מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

שילוט בטיחות וגיהות

שלטי בטיחות – האם הם נחוצים? בהחלט! שלטי בטיחות  ואזהרה הינם הכרחיים, הן בדרכים, באתרי בנייה, במקומות ציבוריים ואף בבתים פרטיים. שלטים אלו מאפשרים התנהלות תקינה של הסובבים ואף מצילי חיים. אילולא אזורים כמו אתרי בנייה או כבישים היו משולטים בהם הייתה נוצרת סכנה ממשית לחיי אדם.

למה כדאי לבחור ב"פורטל השלטים"?

אנו פועלים בכל אזורי הארץ - גם הרחוקים ביותר!
שירותי הדפסה איכותיים במיוחד.
הפורטל שלנו מספק לפחות שלוש הצעות מחיר.
אנו נדאג לכך שתקבלו את המחיר המשתלם ביותר.

שילוט בטיחות בעבודה הנם חובה בכל עסק

בסביבה ציבורית, זו אחריות המדינה והעיריות לדאוג לשלט מקומות ציבוריים כראוי, לדוגמה, שלטים כמו "סכנה מתח חשמל גבוה" ואילו בסביבה פרטית זו אחריות הבעלים למקם שלטי אזהרה ובטיחות כראוי, סביבה פרטית יכולה להיות מקום מגורים ובו שלט "זהירות כלב נושך" ואף עסק בו נציב שלט "זהירות רצפה חלקה", או "זהירות מדרגה". הן בסביבה פרטית והן בציבורית יש להקפיד כל כך. אנו לא שמים לב עד כמה אנו תלויים בהם וכמה הם קריטיים להתנהלות יום יומית תקינה.

שלטי בטיחות ואזהרה - עושים אצל מקצועניים

ישנם סוגים רבים של שלטי בטיחות; שלטי אזהרה, שלטי הכוונה, שלטי איסור (תמרורים), תפעוליים ועוד. הגורם המשותף העיקרי של כל הסוגים השונים הינו הצורך שהם יבלטו בשטח.  ראשית, כשרוכשים אותם יש לשים את רוב הדגש על מידת הבולטות שלהם, במידה והוא אינו בולט מספיק הוא אינו משרת את המטרה אליה הוא הוצב שם! הרי מה הטעם בשלט – "זהירות בור בכביש " אם אנשים העוברים בסביבה לא מבחינים בו? בהמשך לנושא הבולטות, אלו הנמצאים בחוץ צריכים להיות זוהרים או מחזירי אור על מנת שגם בשעות החושך נשים לב אליהם. תכונה נוספת אליה יש לשים לב הינה העמידות, רמת העמידות משתנה בהתאם למיקום. כלומר אם השלט ימוקם בחוץ יש לדאוג שהוא יהיה עמיד בפני תנאי מזג האויר, שיהיה יציב ולא יתלש ברוחות חזקות, שהטקסט לא ידהה לאחר מספר גשמים וכדומה.
שלטי בטיחות

מהם היתרונות שלנו?

מקצועיות – אחד השיקולים הגדולים בבחירת החברה הנכונה לייצור שלטים הינו המקצועיות. הרי שלטי אזהרה הינם הכרחיים ואף מצילי חיים וישנם כאלו המחייבים אתכם להציבם כחוק. דרך פורטל השלטים תוכלו למצוא את החברות המתאימות המייצרות שילוט בטיחות ואזהרה.

מגוון – אנו עובדים עם מגוון אדיר של חומרים, ומייצרים אותם בהתאם למיקום השלט ואורך החיים הנחוץ לו. אנו עובדים עם סוגים שונים כמו: זוהרים, מחזירי אור ועוד, וכך מצליחים להתאים ללקוח את המוצר שמתאים לו.

שירות – קהל לקוחותינו המרוצה יעיד כי השירות שאנו מספקים הינו ברמה הגבוהה ביותר. מטרתינו היא למצוא את האיזון המושלם בין כל צרכיו של הלקוח, מעמידות השלט ועד המחיר, ולייצר עבורו את המוצר המתאים ביותר. אצלנו השירות הינו תמיד אדיב, זמינות מלאה ללקוח, זמני אספקה קצרים והעבודה מקצועית.

צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה