה להתפשר על פחות מהטוב ביותר. הרעיון הוא להזמין שלטים איכותיים שיוכלו להחזיק מעמד גם בעוד עשרות שנים ולכן יש משמעות לשאלת חומרי הגלם. ממה עשויים השלטים שאתם רוצים לשלב במפעל שלכם? האם מדובר על חומר עם עמידות גבוהה, ובמיוחד בסביבת העבודה של המפעל שלכם? שווה להשקיע עוד כמה דקות ולברר את הסוגיה הזאת כי חבל להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

בצעו השוואת מחירים בין חברות שילוט טרם תזמינו

לבסוף, כאשר מדברים על שלט למפעל, בין אם זה השלט הגדול שיעמוד בכניסה למפעל ובין אם זה שלטים קטנים שמיועדים להכוונה, כדאי גם להתייחס למחירים. אין סיבה לשלם מחיר מופקע ולא כדאי להיכנס להוצאות גדולות מידי, מה שאומר שחשוב לקבל מספר הצעות מחיר במקביל. מה שכן, כדאי לבדוק את הצעות המחיר לעומק ולא לבחור באופן אוטומטי בזו שהכי זולה. כלומר, האם החברה שתכין עבורכם את השלט גם תיתן עליו אחריות? מאיזה חומרים הוא עשוי ומה הגודל שלו? קחו בחשבון את כל הפרטים הללו וכך תוכלו להחליט ממי באמת תרצו להזמין את השירות.