השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטים בכפר סבא

צריך שילוט בכפר סבא? אנו בפורטל השלטים פועלים בכל רחבי המדינה, בין אם אתם מחפשים שלטים מוארים בכפר סבא או סתם שילוט רגיל לעסק, תוכלו למצוא זאת אצלנו ולקבל כמה הצעות מחיר, של יצרני שלטים בעיר כפר סבא.

מזמינים שלט בכפר סבא דרך - פורטל השלטים!

- מקבלים במהירות עד שלוש הצעות מחיר מוזלות ומשתלמות!
- פועלים אך ורק עם יצרנים, חברות ובעלי מקצוע איכותיים
- שילוט מואר, דיגיטלי, מפח או עץ, אותיות ומדבקות - כל האפשרות אצלנו
- ניתן להדפיס שילוט גדול במיוחד, שלטי חמור וכמובן חוצות.

משמעות הצבעים בשלטי חוצות ופרסומות

בחירת צבע נכון להדפסת שלטים בכפר סבא, לרוב חשובה הרבה יותר מהניסוח של המודעה. דווקא הצבע והגרפיקה מושכים את הלקוחות הפוטנציאלים לקרוא את תוכן ההודעה. הפתגם המפורסם "אל תשפוט ספר על פי הכריכה" נוצר דווקא בגלל הנטייה הטבעית של האדם לקרוא את התוכן רק לאחר שנמשך לעיצוב החיצוני של המוצר. במאמר זה כתבנו עבורכם הסברים בנוגע לצבעים שונים במהלך ייצור שלט בכפר סבא.

עובדי חברת שלטים בכפר סבא מספרים:

כל צבע הוא בעל משמעות שונה עבור אוכלוסיות שונות. לכן, עליכם למצוא את הצבע שיעביר את המסר בצורה הטובה ביותר אל קהל היעד הספציפי שהגדרתם:

צבע אדום - הצבע האדום מסמל חום, כוח, תוקפנות, אהבה, סכנה וכעס. זה הוא צבע בולט מאוד ותמיד ימשוך תשומת לב רבה. כמו כן, צבע אדום מעלה קונוטציות שונות, כגון - תמרור עצור, רמזור ועוד. לכן התגובה הטבעיות היא לשים לב ולהסתכל על שילוט בכפר סבא הכוללים צבע זה. מחקרים הראו כי אנשים שמבקרים בבתי קזינו, מהמרים יותר בחדרים הצבועים בצבע אדום. הצבע האדום מומלץ לפרסום מכירת רכבים, חנויות לחיות מחמד, פיצות, אך אינו מומלץ לפרסום קליניקות שונות וחברות רפואיות.

צבע כתום - צבע זה ישפיע לטובה על שלטים לעסקים בכפר סבא שמשדרים יוקרה. הצבע הכתום יעזור להם להיראות "נגישים יותר" עבור הציבור הרחב.

צבע צהוב - הצבע הצהוב מסמל עליזות, שמחה, אופטימיות. צבע זה יתאים באופן מושלם לשלטים מוארים בכפר סבא המפרסמים חנויות צעצועים, פרחים, גני שעשועים, מסעדות, בתי כנסת ועוד.

צבע ירוק - צבע זה מסמל חיים, כסף, התחדשות ותקווה. הצבע הירוק מרגיע אנשים וגורם להם להרגיש בטוחים. זו בדיוק הסיבה שבגללה הקירות בבתי חולים צבועים בצבע ירוק בהיר. מומלץ לפרסם בצבע ירוק על שילוט בכפר סבא, חברות הקשורות לתחום הפיננסי, שילוט לעורכי דין, בנקים, רואי חשבון וכל דבר שקשור לכסף. כמו כן, הצבע מתאים גם לפרסום מוצרים הקשורים לבריאות.
 
כפר סבא

בפורטל השלטים תוכלו למצוא חברת שלטים בכפר סבא שתעזור לכם להתאים את הגרפיקה הנכונה לסוג הפרסומת הרלוונטית. על מנת לקבל הצעת מחיר זולה ומשתלמת, מלאו טופס יצירת קשר באתר