השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטי בטיחות

שלטי בטיחות – האם הם נחוצים? בהחלט! שלטי בטיחות הינם הכרחיים, הן בדרכים, באתרי בנייה, במקומות ציבוריים ואף בבתים פרטיים. שלטים אלו מאפשרים התנהלות תקינה של הסובבים ואף מצילי חיים. אילולא אזורים כמו אתרי בנייה או כבישים היו משולטים בשלטי בטיחות הייתה נוצרת סכנה ממשית לחיי אדם.

שילוט בטיחות בעבודה - חובה בכל עסק

בסביבה ציבורית, זו אחריות המדינה והעיריות לדאוג לשלט מקומות ציבוריים כראוי, לדוגמה, שלטים כמו "סכנה מתח חשמל גבוה", ואילו בסביבה פרטית זו אחריות הבעלים למקם שלטי בטיחות כראוי, סביבה פרטית יכולה להיות מקום מגורים ובו שלט "זהירות כלב נושך" ואף עסק בו נציב שלט "זהירות רצפה חלקה", או "זהירות מדרגה". הן בסביבה פרטית והן בציבורית יש להקפיד על שלטי בטיחות, אנו לא שמים לב עד כמה אנו תלויים בהם וכמה הם קריטיים להתנהלות יום יומית תקינה.

שלטי בטיחות ואזהרה - עושים אצל מקצועניים

ישנם סוגים רבים של שלטי בטיחות; שלטי אזהרה, שלטי הכוונה, שלטי איסור (תמרורים), שלטים תפעוליים ועוד. הגורם המשותף העיקרי של כל הסוגים השונים הינו הצורך שהם יבלטו בשטח.

ראשית, כשרוכשים שלטי בטיחות יש לשים את רוב הדגש על מידת הבולטות שלהם, במידה והשלט אינו בולט מספיק הוא אינו משרת את המטרה אליה הוא הוצב שם! הרי מה הטעם בשלט – "זהירות בור בכביש " אם אנשים העוברים בסביבה לא מבחינים בו ?

בהמשך לנושא הבולטות של השלטים, אלו הנמצאים בחוץ צריכים להיות זוהרים או מחזירי אור על מנת שגם בשעות החושך נשים לב אליהם.

תכונה נוספת של שלטי בטיחות אליה יש לשים לב הינה העמידות, רמת העמידות משתנה בהתאם למיקום השלט. כלומר אם השלט ימוקם בחוץ יש לדאוג שהוא יהיה עמיד בפני תנאי מזג האויר, שיהיה יציב ולא יתלש ברוחות חזקות, שהטקסט לא ידהה לאחר מספר גשמים וכדומה.

שלטי בטיחות – היתרונות שלנו.

שלטי בטיחות ואזהרה

 

מקצועיות – אחד השיקולים הגדולים בבחירת החברה הנכונה לייצור שלטים הינו המקצועיות. הרי שלטי בטיחות הינם הכרחיים ואף מצילי חיים. החברה שלנו הינה ללא ספק מקצועית ביותר, וזאת כדי למנוע טעויות ונזקים. השלטים בחברה שלנו מיוצרים בהתאמה אישית ללקוח.

מגוון – אנו עובדים עם מגוון אדיר של חומרים, ומייצרים שלטי בטיחות בהתאם למיקום השלט ואורך החיים הנחוץ לו. אנו עובדים עם סוגי שלטי בטיחות שונים, זוהרים, מחזירי אור ועוד, וכך מצליחים להתאים ללקוח את השלט המתאים לו ביותר.

שירות – קהל לקוחותינו המרוצה יעיד כי השירות שאנו מספקים הינו ברמה הגבוהה ביותר. מטרתינו היא למצוא את האיזון המושלם בין כל צרכיו של הלקוח, מעמידות השלט ועד המחיר, ולייצר עבורו את השלט המתאים ביותר. אצלנו השירות הינו תמיד אדיב, זמינות מלאה ללקוח, זמני אספקה קצרים והעבודה מקצועית.