השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטים למשרדים

יש לכם משרד עורכי דין? משרד תיווך? זה לא משנה, אנו מיצרים ומעצבים שלטים בכל הסוגים, תוכלו להזמין מפורטל השלטים שילוט במחיר משתלם במיוחד, בין אם זה שלט הכוונה , שלט עם הלוגו בדלת הכניסה, מזכוכית או מעץ, כל הפתרונות נמצאים אצלנו, אז למה אתם מחכים? צרו קשר כבר עכשיו!

למה פורטל השלטים?

אנו מספקים שלטים מכל חומר: עץ, זכוכית, אלומיניום ומתכת.
עובדים בפריסה כלל ארצית!

שלט כניסה למשרד על גבי זכוכית
שלטי לוגו, דלת כניסה והכוונה במיתוג המשרד.
עבודה מקצועית, מהירה ובמחיר זול

שלט הכוונה למשרד - למה צריך אותו?

איך אני מגיע למשרד בקומה 13? שמאלה במסדרון ואז ימינה ולמטה? שלטי הכוונה הם בדיוק הפתרון במציאת מיקום! אם בעבר כל עסק היה ממוקם בבניין פרטי, הרי שכיום העסקים מעדיפים להתמקם בבנייני רב קומות. כל עסק רוכש לעצמו בין קומה לכמה קומות, וגם אם מדובר בעסק בקומה הראשונה ישנו צורך ממשי.

כמה זה צריך לעלות לי?

אז נכון יש כאן המון סוגים, גדלים והתאמות לבצע על מנת לתת לך הגולש את המחיר האופטימלי למה שאתה מחפש, בעמוד המחירון שלנו יש לנו המון דוגמאות של סוגי שילוט שונים, על מנת לברר את המחיר שאתם מחפשים אנו ממליצים לכם לעבור אל המחירון ולגלות מהו המחיר לאותו מוצר שאתם מחפשים.
שלט למשרד תיווך

מחפשים שלטים למשרד עורכי דין? מצאתם! 

רוב הפגישות כיום נעשות בחדרי ישיבות, כדי להקל על אלו הבאים לארגון מבחוץ למצוא את המקום בלי לשאול בכל קומה ופניה במסדרון איפה הוא ממוקם, הפתרון האולטימטיבי כיום שלטי הכוונה. אם בעבר, פרסום בשלט חוצות היה עיקר הפרסום, ההבנה הגוברת כיום היא כי השלטים למשרד הם אמצעי התקשורת הבין-אישיים, וחוץ מחיזוק מקום העבודה עבור העובד זה פותח צוהר לקשר עם הלקוחות החיצוניים של המקום. שלטים יכולים לבוא בכמה אופנים, וכיום רבות החברות שמוכרות פתרונות למשרדים ובתי עסק. בין כל ים הפרסום הזה חשוב לתת את הדעת לכמה דברים חשובים, הזמינו שלטים למשרדי עורכי דין וקבלו הצעות איכותיות.

שלטים למשרד – השם והשיווק שלך.

חשוב לשים לב דווקא במשרדי עורכי דין יש כמה אפשרויות מבחינה חיצונית, אבל תחילה אולי נתמקד בחבילה כולה. כאשר אנו באים לקנות שילוט, חשוב לבדוק כי הרכישה איננה רק עבור המוצר אלא היא חבילה כוללת כחלק מעיצוב ייצור והתקנתו. אם אתם משרד לשיפוצים אז אתם יכולים להמשיך לטיפ הבא, אבל סביר להניח שרוב המזכירות במשרדיכם לא יתלו את השלט בעצמם ולכן הקפידו לבדוק בעת רכישה את כלל החבילה המוצעת, בירור קטן יחסוך עבודה גדולה אחר כך. השלטים באים בכמה גדלים, ולכן חשוב לדעת לפני שאתם באים לרכוש, את המקום שאתם מקצים עבור שלטים אלו, הרבה לפני התוכן. תוכלו למצוא עיצובים מאוד מקוריים עבור מקום העבודה שלכם, אבל אם הקצתם לו מקום קטן מידי אפשרויות העיצוב יצטמצמו מאוד ולכן חשוב לעשות את המדידות של של המקום לפני הפגישה הראשונה,וכמובן רגע לפני ההתקנה.

שילוט למשרד היתרונות שלנו.

רובנו נמצאים רוב שעות הערנות שלנו בעבודה ולכן חשוב שהמקום בו אנו נמצאים כלכך הרבה זמן ירגיש לנו מאוד ביתי. תחושה זאת היא בין תחושות השירות העיקריות שאנו נותנים בחברה כדי למנף את העסק שלך. החל מהיחס האישי עבור כל לקוח ולקוח, בין אם זה בהתאמת הבקשות של העובדים לתוכן השלטים ובין אם זה בעיצובם. המומחיות שלנו בשלטים למשרד מתבטאת הן מבחינת אפשרויות העיצוב החדשניות שמעניקות תחושה של עסק רציני ומנגד אך לא בסתירה עיצוב בצבעים חמים שמעניק תחושת ביתיות לעובדים בעסק. החברה רואה בשילוט לא רק אמצעי פרסום אלא אמצעי להעביר את חזון העסק, ובכך היא מקפידה להעמיד מומחה מטעמינו שיעניק חבילה כוללת של המוצר, החל בעיצוב דרך הייצור ועד להתקנה בבית העסק. אז אם אתם מחפשים שלטים מוארים למשרד צרו קשר עוד היום.

למה צריך בכלל שילוט למשרד שלכם?

כמה פעמים יצא לכם או לכן, להיכנס לתוך בניין משרדים, או מקום עבודה גדול ולשאול את עצמכם איך אתם מגיעים למקום מסוים בתוך כל החלל הזה. אם זה לחדרו של העורך דין הספציפי הזה או למרצה המסוים באוניברסיטה, או אפילו לשירותים. שילוט הכוונה בתוך משרדים מונע את השאלה הזאת, מעבר לזה, כמה פעמים שאלתם את עצמכם אם הגעתם לחדר הנכון? שילוט למשרדים, עם לוגו שם החברה בגדול בכניסה, מונע גם את השאלה הזאת. ישנם לא מעט סוגים. כך אפשר בעצם ליצור שילוב בין שילוט הכוונה ללקוח או המבקר לבין שילוט לדלתות המשרד ובין אסתטיקה, עיצובו ומיתוגו.

אלו הם הסוגים השונים:

ישנם לא מעט סוגים, זה כמובן תלוי בסוג המקום, אם הוא בבניין או בקומת קרקע, או ישנו חניון למקום או שביל גישה. לכן, חשוב לדעת בדיוק איזה סוג מקום יש לכם כדי להזמין שילוט בהתאם. להלן הסוגים:

✔ חיצוני – הפנים של המשרד שלכם, הדבר הראשון שהמבקר רואה כשהוא מגיע. חשוב שהחיצוני יהיה גדול, מעוצב ומזמין את המבקר להיכנס אליכם.

✔ הכוונה – הסוג החשוב ביותר במשרדים. אם שילוט ההכוונה מספיק גדול ומספיק ברור, הלקוח או המבקר ירגישו נינוחים במשרדיכם אחרי שהם הגיעו ליעדם בקלות.

✔ דלתות – אם זהו בניין משרדים גדול, חשוב שעל כל דלת יהיה שלט עם שם האדם שמספק את השירות. בשילוט, דבר ראשון שבעל המשרד חושב עליו זהו שילוט הדלתות, כך הלקוח יוכל לדעת בדיוק למי שייך המשרד וששלטי ההכוונה הביאו אותו ליעדו הנכון. רצוי בשלטי דלתות, כן לעשות שלט שניתן להחליפו, כי מדי פעם יש תחלופה בין העובדים.

כמובן, שניתן להכין שלטים ממגוון חומרים. עץ, אלומיניום, מתכת, אבן וכו'.

שלטים למשרדים במחירים זולים!

חשוב כשאתם ניגשים לקראת רכישה של שילוט חשוב לדעת כמה אתם צריכים ולכמה חדרים בדיוק אתם צריכים, מאיזה חומר אתם רוצים? עץ? זכוכית? פח? אלומיניום? וגדלים מדויקים של הסוגים אתם רוצים. חשוב לעשות בדיקה מקיפה לפני שאתם ניגשים לרכוש כדי לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר עבור השילוט למשרדים שלכם. חשוב שחברה אותה בחרתם תראה לכם עבודות קודמות ותראה על ניסיון של לפחות כמה שנים בתחום. רצוי שחברה תתן ליווי אישי במהלך כל תהליך העיצוב, תכנון והתקנה. אם בחרתם חומר מיוחד של שלטים במשרדכם רצוי שתבדקו שהחומר מקורי והוזמן מחברה עם תו תקן מקורי של חומרים, כך לא יבצר מצב של שחיקה לאחר תקופה. חשוב לזכור, לכל חברה יש את היתרונות והחסרונות שלה, לכן תדעו בדיוק מה הסוג שאתם רוצים, וכך יהיה לכם קל יותר להחליט. 

הזמן כעת שילוט למשרד עורכי דין

נכון, כל עסק בימנו צריך שילוט פנימי או חיצוני אשר ייתן ללקוח שלו הסבר פשוט היכן נמצא כל דבר וכמובן כיצד נמצא את המקום שלו בתוך הבניין, אך עורכי דין בפרט צריכים שילוט למשרד עורכי דין, אשר יעזור ללקוחות הרבים אשר מבקרים אותם הכוונה, ישנם מקומות רבים אשר יש בהם כמה עורכי דין והלקוח צריך להגיע אל עורך דין מסויים, לכן נראה הרבה שלטים למשרד עורכי דין בשוק והביקוש כמובן עולה, כאשר התועדה והחשיבות הדבר נגלת בעייני עורכי הדין.
היום ניתן לראות שלט לדלת עם שם העורך דין בכל חדר, כך שבקלות ניתן לאתר את עורך הדין שלכם מבלי לשאול שאלות ולהכנס לדלתות שאינכם צריכים להיכנס אליהם, בדרך כלל נראה באזור הזה שלטים מהודרים יותר ואף שלט זכוכית למשרד עם חריטה של כיתוב עליו.
 

שילוט משעשע למשרד  שלטים מגניבים למשרדים

שלטים מצחיקים ומשעשעים

בעיקר באזור התוסס והמוכר לכולנו, בועת הפרסום היא זו שתשתמש בגימיקים ובאמצעות שלטים מצחיקים למשרד תיתן ללקוח שלה תחושה שקראייטיב אכן צומח במקום העבודה שלהם וניתן למצוא מגוון סוגים שונים של שילוט פנים תוסס ומשעשע. את התופעה ניתן לראות בעיקר באזור תל אביב, הבועה התלאביבית ומקומות העבודה שם הם תמיד מצחיקים יותר ושונונים יותר, עקב האווירה הקלילה שמנסים להעביר בעלי העסק ללקוחתיהם, באמצעות שילוט מצחיק והומור.
כך שניתן גם להיתקל בסוג של שלט כניסה משעגע או אפילו בדלת השירותים.

אנו מספקים שלטים למשרד בכל הערים הבאות

גבעתיים אשדוד באר שבע חולון חיפה
פתח תקווה ירושלים צפון הארץ ראשון לציון רחובות
כפר סבא נס ציונה קרית גת תל אביב הוד השרון