השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטי בטיחות ואזהרה בעבודה

שלטי בטיחות – האם הם נחוצים? בהחלט! שלטי בטיחות  ואזהרה הינם הכרחיים, הן בדרכים, באתרי בנייה, במקומות ציבוריים ואף בבתים פרטיים. שלטים אלו מאפשרים התנהלות תקינה של הסובבים ואף מצילי חיים. אילולא אזורים כמו אתרי בנייה או כבישים היו משולטים בהם הייתה נוצרת סכנה ממשית לחיי אדם.

למה כדאי לבחור ב"פורטל השלטים"?

אנו פועלים בכל אזורי הארץ - גם הרחוקים ביותר!
שירותי הדפסה איכותיים במיוחד.
הפורטל שלנו מספק לפחות שלוש הצעות מחיר.
אנו נדאג לכך שתקבלו את המחיר המשתלם ביותר.
אצלנו ניתן לראות קטלוג של שלטי בטיחות, גהות ואזהרה.

שילוט בטיחות בעבודה הנם חובה בכל עסק

בסביבה ציבורית, זו אחריות המדינה והעיריות לדאוג לשלט מקומות ציבוריים כראוי, לדוגמה, שלטים כמו "סכנה מתח חשמל גבוה" ואילו בסביבה פרטית זו אחריות הבעלים למקם שלטי אזהרה ובטיחות כראוי, סביבה פרטית יכולה להיות מקום מגורים ובו שלט "זהירות כלב נושך" ואף עסק בו נציב שלט "זהירות רצפה חלקה", או "זהירות מדרגה". הן בסביבה פרטית והן בציבורית יש להקפיד כל כך. אנו לא שמים לב עד כמה אנו תלויים בהם וכמה הם קריטיים להתנהלות יום יומית תקינה.
 

קטלוג שלטי בטיחות, אזהרה וגהות

קטלוג שלטי בטיחות ואזהרה

שלטי בטיחות ואזהרה - עושים אצל מקצועניים

ישנם סוגים רבים של שלטי בטיחות; שלטי אזהרה, שלטי הכוונה, שלטי איסור (תמרורים), תפעוליים ועוד. הגורם המשותף העיקרי של כל הסוגים השונים הינו הצורך שהם יבלטו בשטח.  ראשית, כשרוכשים אותם יש לשים את רוב הדגש על מידת הבולטות שלהם, במידה והוא אינו בולט מספיק הוא אינו משרת את המטרה אליה הוא הוצב שם! הרי מה הטעם בשלט – "זהירות בור בכביש " אם אנשים העוברים בסביבה לא מבחינים בו? בהמשך לנושא הבולטות, אלו הנמצאים בחוץ צריכים להיות זוהרים או מחזירי אור על מנת שגם בשעות החושך נשים לב אליהם. תכונה נוספת אליה יש לשים לב הינה העמידות, רמת העמידות משתנה בהתאם למיקום. כלומר אם השלט ימוקם בחוץ יש לדאוג שהוא יהיה עמיד בפני תנאי מזג האויר, שיהיה יציב ולא יתלש ברוחות חזקות, שהטקסט לא ידהה לאחר מספר גשמים וכדומה.

מהם היתרונות שלנו?

מקצועיות – אחד השיקולים הגדולים בבחירת החברה הנכונה לייצור שלטים הינו המקצועיות. הרי שלטי אזהרה הינם הכרחיים ואף מצילי חיים. החברה שלנו הינה ללא ספק מקצועית ביותר, וזאת כדי למנוע טעויות ונזקים. השלטים בחברה שלנו מיוצרים בהתאמה אישית ללקוח ועל פי הגודל לו הוא זקוק.

מגוון – אנו עובדים עם מגוון אדיר של חומרים, ומייצרים אותם בהתאם למיקום השלט ואורך החיים הנחוץ לו. אנו עובדים עם סוגים שונים כמו: זוהרים, מחזירי אור ועוד, וכך מצליחים להתאים ללקוח את המוצר שמתאים לו.

שירות – קהל לקוחותינו המרוצה יעיד כי השירות שאנו מספקים הינו ברמה הגבוהה ביותר. מטרתינו היא למצוא את האיזון המושלם בין כל צרכיו של הלקוח, מעמידות השלט ועד המחיר, ולייצר עבורו את המוצר המתאים ביותר. אצלנו השירות הינו תמיד אדיב, זמינות מלאה ללקוח, זמני אספקה קצרים והעבודה מקצועית.