השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שילוט הכוונה לעסקים ומשרדים

שילוט הכוונה נראה בעיקר בעסקים ובמשרדים, כיום ניתן לראות המון סוגים של שלטי הכוונה מודלרים, מזכוכוית, עץ ופולטי אור השימוש בהם נפוץ במקלטים וחדרי משרדים, אפילו ניתקל בהם בדרכנו לשירותים ולסימונים שונים כגון "שירותי נכים" ועוד.

מדוע כדאי לך להזמין דרכנו?

דואגים לכך שתקבל את המחיר הכי זול.
אצלנו תקבל עד שלוש הצעות מחיר.
פועלים בכל אזורי הארץ השונים.
מתחייבים לשירות אדיב ולמענה מהיר.

שילוט הכוונה מודולרי תואם למשרדים

בתוך מסדרונות המשרדים ניתן לראות המון שלטי הכוונה המיועדים לכוון אותנו, בין אם זה למקלט במקרי חירום, לשירותים, למטבחון או למשרד שאנו מחפשים, כאשר לעיתים רבות קורה שבמשרדים העובדים מתחלפים ויש צורך לשנות את שילוט ההכוונה במקום, לכן ישנם כאלו מודולרים, כאשר ניתן להחליף את הכתוב בקלות, כל מה שצריך לעשות הוא להדפיס חדש ולהחליפו, זה פתרון מעולה במשרדים בהם תחלופת העובדים גדולה.

מחפשים שלטי הכוונה? מצאתם!

אם פעם סימני ההכוונה היו כלי למציאת הדרך, היום שלטי ההכוונה משמשים לא רק ככלי להכוונה או ככלי לאימות המיקום. הנראות של שלטים הוא גורם מכריע למשיכת עין של העוברים בדרך וההתרשמות הראשונית שלהם מהעסק, ומכאן באה חשיבות העיצוב שלהם. שלטי הכוונה של המדינה פרוסים ברחבי הארץ על פי תקן מסוים וכמובן, אם כשלטים קבועים ואם כזמניים, אך גם לעסקים ועבור אירועים שונים יש צורך בפתרונות הללו בין אם קבועים ובין אם ניידים שתורמים לסדר וארגון בעסק ובאירוע.

מצא את הכיוון שלך באמצעות שילוט

כאשר אנו מדברים על שלטי הכוונה הנמצאים בחוץ, הרעיון הראשון העולה הוא שלטי התנועה שאנו רואים בדרך. אך הם טובים הן לא רק לדרכים הם גם ישמשו הן עבור פנים והן חוץ. אל עף פי ששניהם נקראים שלטי הכוונה החומר והטכנולוגיה שבהן הם נעשים פנים לעומת חוץ הינו בצורה שונה, ולכן חשוב לדעת את ייעודו כאשר החיצוניים יתמקדו ביכולת להבליט את התוכן על פני עיצוב, כדי להקל על הרחוקים מהם, וכן יעשו מחומרים עמידים יותר לתנאי הלחות ומזג האוויר בארץ. בעוד שאלו שיועדו בעבור פנים יתנו דגש על העיצוב, כדי להעניק תחושת נעימות לעסק ולאירוע. כיום שהשוק מוצף בחברות בתחומי שילוט הכוונה המיועד לעסקים ומשרדים. חשוב לוודא שהעיצוב הייצור וההתקנה יעשה על ידי החברה, אם אתם מעדיפים להיות בראש שקט אנחנו מזמינים אתכם לבצע את ההזמנה אצלנו באתר ואף לעיין במחירים קודם לכן.

שלטי הכוונה מעץ, זכוכית ופח

כיום ישנם המון סוגים של חומרים בהם ניתן לייצר ולמעשה "להדפיס" שילוט הכוונה המתאים למשרדים, חברות וכמובן עסקים, כאשר שילוט עץ - יהיה בעיקר בעבור שלט שאינו מיועד להשתנות כמו שם המשרד, לעומת שילוט מודולרי עשוי פח, שילוט הכוונה עשוי זכוכית נועד בעיקר למקומות במשרד כמו יציאת חירום, ירידה למקלט, כניסה לשירותים, הנחיות לנכים ונגישות מסוימת, שלטי החירום המיועדים להכוונה בדרך כלל יהיו מוארים או פולטי אור, בחברתנו תוכל לקבל שירותי הדפסה, ייצור וגם עיצוב בעבור כל שלט הכוונה שרק תרצו.