השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שילוט לסופרים ומכולות

אם אתה בעלים של סופר או מכולת, ככל הנראה אתה צריך שלט אשר יגרום לעוברים והשבים לראותך ולהפנות אותם אל מפתן דלתך, חברת פורטל השלטים אשר מתמחה בכל הקשור בענף השילוט, יכולה לתת לך מגוון פתרונות במחירים מפתיעים ומשתלמים לכל בעל סופרמרקט.

מה אנחנו נותנים לך ב"פורטל השלטים"?

אצלנו תקבל לפחות שלוש הצעות  מחיר!
אנו מתחייבים למתן שירות איכותי, זול ומשתלם במיוחד.
הפורטל מספק שירות בפריסה כלל ארצית רחבה.
זמינים בכל יום מהשעה 8:00 ועד השעה 22:00 למעט שישי ושבת.

כמה צריך לעלות שלט כזה?

שילוט לסופרמרקט ברוחב של לפחות שני מטרים עד אורך של חצי מטר (צורה מלבנית), כאשר פועל על טכנולוגיה פשוטה של כיבוי והדלקת פלורסנטים (ארגז תאורה), צריך לעלות בין 600 - 900 שקלים לא כולל שירות התקנה במכולת או הסופר שלך, ישנם עוד המון פתרונות של שלטים שונים כמו פשוטים שאינם מוארים או שלטי לד להצגת מבצעים וכדומה, לצפייה בכל השלטים המוארים - לחצו כאן, למעבר אל שלטי החוץ שלנו היכנסו מכאן.

למה אני צריך לשים לב?

אתם כבר בשלים להזמין שלט לסופרמרקט שלכם, יודעים איזה סוג אתם צריכים וכעת הגיע העניין הכספי, אצלנו הפתרון והיתרון הוא מה שנותן לגולש את הכוח. אנחנו מעניקים לכם מידע רחב של המחירים בשוק באמצעות המחירון שלנו שנמצא באתר ובנוסף מעבירים את הפנייה שלכם לשלוש בעלי עסק אשר מספקים שירות מסוג זה ונמצאים באזור המגורים שלכם. להמשך קריאה על פורטל השלטים תמיד תוכלו לקרוא בעמוד האודות או לחלופין בדף הבית שלנו.
 
שילוט לסופר מרקטים

טיפ אחרון לפני שאתה רוכש שילוט לסופר!

לפני שאתם רוכשים שילוט לסופר או למכולת השכנותית שלכם, חשוב מאוד לעבוד על עיצוב השלט, אל תתפשרו על פחות מתוצאה שאתם אוהבים וראויה כמובן לפרסום, רבים מתפשרים על כך וזה מה שהסופר שלהם משדר, רצוי לשדר צבעוניות, לכתוב על מחיר הוגן ואף לשלב באמצעות פרסומות נוספות על מבצעים והמחירים שלכם שבאמת זולים! בכך אתם פשוט מציגים את המכולת שלכם באור יפה וגם מפרסמים אותה, תמיד ניתן לשלב שלטי לד להצגת מבצעים אשר מתחלפים תמיד, ניתן להשתמש גם בחומרים שונים כשילוט "זמני", אך שילוט מסוג לדים ללא ספק המשתלם ביותר ומתאים למכולת, סופרמרקט ואלטרנטיבות דומות.