מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

שלטים למשרדים

יש לכם משרד עורכי דין? משרד תיווך? זה לא משנה, בפורטל השלטים תוכלו להזמין בקלות שלט למשרד מכל הסוגים, בין אם זה שלט הכוונה למשרד, שלט לוגו למשרד, שלט עם לוגו בדלת הכניסה ועוד שלל רעיונות מעניינים לשילוט המשרד מכל סוגי החומרים: זכוכית, עץ, פרספקס, מדבקות, אלומיניום ועוד. כל פתרונות השילוט למשרד במקום אחד ובמחיר מעולה! אז למה אתם מחכים? צרו קשר כבר עכשיו!

הזמנת שילוט למשרדים בפורטל השלטים:

 שילוט מכל סוגי החומרים: פרספקס, עץ, זכוכית, פי וי סי, אלומיניום, מתכת, מדבקות ועוד...
 פתרונות מיתוג למשרדים הכולל שלטי לוגו צורניים, אותיות בולטות, ושילוט הכוונה ממותג.
 פתרונות הכוונה למשרדים - דלת כניסה, חדרים, שירותים, בעלי תפקידים, קומות וליציאה.
 אפשרויות להוספת תאורת לד וניאון.
 השירות ניתן בפריסה כלל ארצית
 קבלו הצעת מחיר מהירה ומפתיעה.

דוגמאות של שלטים למשרדים מבית  פורטל  השלטים:

שלט אותיות למשרד
אותיות ברזל בצבע זהב

שלט אותיות פי וי סי ולוגו במשרד
אותיות ולוגו מפי וי סי

שלט זכוכית בכניסה למשרד
שלט זכוכית למשרד

שלט לוגו לקיר המשרד
אותיות פרספקס בולטות

שלט כניסה למשרד מואר עם קופסאת תאורת הילה
ארגז תאורה מלבני בכניסה

שלט כניסה למשרד
שלט כניסה למשרד

שלט כניסה למשרד
שלטי כניסה

שלט כניסה למשרד לעורך דין
פרספקס ומדבקה לזכוכית

מיתוג משרדים
אותיות בולטות פרספקס שחור ומדבקת קיר

שלט לוגו למשרד
לוגו פרספקס ואלוקובונד מוברש

שלט לקיר במשרד
לוגו מואר למשרד

שלט לדלפק קבלה במשרד
שלט לדלפק קבלה במשרד

שלט מואר למשרד
לוגו מואר קבלה

שלט אותיות למשרד
שלט אותיות מעל דלפק קבלה

שלט אותיות מוארות למשרד
לוגו מואר אותיות בולטות תאורת הילה

שלט אותיות ניאון למשרד
שלט ניאון למשרד

שלט כניסה למשרד
שלט פרספקס בכניסה

שלט הכוונה למשרד
שלט הכוונה מובלט

שלט לוגו מואר על קיר למשרד
לוגו מובלט ומואר לקיר

אותיות בולטות לקיר חדר ישיבות של משרד
אותיות בולטות לחדר ישיבות

מיתוג קירות למשרדים וחברות הייטק
מיתוג קירות למשרדים

 

שלט הכוונה למשרד - למה צריך אותו?

איך אני מגיע למשרד בקומה 13? שמאלה במסדרון ואז ימינה ולמטה? שלטי הכוונה הם בדיוק הפתרון במציאת מיקום! אם בעבר כל עסק היה ממוקם בבניין פרטי, הרי שכיום העסקים מעדיפים להתמקם בבנייני משרדים רבי קומות. כל עסק רוכש לעצמו בין קומה לכמה קומות, וגם אם מדובר בעסק בקומה הראשונה ישנו צורך ממשי בהצבת שילוט הכוונה למשרד משלושה סיבות עיקריות: 1. הכוונה קלה ומהירה כמה שיותר עבור הלקוחות וסביבת המשרד 2. יוצר סמכותיות ורשמיות ואף תורם להרגשת הבטחון בקרב הלקוחות שלכם 3. אלמנט שיווקי ומיתוגי לעסק או החברה.

כמה זה צריך לעלות לי?

אז נכון יש כאן המון סוגים, גדלים והתאמות לבצע על מנת לתת לך הגולש את המחיר האופטימלי למה שאתה מחפש, בעמוד המחירון שלנו יש לנו המון דוגמאות של סוגי שילוט שונים, על מנת לברר את המחיר שאתם מחפשים אנו ממליצים לכם לעבור אל מחירון שלטים לעסקים ולגלות מהו המחיר לאותו מוצר שאתם מחפשים.

מחירון שלטים למשרד
 • שלט כניסה למשרד

  שלט זכוכית למשרד בגודל A4


  300 - 400 ₪
 • שלט לוגו למשרד

  שלט לוגו מובלט סטנדרטי בגודל 50/70 ס''מ


  500 - 1000 ₪
 • שלט חיצוני למשרד

  שלט חיצוני אלומיניום או פרספקס ללא תאורה למטר רבוע


  600 - 800 ₪
 • שלטי חדרים

  שלטי אלומיניום קטנים לדלת הכניסה הניתנים להחלפה באמצעות נייר


  55 - 70 ₪
 • שלט לוגו מואר למשרד

  שלט לוגו צורני מואר לקיר ברמת סטנדרט.


  1500 - 2800 ₪
 • שלט אותיות תלת מימד מוארות

  3-7 אותיות תלת מימד מוארות למשרד. משתנה בהתאם לסוג התאורה, גודל וכמות האותיות.


  3000 - 5000 ₪

הדפס מחירון

המחירים המופיעים הינם כמידע אינפורמטיבי בלבד עבור גולשי פורטל השלטים.

שלט לוגו למשרד - אותיות פי וי סי צבועות לפי הלוגו בעובי 20 מ"מ

שלט לוגו למשרד בחיתוך צורני - אותיות פי וי סי צבועות לפי הלוגו בעובי 20 מ"מ

מחפשים שלטים למשרד עורכי דין? מצאתם! 

רוב הפגישות כיום נעשות בחדרי ישיבות, כדי להקל על אלו הבאים לארגון מבחוץ למצוא את המקום בלי לשאול בכל קומה ופניה במסדרון איפה הוא ממוקם, הפתרון האולטימטיבי כיום שלטי הכוונה. אם בעבר, פרסום בשלט חוצות היה עיקר הפרסום, ההבנה הגוברת כיום היא כי השלטים למשרד הם אמצעי התקשורת הבין-אישיים, וחוץ מחיזוק מקום העבודה עבור העובד זה פותח צוהר לקשר עם הלקוחות החיצוניים של המקום. שלטים יכולים לבוא בכמה אופנים, וכיום רבות החברות שמוכרות פתרונות למשרדים ובתי עסק. בין כל ים הפרסום הזה חשוב לתת את הדעת לכמה דברים חשובים, הזמינו שלטים למשרדי עורכי דין וקבלו הצעות איכותיות.

שלטים למשרד – השם והשיווק שלך.

חשוב לשים לב דווקא במשרדי עורכי דין יש כמה אפשרויות מבחינה חיצונית, אבל תחילה אולי נתמקד בחבילה כולה. כאשר אנו באים לקנות שילוט, חשוב לבדוק כי הרכישה איננה רק עבור המוצר אלא היא חבילה כוללת כחלק מעיצוב ייצור והתקנתו. אם אתם משרד לשיפוצים אז אתם יכולים להמשיך לטיפ הבא, אבל סביר להניח שרוב המזכירות במשרדיכם לא יתלו את השלט בעצמם ולכן הקפידו לבדוק בעת רכישה את כלל החבילה המוצעת, בירור קטן יחסוך עבודה גדולה אחר כך. השלטים באים בכמה גדלים, ולכן חשוב לדעת לפני שאתם באים לרכוש, את המקום שאתם מקצים עבור שלטים אלו, הרבה לפני התוכן. תוכלו למצוא עיצובים מאוד מקוריים עבור מקום העבודה שלכם, אבל אם הקצתם לו מקום קטן מידי אפשרויות העיצוב יצטמצמו מאוד ולכן חשוב לעשות את המדידות של של המקום לפני הפגישה הראשונה,וכמובן רגע לפני ההתקנה.

 

שלט למשרד תיווך

למה צריך בכלל שילוט למשרד שלכם?

כמה פעמים יצא לכם או לכן, להיכנס לתוך בניין משרדים, או מקום עבודה גדול ולשאול את עצמכם איך אתם מגיעים למקום מסוים בתוך כל החלל הזה. אם זה לחדרו של העורך דין הספציפי הזה או למרצה המסוים באוניברסיטה, או אפילו לשירותים. שילוט הכוונה בתוך משרדים מונע את השאלה הזאת, מעבר לזה, כמה פעמים שאלתם את עצמכם אם הגעתם לחדר הנכון? שילוט למשרדים, עם לוגו שם החברה בגדול בכניסה, מונע גם את השאלה הזאת. ישנם לא מעט סוגים. כך אפשר בעצם ליצור שילוב בין שילוט הכוונה ללקוח או המבקר לבין שילוט לדלתות המשרד ובין אסתטיקה, עיצובו ומיתוגו.

אלו הם סוגי השילוט השונים למשרד:

ישנם לא מעט סוגים, זה כמובן תלוי בסוג המקום, אם הוא בבניין או בקומת קרקע, או ישנו חניון למקום או שביל גישה. לכן, חשוב לדעת בדיוק איזה סוג מקום יש לכם כדי להזמין שילוט בהתאם. להלן הסוגים:

✔ חיצוני – הפנים של המשרד שלכם, הדבר הראשון שהמבקר רואה כשהוא מגיע. חשוב שהחיצוני יהיה גדול, מעוצב ומזמין את המבקר להיכנס אליכם.

✔ הכוונה – הסוג החשוב ביותר במשרדים. אם שילוט ההכוונה מספיק גדול ומספיק ברור, הלקוח או המבקר ירגישו נינוחים במשרדיכם אחרי שהם הגיעו ליעדם בקלות.

✔ דלתות – אם זהו בניין משרדים גדול, חשוב שעל כל דלת יהיה שלט עם שם האדם שמספק את השירות. בשילוט, דבר ראשון שבעל המשרד חושב עליו זהו שילוט הדלתות, כך הלקוח יוכל לדעת בדיוק למי שייך המשרד וששלטי ההכוונה הביאו אותו ליעדו הנכון. רצוי בשלטי דלתות, כן לעשות שלט שניתן להחליפו, כי מדי פעם יש תחלופה בין העובדים.

כמובן, שניתן להכין שלטים ממגוון חומרים. עץ, אלומיניום, מתכת, אבן וכו'.

שלטים מגניבים למשרדים

שילוט משרדים במחירים זולים!

כאשר אתם ניגשים לקראת רכישה של שילוט חשוב לדעת כמה אתם צריכים ולכמה חדרים בדיוק אתם צריכים, מאיזה חומר אתם רוצים? עץ? זכוכית? פח? אלומיניום? וגדלים מדויקים של הסוגים אותם אתם רוצים. חשוב לעשות בדיקה מקיפה לפני שאתם ניגשים לרכוש כדי לקבל את הצעת המחיר הטובה ביותר עבור השילוט למשרדים שלכם. חשוב שחברה אותה בחרתם תראה לכם עבודות קודמות ותראה על ניסיון של לפחות כמה שנים בתחום. רצוי שחברה תתן ליווי אישי במהלך כל תהליך העיצוב, תכנון והתקנה. אם בחרתם חומר מיוחד של שלטים במשרדכם רצוי שתבדקו שהחומר מקורי והוזמן מחברה עם תו תקן מקורי של חומרים, כך לא יבצר מצב של שחיקה לאחר תקופה. חשוב לזכור, לכל חברה יש את היתרונות והחסרונות שלה, לכן תדעו בדיוק מה הסוג שאתם רוצים, וכך יהיה לכם קל יותר להחליט. 

הזמן כעת שילוט למשרד עורכי דין

נכון, כל עסק בימנו צריך שילוט פנימי או חיצוני אשר ייתן ללקוח שלו הסבר פשוט היכן נמצא כל דבר וכמובן כיצד נמצא את המקום שלו בתוך הבניין, אך עורכי דין בפרט צריכים שילוט למשרד עורכי דין, אשר יעזור ללקוחות הרבים אשר מבקרים אותם הכוונה, ישנם מקומות רבים אשר יש בהם כמה עורכי דין והלקוח צריך להגיע אל עורך דין מסויים, לכן נראה הרבה שלטים למשרד עורכי דין בשוק והביקוש כמובן עולה, כאשר התועדה והחשיבות הדבר נגלת בעייני עורכי הדין.
היום ניתן לראות שלט לדלת עם שם העורך דין בכל חדר, כך שבקלות ניתן לאתר את עורך הדין שלכם מבלי לשאול שאלות ולהכנס לדלתות שאינכם צריכים להיכנס אליהם, בדרך כלל נראה באזור הזה שלטים מהודרים יותר ואף שלט זכוכית למשרד עם חריטה של כיתוב עליו.

 

שלט לוגו מואר למשרדשלט לוגו מואר למשרדי חברת ווב. אי. די.  

שלטים מצחיקים ומשעשעים למשרד:

בעיקר באזור התוסס והמוכר לכולנו, בועת הפרסום היא זו שתשתמש בגימיקים ובאמצעות שלטים מצחיקים למשרד תיתן ללקוח שלה תחושה שקראייטיב אכן צומח במקום העבודה שלהם וניתן למצוא מגוון סוגים שונים של שילוט פנים תוסס ומשעשע. את התופעה ניתן לראות בעיקר באזור תל אביב, הבועה התלאביבית ומקומות העבודה שם הם תמיד מצחיקים יותר ושונונים יותר, עקב האווירה הקלילה שמנסים להעביר בעלי העסק ללקוחתיהם, באמצעות שילוט מצחיק והומור.
כך שניתן גם להיתקל בסוג של שלט כניסה משעגע או אפילו בדלת השירותים. צפו כאן ברעיונות לשלטים מצחיקים

 

שאלות נפוצות בנושא שילוט משרדי:

איזה שילוט משרדי מתאים למשרד שלי?

כדי לענות על שאלה זו בצורה הטובה ביותר, חשוב ראשית להבין מהי מטרת השילוט במשרד, האם השילוט נועד למטרת מיתוג ושיווק? או שהשילוט נועד למטרות הכוונה או מידע? עבור מיתוג ושיווק ניתן לבחור בשילוט משרדי של אותיות מובלטות ואם תרצו לבלוט במיוחד אז להוסיף גם תאורה. במידה והשילוט הוא למטרת הכוונה או מידע ניתן לעשות שלט פשוט עם הלוגו בכניסה, או שלט הכוונה עם חץ אל המשרד, או שלט עם אפשרות להחלפת המידע אותו תרצו להעביר.


האם אפשר להזמין שלט למשרד בהתאמה אישית?

כמובן. כל השלטים ניתנים לעיצוב על פי בחירתכם - בצורת לוגו החברה, צבעים שונים, תאורה והתאמה אישית מלאה.


האם יש צורך לשלם אגרה בשילוט משרדים?

ברוב העיריות בארץ תשלום אגרת שילוט נגבה עבור שלטים המוצבים במקומות ציבוריים וחיצוניים, לכן אם השלט נמצא בתוך המשרד - סביר להניח שלא תצטרכו לשלם אגרת שילוט בעבורו.


צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה