מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

שילוט הכוונה

שילוט הכוונה נראה בעיקר בעסקים ובמשרדים, כיום ניתן לראות המון סוגים של שלטי הכוונה מודלרים, שלטי הכוונה מוארים בדרכים שונות ומחומרים שונים כמו זכוכוית, עץ ופולטי אור. השימוש בהם נפוץ גם במקלטים וחדרי משרדים, אפילו ניתקל בהם בדרכנו לשירותים ולסימונים שונים כגון "שירותי נכים" ואף לפרסום חנויות על מנת לכוון את הלקוחות.

מדוע כדאי לך להזמין דרכנו?

דואגים לכך שתקבל מחיר אטרקטיבי!
אצלנו תקבל עד שלוש הצעות מחיר מנותני שירות שונים
פועלים בכל אזורי הארץ השונים.
מתחייבים לשירות אדיב ולמענה מהיר.

 

דוגמאות לשלטי הכוונה:

שלט הכוונה חיצוני

שלט הכוונה חיצוני אלומיניום

שלט הכוונה פנימי

שילוט הכוונה פנימי למשרדים

שילוט הכוונה לבניין משרדים

שלטי הכוונה לבניין משרדים

שילוט הכוונה חיצוני על עמוד

עמוד שילוט הכוונה גדול

שילוט הכוונה לחדרים

שילוט הכוונה לשירותים

שלט כניסה למשרד

שלט הכוונה לכניסה למשרד

 

שילוט הכוונה מודולרי תואם למשרדים

בתוך מסדרונות המשרדים ניתן לראות המון שלטי הכוונה המיועדים לכוון אותנו, בין אם זה למקלט במקרי חירום, לשירותים, למטבחון או למשרד שאנו מחפשים, כאשר לעיתים רבות קורה שבמשרדים העובדים מתחלפים ויש צורך לשנות את שילוט ההכוונה במקום, לכן ישנם כאלו מודולרים, כאשר ניתן להחליף את הכתוב בקלות, כל מה שצריך לעשות הוא להדפיס חדש ולהחליפו, זה פתרון מעולה במשרדים בהם תחלופת העובדים גדולה.

 

שלטי הכוונה מוארים:

בעידן הטכנולוגי שלנו כיום בשנת 2021, בעלי עסקים רבים בוחרים בשילוט הכוונה מואר - בין אם בשלט הכוונה מואר בתאורת לד, שלט הכוונה צורני בצורת חץ עם תאורה, או אפילו בהכוונה באמצעות תאורת ניאון. היתרון המשמעותי שבשלט הכוונה מואר הוא שהשלט בולט גם בשעות החשיכה כאשר שאר השלטים אינם נראים, באמצעות שלטים אלו תוכלו למשוך את קהל הלקוחות אל החנות או העסק שלכם ולהנות מיתרון משמעותי בשעות הערב. שילוט הכוונה מואר מתאים בעיקר לעסקים הנותנים שירות גם בשעות הערב, לדוגמא - חנויות, מסעדות, בתי קפה ופאבים.

מחפשים שלטי הכוונה? מצאתם!

אם פעם סימני ההכוונה היו כלי למציאת הדרך, היום שלטי ההכוונה משמשים לא רק ככלי להכוונה או ככלי לאימות המיקום. הנראות של שלטים הוא גורם מכריע למשיכת עין של העוברים בדרך וההתרשמות הראשונית שלהם מהעסק, ומכאן באה חשיבות העיצוב שלהם. שלטי הכוונה של המדינה פרוסים ברחבי הארץ על פי תקן מסוים וכמובן, אם כשלטים קבועים ואם כזמניים, אך גם לעסקים ועבור אירועים שונים יש צורך בפתרונות הללו בין אם קבועים ובין אם ניידים שתורמים לסדר וארגון בעסק ובאירוע.

מצא את הכיוון שלך באמצעות שילוט

כאשר אנו מדברים על שלטי הכוונה הנמצאים בחוץ, הרעיון הראשון העולה הוא שלטי התנועה שאנו רואים בדרך. אך הם טובים הן לא רק לדרכים הם גם ישמשו הן עבור פנים והן חוץ. אל עף פי ששניהם נקראים שלטי הכוונה החומר והטכנולוגיה שבהן הם נעשים פנים לעומת חוץ הינו בצורה שונה, ולכן חשוב לדעת את ייעודו כאשר החיצוניים יתמקדו ביכולת להבליט את התוכן על פני עיצוב, כדי להקל על הרחוקים מהם, וכן יעשו מחומרים עמידים יותר לתנאי הלחות ומזג האוויר בארץ. בעוד שאלו שיועדו בעבור פנים יתנו דגש על העיצוב, כדי להעניק תחושת נעימות לעסק ולאירוע. כיום שהשוק מוצף בחברות בתחומי שילוט הכוונה המיועד לעסקים ומשרדים. חשוב לוודא שהעיצוב הייצור וההתקנה יעשה על ידי החברה, אם אתם מעדיפים להיות בראש שקט אנחנו מזמינים אתכם לבצע את ההזמנה אצלנו באתר ואף לעיין במחירון שלטים לעסקים קודם לכן.
שלט הכוונה

שלטי הכוונה מעץ, זכוכית ופח

כיום ישנם המון סוגים של חומרים בהם ניתן לייצר ולמעשה "להדפיס" שילוט הכוונה המתאים למשרדים, חברות וכמובן עסקים, כאשר שילוט עץ - יהיה בעיקר בעבור שלט שאינו מיועד להשתנות כמו שם המשרד, לעומת שילוט מודולרי עשוי פח, שילוט הכוונה עשוי זכוכית נועד בעיקר למקומות במשרד כמו יציאת חירום, ירידה למקלט, כניסה לשירותים, הנחיות לנכים ונגישות מסוימת, שלטי החירום המיועדים להכוונה בדרך כלל יהיו מוארים או פולטי אור, בפורטל השלטים תוכלו לקבל חברות שאצלן תמצאו שירותי הדפסה, ייצור וגם עיצוב בעבור כל שלט הכוונה שרק תרצו.

שאלות ותשובות פופולאריות בנושאי שילוט הכוונה מגולשי פורטל השלטים:

איפה הכי מומלץ להציב שלט הכוונה?

כדי לבדוק היכן הכי מומלץ להציב את שילוט ההכוונה מומלץ לטייל בקרבת העסק ולנסוע או ללכת באזורים הקרובים לעסק שבהם עוברת רוב התנועה של אנשים, כך תוכלו להגיע לשני מסקנות עיקריות: הראשונה, עד כמה העסק שלכם בולט כלפי עוברי האורח בסביבה. והשניה, לאן אנשים מסתכלים בעיקר, מה יתפוס את עיניהם ובאיזה זוית שלט ההכוונה שלכם הכי יבלוט עבורם. כך תוודאו שהלקוחות הפוטנציאלים שלכם לא מפספסים אתכם. 


האם שלט הכוונה מחויב באגרת שילוט?

אם מדובר בשלט הכוונה שנועד לפרסם עסק או חנות (שלט הכוונה למטרות פרסום) אז התשובה היא שברוב המקרים כן. אם מדובר בשילוט הכוונה על מנת לתת מידע לאנשים - לדוגמא: עיריה אשר מציבה שלטי הכוונה ליד גינות ופארקים שעליהם רשום שם הפארק או סוג הצמחים שבגינה, אז כנראה שלא. בכל מקרה חוקים אלו משתנים בין עיריות שונות ומועצות שונות ותמיד מומלץ לבדוק את הדרישה באזורכם.


מה ההבדל במחיר בין שלט הכוונה מואר לשלט הכוונה רגיל?

שלטי הכוונה מוארים הם בדרך כלל ארגזי תאורה ולכן צורת הבניה שלהם היא שונה ודורשת זמן ייצור רב יותר וחומרי גלם יקרים יותר (לדים, שנאים, פרספקס מעביר אור, חשמל ועוד). שלטי הכוונה שאינם מוארים הם בדרך כלל שלטי אלומיניום או שלטי אלוקובונד שאינם דורשים זמני ייצור ארוכים וכל מה שיש לעשות כדי לייצר אותם הוא להדפיס על גבי החומר הנדרש ולכן שלטי הכוונה אלו נחשבים לזולים. במקרים מסוימים יש צורך בהוספת עמודי קונסטרוקציה או מסגרות ברזל ועץ - מה שמייקר את מחיר השלט.


מה הגודל הסטנדרטי של שלט הכוונה?

במידה ומדובר בשילוט הכוונה למשרד, הגודל הסטנדרטי הוא שלטי A5 או A4 ואף קטנים יותר. אם שלט ההכוונה נועד בעבור הולכי רגל במרכז מסחרי - המידות הופכות כבר לגדולות יותר כמו 50/70 ס''מ ועד 100/200 ס''מ. במקרים אחרים בהם שילוט ההכוונה צריך לבלוט בכביש ראשי - שלטים אלו מגיעים אף ל 10 ו 20 מטר גובה ורוחב. בסופו של דבר, הכל עניין של צורך ומידה שהיא סטנדרטית עבור אחד אינה בהכרח סטנדרטית עבור אחר. לא בטוחים מה המידה המתאימה לכם? השאירו לנו פנייה בפורטל השלטים ונשמח לתת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות.


צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה