השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שילוט נגררים

מעוניין למתג, לעטוף ולעשות שילוט על נגרר? אם הנך עובד בגינון, בהפקת אירועים או אטרקציות ובקיצור אם לרכבך תמיד יש נגרר מחובר, לא חבל שלא לנצל אותו לצורך פרסום העסק שלך? בתוך כמה רגעים אנו יכולים לסייע ולתת לך הצעות מחיר של חברות המבצעות עיטוף לנגררים הכולל מיתוג של העסק ושלט שאף אחד לא יפספס!

שילוט על גבי נגררים עם "פורטל השלטים"

- אפשרות לעיטוף נגרר במדבקה עמידה במיוחד
- שילוט על גבי נגרר עם לוחות פח הניתנים להסרה
- מיתוג מלא של העסק על עגלה כולל גרפיקה ועיצוב
- פעילות בכל אזורי הארץ עם המחירים המשתלמים בתחום.

עובד עם נגרר? הגיע הזמן למתג אותו!

יש לא מעט בעלי מקצוע ונותני שירות אשר עובדים באופן יום יומי עם נגררים הצמודים אל הרכבים שלהם, אז אם אתם כבר חושבים על מיתוג העסק ודרכים לפרסם אותו ללא ספק עיטוף רכבים הוא פתרון נהדר, אך מה עם הנגרר? גם אותו ניתן למתג ולהפוך אותו לפרסומת על גלגלים אשר תעניק לעסק שלך עוד חשיפה בכל יום למאות אם לא אלפי אנשים, השקעה חד פעמית של כמה מאות שקלים ויש לכם פרסומת לכל החיים, לא שווה? כנראה שכן, הזמינו מיתוג לנגרר הכולל שילוט ועיטוף מלא או חלקי.

איזה סוגי שילוט יש לנגררים?

ישנם כמה אפשרויות בשילוט על גבי נגררים, הראשונה היא לעשות עיטוף באמצעות מדבקת ויניל אשר עמידה במיוחד, אך לא תחזיק מעמד יותר משנה עד שנתיים (בגשמים ובשמש), אך כמובן שהיא זולה יותר, האפשרות הנוספת היא הדפסה על פח ובעצם יצירת שלט עמיד יותר לאורך זמן, הוא מעט יותר יקר אך ניתן לפירוק והרכבה (במקרה שמכרתם את העגלה או הנגרר שלכם), כמו כן ישנם אנשים שלוקחים את זה קצת יותר רחוק ומציבים על גבי הנגרר שלט לד מתחלף המציג את הפרסומת שלהם, החסרון הוא שצריך לפרק את השלט שמא לא ירטב בגשם.

כך פועלת השיטה של "פורטל השלטים"

אנחנו לא עוד פורטל או אתר אינטרנטי רגיל אשר נועד לתת לכם הצעה בודדת או מידע בפרט, באמצעות "פורטל השלטים" אפשר לקבל ריבוי הצעות, המשמעות היא שאפשר לקבל עד שלוש הצעות מחיר בעבור כל שירות שאתם זקוקים לו, כאן מדובר על שילוט נגרר, אזי שתקבלו על פי מיקומכם בארץ הצעות של חברות העוסקות בכך ומוכנות להציע את הצעתם, נחדד ונאמר כי פורטל השלטים לא גובה עמלה בעבור השירות וכמובן לא מחייב אתכם לבחור באחד מן נותני השירות וחברות השלטים הפועלות עימו.

עיטוף נגרר במדבקה, הפתרון הזול ביותר!

רק פתחת את העסק ואתה לא מעוניין להשקיע יותר מידי כסף? הדפסת מדבקה לצורך עטיפת הנגרר באופן עצמאי היא אחלה פתרון בעבורך, להכין מדבקה כזו יעלה לך כמה מאות בודדים ויש לך פרסום לעסק שרק פתחת! ציינו כבר החסרון הוא חוסר העמידות לאורך זמן, אך כרגע אין זה משנה, בהמשך הדרך תשקיעו יותר ותקבלו פתרון טוב יותר.