השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלט בד

מחפש שלטי בד? רוצה להדפיס על שלט מבד? רוצה לקבל מספר הצעות מחיר? נסה את 'פורטל השלטים' - כאן ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר של חברות העוסקות בשילוט ומבצעות הדפסה על גבי בד למטרת יצירת שלטים.

שלטי בד ושלטי פלריגים לכל מטרה

ניתן להשתמש בשלטי בד למטרות שונות, החל משילוט למכירת דירה ועד לברכה ליום הולדת, סיום מסלול והכנת דגלי בד לעסק, בעזרת פורטל השלטים ניתן להדפיס על שלט בד לכל מטרה. ישנם המון אפשרויות לשימוש בשלטים אלו, כמו הצעת נישואין, פרסום לחוגים, פרסום משפחתונים וגנים, בתקופת הבחירות ועוד המון אפשרויות שניתן לעשות באמצעות שלטי הבד. ניתן לבחור גם את סוג הבד, יש את החומר הקשה ביותר שהוא בעצם סוג של שמשונית ויש בד שהוא חצי שקוף ועוד כמה שיטות נוספות שניתן לעבוד עימן.

מהו המחיר להדפסת שלט על בד?

מחירי שלטי הבד משתנים על פי כמות היצור, סוג החומר, הצבע וגודל השלט כמובן, כאשר מדובר על גודל סטנדרטי של שלטים פלריגים (שילוט בד), נע בין 50 - 80 ש"ח ליחידה, מחיר נמוך ואטרקטיבי לשלט בגודל של מטר על 2 מטר לפחות, אם רוכשים כמות, המחיר יורד משמעותית וניתן גם להגיע למחיר של 25 - 30 ש"ח ליחידה.
שלט בד

אזורי פעילות נפוצים בפורטל השלטים

על פי הנתונים שיש לנו בפורטל השלטים, מרבית הבקשות להדפסת שלט בד הם בצפון הארץ וגם בעיר פתח תקווה, אך אלו לא כלל האזורים שפורטל השלטים מעניק בהם שירות, למעשה בכל האזורים במדינה ניתן להזמין דרכנו ולקבל עד שלוש הצעות מחיר, המשיכו לקרוא והבינו למה כדאי להזמין דווקא מכאן.

מדוע כדאי להזמין שילוט בד דרכנו?

צריכים שלט בד? מחפשים אחר שלטי פלריגים? אנחנו יכולים לתת לכם את המענה ולא רק! אלא גם לעזור לכם לחסוך בעלויות, דרכנו תקבלו עד שלוש הצעות שונות, כך שתוכלו לבצע השוואה מחירים כבר באותו היום, להתמקח על המחיר, לבחור בהכי איכותי ובהכי זול והכל בתוך כמה דקות בלבד. השירות ניתן בחינם ואינכם מחויביים.