מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

שלטים קטנים

מחפש שילוט קטן לעסק? לחנות או למשרד? דרך פורטל השלטים תוכל להזמין שלטים קטנים במיוחד מעץ, זכוכית, אלומיניום ופלסטיק והכל במחירים קטנים עוד יותר! הזמן כעת שלטי פרסום קטנים או הכוונה וקבל מספר הצעות מחיר, בצע השוואת מחירים והשג את המוצר האיכותי במחיר אשר מתאים לך!

שלטים קטנים מזמינים ב"פורטל השלטים"

- שלטי פרסום קטנים מוארים ודקורטיבים
- שילוט קטן לעסקים, חברות וחנויות מכל סוג
- ניתן להזמין מעץ, מזכוכית, ברזל ופלסטיק
- שלטים המיועדים לעסקים קטנים.

למי מתאימים השלטים הקטנים?

שלטים קטנים מיועדים בעיקר בעבור עסקים קטנים, כמו קיוסקים, חנויות, בתי קפה, אך לא רק. הם יכולים להוות כפתרון משלים בעבור משרדים ואפילו חברות בעלות כמה משרדונים פנימיים וכחלק מן שילוט הכוונה המיועד לסימון דלתות הפנים בתוך המשרד וכמו כן, בבניין משרדים המחולק למשרדים שונים, ניתן לראות בכל דלת כניסה (בצידה או על גבי הדלת עצמה) שילוט עם לוגו החברה + סלוגן או הסבר. עוד ניתן לראות בהם שימוש בפרסום ועל כך תקראו כבר בפסקה הבאה.

שלטי פרסום קטנים גם אפקטייבים?

ללא ספק - כן! לא משנה מהו גודל השלט העיקר הוא המיקום והבולטות שלו, אם תשימו שלט קטן מואר בתוך מועדון חשוך ללא ספק יראו אותו, לדוגמא "שלטי יציאה" וחירום הם ההוכחה לכך, אנו דוגלים לא בגודל אלא במיקום נכון, באיכות ובבולטות השלט וחשובים שיצירת שלט פרסום איכותי היא הדרך להצלחה על ידי מיקום ומיתוג. ניתן להשתמש בשלטים כתבים כ"שלטי משנה" בכל הנוגע לעסקים וחנויות פרטיות ולהשתמש בהם על מנת להעצים מבצעים זמניים או אזורים שונים כמו למשל אזור עישון, שירותים וכדומה.

שלט קטן

מהו המחיר של שלט קטן?

מן הסתם מחירו הוא נמוך יותר בשל גודלו הקטן יותר, אך עדיין תלוי באיזה סוג מדובר, אם זה שלט לדים מוקטן הוא ינוע בין 300 - 500 שקלים, אם זה שלט קטן מעץ הוא ינוע בין 50 - 120 שקלים בלבד, תוספת תאורה לשילוט קטן ממתכת יעלה בין לבין וזה יהיה בטווח 200 - 400 שקלים, תוכלו ללמוד עוד במחירון שמופיע באתרנו.

החומרים הנפוצים ביותר לשימוש

אם רוצים לחסוך בעלויות הולכים על הפשוט ביותר, שלט מפח, מעץ או פלסטיק, אך ישנם אפשרויות דקורטיביות יותר כמו למשל שלט לדלת מזכוכית, או אלומיניום עם חריטה בעבור משרדי עריכת דין, מוארים, מלדים, ניאון והאפשרויות כמעט ולא נגמרות, הכל תלוי בכם, בתקציב ומהי מטרת הפרסום או השימוש.

צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה