השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שילוט משאיות

לא הצלחתם להחליט היכן למקם את השלט? על שילוט משאיות חשבתם? הדבר החשוב ביותר בפרסום, הוא המיקום שלו. לא משנה כמה מוצלח יהיה השלט שלנו, אם נמקם אותו במקום שבו אין עוברי אורח או לחילופין מפספס את קהל היעד שלו, היה מוטב כי לא נפרסם כלל. בפרסום, אם לא רואים אותך, אתה לא קיים.

הגיע הזמן - שילוט משאית בכל רחבי הארץ

בנוסף, מיקום אטרקטיבי עולה בהתאם, ואם כן מצאתם מיקום מוצלח, מה לגבי גודל השלט? שילוט רחוב במיקום מוצלח יעלה לכם בהרבה כסף. לדוגמא, כדי לפרסם בנתיבי איילון תאצלו להיפרד מעשרות אלפי שקלים, אז מה כן אפשר לעשות בכדי לפרסם שילוט גדול, מאיר עיניים במחיר שמתאים לכל כיס ובמיקום אטרקטיבי? ובכן, להציב שילוט על גבי משאיות היא דרך נפלאה. על גבי משאית תוכלו לפרסם שלט רחב ומאיר עיניים, שמיקומו משתנה, ומגיע לאן שלא תרצו. 

אז החלטתם לפרסם על ידי שילוט משאיות ?

מכיוון שמשאיות וסמי טריילרז הם רכבים גדולים אפשר לפרסם על גבם שלט גדול ורחב. לפרסם בו מה שנרצה, ואפילו לפרסם שני שלטים שונים בשני צדיי המשאית. הייחודיות בפרסום על גבי משאית היא היכולת לשנות את השלט בכל עת שנרצה ולפרסם היכן שנרצה. שטח פרסום יקר כמו שלט חוצות בנתיבי איילון או מרכז ירושלים, הופך לנגיש בין רגע, ולכל כיס! בכך שתסתובבו ברחבי הארץ ותעסקו בעבודתכם הרגילה, תוכלו להרוויח מפרסום ללא עבודה נוספת מצידכם. אולם, חשוב לזכור שלא הכל תקף בפרסום על גבי כלי רכב, לא נרצה לדוגמא להעמיס במידע בשלט זה שכן, המתבוננים בו ככל הנראה לא יזכו אלא במבט חטוף בשלט, שכן המשאית טיבה שתהיה בתנועה. אז נרצה בעזרת משפט או תמונה אחת להעביר את המידע ולפרסם את המוצר באופן מקסימלי.

שילוט משאית

שילוט משאיות – היתרונות שלנו.

עדיין מתלבטים האם אתם מעוניינים לפרסם בעזרת שילוט משאיות? החלטתם שאתם מעוניינים לעשות זאת אל לא בטוחים כיצד לעשות זאת ועם מי להתייעץ? אצלנו בחברה אנו מתחייבים לספק שלט אופטימלי למשאית שלכם, שלטים רחבים ומאירי עיניים אשר יהפכו את המשאית שלכם למשטח פרסום אשר אין שני לו. אם ברשותכם משאית ואתם מרגישים שיש ברשותכם משטח פרסום מבוזבז, אנחנו הכתובת! משני צדיה של המשאית או הסמי טריילר שלכם, תוכלו להרוויח כסף ללא מאמץ נוסף. כאן בפורטל השלטים, נוכל לייצר עבורכם שלט שיתאים באופן מקסימלי לרכב שלכם, שלט מושך עין, בעל עמידות לתנאי מזג אויר משתנים אשר יחזיק לשנים רבות. אין צורך להסס, כאן נוכל להבטיח לכם מוצר אמין ופרסום אידיאלי על גבי הרכב שלכם.