השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שילוט סולארי

שילוט סולארי - העתיד של פרסום איכותי ומשתלם. בעולם המודרני קיימת תחרות רבה בין בתי עסק המבקשים לפרסם עצמם ולהתבלט על פני האחרים. פרסום באמצעות שילוט חוצות נעשה לדבר שבשגרה וכיום אין בית עסק המבקש להציג עצמו שאינו משתמש בשילוט פרסומי קבוע מעל חנותו - שילוט אשר מפגיש את הצרכן עם התוכן אותו מבקש בעל העסק למכור.

מחפשים שילוט סולארי? מצאתם!

עם זאת, הצבת שלט חוצות בכל שעות היממה, לרבות בלילה, גוזל חשמל רב ועלול לעלות כסף רב לבעל העסק. הדרך המושלמת להמשיך לפרסם בכל שעות היממה ולחסוך את עלויות החשמל הגבוהות היא באמצעות שילוט סולארי - המופעל באמצעות אנרגיית השמש. יותר ויותר בתי עסק כיום בוחרים להציב שלטים למטרת פרסום הנטענים במהלך היום על ידי השמש, על מנת לחסוך לעצמם את ההוצאה הלילית של הארתם באמצעות חשמל. ניתן כבר לראות כיום בצדי הדרך ועל גבי תחנות דלק ותמרורים שלטים רבים המוארים באמצעות אנרגיית השמש.

היתרונות של שלט סולארי לבית או לעסק

יש לו יתרונות רבים והראשון שבהם הוא אולי הבלתי מדובר מכולם. זהו היתרון האקולוגי. שילוט באמצעות אנרגיית השמש חוסך לשוק האנרגייה מיליונים בהוצאות הכרוכות בהוצאות על יצור חשמל. השמש היא משאב שאינו מתכלה ואין ממנה מחסור - במיוחד בישראל רווית הימים השמשיים - ועל כן היא יכולה להטעין שילוט מותאם לאורך זמן רב.

כיצד מתבצעת התקנה של השילוט הסולארי?

הלוח הסולארי המורכב על גבי השילוט הוא נוח להתקנה ופועל מיידית ואין בו צורך בבקרה שוטפת או בחיווט מורכב כמו במערכת החשמלית. יתר על כן, שלטים מסוג זה הם פרקטיים במיוחד למדינות כישראל. אם בית עסק מסוים מעוניים להציג לראווה שלט גדול ובולט לאורך כל שעות הלילה, כעת ניתן לעשות זאת ללא חשש מצריכת חשמל מוגזמת ומהוצאות מיותרות. הלוחות הסולאריים מבטיחים כי השלט יהיה חלק עצמאי מבית העסק.

פתרונות מוארים וזולים לעסקים

פרט לעובדה כי השילוט הסולארי הוא ידידותי לסביבה, ניתן ליישם באמצעותו פתרונות רבים אשר נראו עד כה בלתי אפשריים. במקומות מסוימים בהם לא מצויה תשתית חשמלית, ניתן להציב שלט סולארי ללא בעיות מיוחדות.כוחה של השמש מייתר את הצורך בחיבור לרשת החשמל ולמעשה מעניק אנרגיה זמינה ישירות לשלט, ללא תיווך של מפסקים ומעגלים. בפורטל השלטים אנחנו אומרים: יתר על כן, שילוט סולארי אינו מצריך חיבור לרשת החשמל ועל כן הוא בעצם נייד לכל דבר. מסיבה זו ניתן להשתמש בו לא רק כפי שנעשה עד כה בסמוך לבית העסק, אלא גם במקומות אשר לא נתפסו עד כה כאפשריים להצבת שלטי תאורה מוארים בכלל. כמו על גבי כלי רכב כמו משאיות, על גבי תמרורים ועמודים הפזורים בשטח ואינם מחוברים לחשמל עצמאית ובכל מקום החשוף לאור השמש.

אל תשכח! פורטל השלטים כאן בשבילך

באמצעות הפורטל שלנו תוכל לחסוך כסף והרבה! אנו נדאג שתקבל כמה הצעות מחיר שונות על מנת לבצע השוואת מחירים הוגנת ומשתלמת במיוחד עם חברות השונות הנמצאות באזורך או שלפחות מספקות שירות בסביבך, בכך תוכל לחסוך כמה מאות שקלים בהזמנה של השירות, בין אם זה שלט בהתאמה אישית או מוכן, לנו זה לא משנה כי אנו מקיפים את כל התחום ונדאג שתקבל את השירות שאתה רוצה.

שלט סולארי ברחוב או בכביש