השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שילוט רכבים

הרכב שלך או של העובדים גדול וירוק, אבל מה עם שילוט על רכב ? פתחת עסק חדש השקעת רבות במוצרי העסק והחברה,בחרת עובדים מצטיינים לכל המחלקות, אפילו קניית שלטי רחוב, אבל מה עם שילוט רכבים?
שילוט רכבים הינו ללא ספק אחד מדרכי הפרסום ההולכות וגדלות כיום. אם פעם עסקים היו מקפידים לפרסם את העסק רק באזור של צרכני העסק, שילוט רכבים מאפשר לקחת את הפרסום צעד אחד קדימה.

רוצה לעשות שילוט על רכב ?

שילוט הרכבים מקנה ניידות, ושטח פרסום שהתשלום אליו הוא חד-פעמי אבל היעילות שלו נשארת קבועה. מיתוג העסק נעשה גם שאתם תקועים בפקק, גם בשעות העבודה וגם לאחריה, בין אם אתם מודעים לכך ובין אם אחד העובדים נוסע לסוף שבוע עם המשפחה. שטח הפרסום מעניק גם יכולת לקדם את העסק באזורים לא טרוויאלים של העסק ובכך לפתוח את שוק הלקוחות ללקוחות חדשים, וכדי לחזק את פרסום העסק באזורי הנוחות שלו.

שילוט על רכבים הכי זול שיש

אחד מהיתרונות הגדולים בעולם התחבורה הוא בניידות לכל מקום, אבל מכאן גם מתחילות הצרות של שילוט משאיות ואחרכך גם מכוניות. בניגוד לפרסום שלט סטאטי, תנאי מזג האוויר בארץ מעמידים במבחן את פרסום העסק שלך. שילוט הרכבים חשוף לתנאי השטח, ולכן יש לדעת שהעמידות של השלטים הוא מקסימאלי ולאחר תקופה של כשנתיים יש להחליף או לחדש את השילוט הקיים. דבר זה יש לקחת גם בחשבון החברה. עלות שלט פרסום יכולה להיות זולה אך מנגד עמידותה קצרה וכך מודעה בעיתון הייתה מצליחה להשיג את המבוקש בצורה יותר טובה. בנוסף, מה שניתן לראות כשהרכב עומד לא ניתן לשים לב בזמן תנועה, ולכן חשוב שהעיצוב יהיה מותאם לא רק כשלט סטאטי אלא שהתוכן העיקרי יהיה אפשרי לקליטת עין גם במהירות נסיעה ממוצעת. שילוט רכבים אולי נשמע כמשימה קלה, אבל כדי לקדם את העסק חשוב לפנות למומחים ביותר.

שילוט מכוניות מקצועי – היתרונות שלנו.

מתלבט איפה לקדם את העסק שלך על גלגלים? אתה מוזמן אלינו! מזה שנים החברה שלנו מתעסקת במיתוג הנכוןשל העסק שלך על ידי ייצור שלטים ופרסום אטרקטיבי בדמות שילוט רכבים. ההבנה כי רכבי החברה הם הנציגים של החברה ברחבי הארץ, מובילה את החברה שלנו להצלחה חסרת תקדים בתחום שילוט רכבים. השילוט יעשה בליווי צמוד של המומחים שלנו, תוך הקפדה על תוכן הנקלט בעין הן על ידי פרסום סטאטי והן במהלך נסיעה. בנוסף, בעזרת טכנולוגיות מיוחדות אנחנו מקפידים על יצירת עמידות השלטים ואמינות גבוהה מבלי לפגוע בעיצוב חדשני. השירות המקצועי והאמין שלנו מעניק הצלחה בשיווק ובמענה לכל דרישת הלקוח. אז אם אתה מחפש גורם מקצועי ואמין אנחנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום, המחיר הזול העמידות והיחס הן רק חלק מיסודות העסק שלנו שיביאו להצלחת שיווק העסק שלך.