השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שילוט לבתי קפה לכל מטרה

בעל בית קפה? באמצעות פורטל השלטים ניתן להזמין שלטים מיוחדים המתאימים לבתי קפה, במגוון סגנונות כמו: תלת מימד, שילוט פנימי, חיצוני ועוד והכל במיוחד לבית קפה.

פתרונות שילוט תואמים לבתי קפה

ניתן להזמין שילוט מואר בהתאמה אישית.
עובדים עם כל החומרים המתאימים בהתאמת תקציב.
שירות ניתן בכל אזורי הארץ ובמחירים משתלמים!
הזמן דרכנו שלטים לבתי קפה במגוון עיצובים

שלט לבית קפה במחיר מעולה!

ניתן להשיג בפורטל השלטים מגוון רחב של סוגי שילוט המתאימים לבתי קפה, אנו עוסקים בייצור, עיצוב, הדפסה והרכבה של שלטים מותאמים במיוחד לבית קפה בין אם זה עבודה גדולה או קטנה, בכל אזור ברחבי הארץ - תוכלו לקבל שירות, כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם הפורטל ונציג ילווה אתכם אל סוף התהליך, כאשר בסופו אתם מקבלים כמה הצעות מחיר ובוחרים בזולה ביותר.

איזה שלטים לבתי קפה אנו עושים?

שילוט מואר, שילוט פנים וחוץ, תלת מימד ועוד, פורטל השלטים מספק את כל סוגי השילוט הקיימים בשוק, תוכלו להיעזר גם בשירות של עיצוב שלטים לצורכי מיתוג של בית הקפה שלכם, כל האפשרויות פתחות לפניכם ואנו ממליצים לכם להתייעץ עם נציג על מנת לראות מה מתאים בדיוק ומהם המטרות של השלט בעצם.

שילוט לבתי קפה על ידי מקצוענים

זה לא סוד כי פורטל השלטים עובד עם חברות רבות הפועלות בתחום, אנו מובילים את הענף בכל סוג של שירות שאנו מעניקים, תוכלו לקבל הצעות מחיר של מקצוענים וחברות אשר מבינות כיצד לבצע שלט לבית קפה ולתת לו מימד נוסף, בין אם זה המסר שהוא משדר או המטרה לו הוא נוצר (תלוי בדרישת הלקוח).
 
פולי קפה

מדוע כדאי לי להזמין דרך "פורטל השלטים"?

השירות שאנו מעניקים בפורטל מעבר למתן מידע נרחב, מחירים ושירות הכולל הצעות מחיר מגוונות הוא חינמי לחלוטין ואין שום התחייבות לבחור באחד מן בעלי המקצוע, יצרן השלטים או החברה אשר קיבלתם ממנה הצעת מחיר דרכנו, אתם יכולים לקבל כמה הצעות מחיר (בדרך כלל עד שלוש) ולבצע בינהם השוואה בריאה של מחירים על מנת להגיע להצעה האופטימלית ביותר בעבורכם וזאת על פי התקציב שלכם וסוג הפרסום הדרוש לכם, אצלנו יש את המבחר הגדול ביותר ואת המידע הכי מקיף לכל סוג של שלט, ניתן להזמין שילוט חיצוני ופנימי כאחד ובהתאמה מלאה לצרכים האישיים שלכם.