השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטים לחנויות במחירים מוזלים!

מתי לאחרונה הסתכלת למעלה ברחוב ולא ראית שלטים לחנויות? אמצע היום, אתה ברחוב הראשי בעיר, מחפש לתומך את החנות שאתה מבקש ונתקל בעשרות שלטי פרסום. אתה לא לבד. שיטוט קצר בכל רחוב ראשי יאכסן במוח שלנו עשרות אם לא מאות שלטי פרסומות שונים, החל מעמודי פרסומת ועד שלטים לחנויות.

למה פורטל השלטים?

עיצוב שלטים לחנויות במגוון סגנונות!
שילוט מואר על בסיס ארגז תאורה או לדים.
מחירים זולים ומשתלמים במיוחד!
עובדים בכל אזורי הארץ.

מחפשים שלט לחנות שלכם? מצאתם! 

מחקרים רבים שנעשו בעבר מראים שישנם מסרים רבים תת-הכרתיים שמשפיעים לנו על המוח, אחד מהם הם שלטים לעסקים. יש שיחשבו שהשלט נועד להכוונה, אך הוא אינו רק מכווין את האזרח התמים במציאת החנות אלא מהווה כלי שיווקי חזק ביותר כדי למשוך קונים פוטנציאלים בעתיד או בהווה אל עבר החנות שלכם. הגודל, האיכות, הצבע והתוכן שמופיע בשלט יכול לגרום לרבים מהעוברים מהרחוב להיכנס אל החנות, חלקם לא יודעים כי הם מושפעים בתת - מודע מהשלטים לחנויות. לכן, במיוחד היום חשוב שהם יספקו את הסחורה.

שלטים לחנויות - איך זה עובד?

כולנו יודעים שחלונות ראווה נועדו לטובת פרסום העסק שלנו. הבדיחה מספרת על מוהל ששם שעונים בחלון הראווה שלו. יום אחד אדם עבר ברחוב ונכנס לקנות שעון. כאשר הוא גילה שבעל העסק מוהל, הוא שאל אותו:"למה אתה בכלל שם שעונים בחלון הראווה?", שאל אותם המוהל "מה אתם רוצה שאני אשים?!". מהבדיחה הזאת אנחנו לומדים את הטיפ החשוב לשלטים לחנויות והוא התוכן. השלט יכול להיות צבעוני ובעל סגנון ייחודי שטרם נראה, אבל אם משחק המילים יקשה על הקונה הפוטנציאלי להבין מה אתם מוכרים, החנות תישאר חנות שוממת עם שלט לדים. התוכן הוא למעשה הכלי הכי חזק להכניס את מוצר העסק ללקוח, וכך למעשה תוכלו בעזרת שלטים לחנויות פשוטים לכאורה לעמוד במשימה שלכם. בנוסף, כל מוצר טוב נמדד גם בעיצוב ולכן חשוב שתשימו לב גם לנראות השלט מבחינת סגנון, אבל בעיקר מבחינת היכולת לקרוא אותו בצורה ברורה מרחוק. אז איך
עושים את זה?

שלטים לחנויות – היתרונות שלנו.

מתלבטים איך ואיפה לקנות? פה נוכל לעזור לכם. אחד ממוצרי האיכות של החברה שלנו הם שלטים משרדים ולעסקים וכמובן גם לחנויות. השלטים לא רק איכותיים בגודלם, אלא גם בעמידותם. אם בפסקה הקודמת דברנו על הצורך שלנו לשווק את העסק גם למרחוק, חשוב לדאוג שהשלט יישמר לאורך שנים ולא כל גשם שיחלוף יהרוס את התוכן והעיצוב של השלט. אמינות השלטים לחנויות בחברה שלנו הם מהגבוהים בארץ, הם מחזיקים זמן רב ובעלי יכולות לעמידות חזקה בתנאי מזג אויר קיצוניים. בנוסף, מומחה מטעמינו יעמוד לרשותכם כדי להתאים את השלט לחנויות שתרצו, כך שלא יהיה ניתן לעבור ברחוב בלי לראות את העסק שלכם, בולט על פני העסקים אחרים. עוד מתלבטים? נשמח לעשות לכם את השלטים לחנויות שלא תשכחו ויותר חשוב שהלקוח הפוטנציאלי לא ישכח שהוא ירצה לקנות מוצר פעם הבאה.

פועלים בכל הארץ!

מבין האזורים בהם פורטל השלטים עובד ניתן לראות את הערים הבולטות הבאות: תל אביב, ירושלים, חולון, חיפה, בני ברק, הוד השרון, רעננה, פתח תקווה, ראשון לציון ועוד המון ערים נוספות, את הרשימה המלאה תוכלו לראות כאן באזורי השירות של הפורטל.

שלטים מעץ לחנויות