מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל עד 3 הצעות מחיר, השווה בין ההצעות וחסוך בגדול!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

שילוט הכוונה

שילוט הכוונה נראה בעיקר בעסקים ובמשרדים, כיום ניתן לראות המון סוגים של שלטי הכוונה מודלרים, מזכוכוית, עץ ופולטי אור השימוש בהם נפוץ במקלטים וחדרי משרדים, אפילו ניתקל בהם בדרכנו לשירותים ולסימונים שונים כגון "שירותי נכים" ועוד.

מדוע כדאי לך להזמין דרכנו?

דואגים לכך שתקבל מחיר אטרקטיבי!
אצלנו תקבל עד שלוש הצעות מחיר מנותני שירות שונים
פועלים בכל אזורי הארץ השונים.
מתחייבים לשירות אדיב ולמענה מהיר.

שילוט הכוונה מודולרי תואם למשרדים

בתוך מסדרונות המשרדים ניתן לראות המון שלטי הכוונה המיועדים לכוון אותנו, בין אם זה למקלט במקרי חירום, לשירותים, למטבחון או למשרד שאנו מחפשים, כאשר לעיתים רבות קורה שבמשרדים העובדים מתחלפים ויש צורך לשנות את שילוט ההכוונה במקום, לכן ישנם כאלו מודולרים, כאשר ניתן להחליף את הכתוב בקלות, כל מה שצריך לעשות הוא להדפיס חדש ולהחליפו, זה פתרון מעולה במשרדים בהם תחלופת העובדים גדולה.

מחפשים שלטי הכוונה? מצאתם!

אם פעם סימני ההכוונה היו כלי למציאת הדרך, היום שלטי ההכוונה משמשים לא רק ככלי להכוונה או ככלי לאימות המיקום. הנראות של שלטים הוא גורם מכריע למשיכת עין של העוברים בדרך וההתרשמות הראשונית שלהם מהעסק, ומכאן באה חשיבות העיצוב שלהם. שלטי הכוונה של המדינה פרוסים ברחבי הארץ על פי תקן מסוים וכמובן, אם כשלטים קבועים ואם כזמניים, אך גם לעסקים ועבור אירועים שונים יש צורך בפתרונות הללו בין אם קבועים ובין אם ניידים שתורמים לסדר וארגון בעסק ובאירוע.

מצא את הכיוון שלך באמצעות שילוט

כאשר אנו מדברים על שלטי הכוונה הנמצאים בחוץ, הרעיון הראשון העולה הוא שלטי התנועה שאנו רואים בדרך. אך הם טובים הן לא רק לדרכים הם גם ישמשו הן עבור פנים והן חוץ. אל עף פי ששניהם נקראים שלטי הכוונה החומר והטכנולוגיה שבהן הם נעשים פנים לעומת חוץ הינו בצורה שונה, ולכן חשוב לדעת את ייעודו כאשר החיצוניים יתמקדו ביכולת להבליט את התוכן על פני עיצוב, כדי להקל על הרחוקים מהם, וכן יעשו מחומרים עמידים יותר לתנאי הלחות ומזג האוויר בארץ. בעוד שאלו שיועדו בעבור פנים יתנו דגש על העיצוב, כדי להעניק תחושת נעימות לעסק ולאירוע. כיום שהשוק מוצף בחברות בתחומי שילוט הכוונה המיועד לעסקים ומשרדים. חשוב לוודא שהעיצוב הייצור וההתקנה יעשה על ידי החברה, אם אתם מעדיפים להיות בראש שקט אנחנו מזמינים אתכם לבצע את ההזמנה אצלנו באתר ואף לעיין במחירים קודם לכן.
שלט הכוונה

שלטי הכוונה מעץ, זכוכית ופח

כיום ישנם המון סוגים של חומרים בהם ניתן לייצר ולמעשה "להדפיס" שילוט הכוונה המתאים למשרדים, חברות וכמובן עסקים, כאשר שילוט עץ - יהיה בעיקר בעבור שלט שאינו מיועד להשתנות כמו שם המשרד, לעומת שילוט מודולרי עשוי פח, שילוט הכוונה עשוי זכוכית נועד בעיקר למקומות במשרד כמו יציאת חירום, ירידה למקלט, כניסה לשירותים, הנחיות לנכים ונגישות מסוימת, שלטי החירום המיועדים להכוונה בדרך כלל יהיו מוארים או פולטי אור, בפורטל השלטים תוכלו לקבל חברות שאצלן תמצאו שירותי הדפסה, ייצור וגם עיצוב בעבור כל שלט הכוונה שרק תרצו.

צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 050-9096688.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 050-9096688.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה