השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטי חוצות

שילוט חוצות - לא מה שחשבתם. הדיון הציבורי והמקצועי המתנהל כיום על שלטי חוצות בכבישי אוטוסטרדה מראה את חשיבותם הגדולה של שלטי החוצות. הסחת הדעת הינה רק חלק קטן מהשפעת שלטי החוצות. כיום, רובנו יודעים שמעבר למסרים מילוליים רוב המסרים המועברים בין בני אדם הם באמצעים תת-הכריים. שלטי חוצות הם אחד מהם.  

מחפשים שילוט חוצות דיגיטלי ? מצאתם!

היתרון הגדול בשילוט הוא לא רק במסרים המועברים על ידם באופן ישיר, אלא בהצגה הויזאולית שלהם. החוקרים העוסקים בנושא מסבירים כי העיצוב הנכון, יכול להשפיע גם על אופן מחשבתו של האדם באותו רגע וגם להתרשמות ראשונית מוצלחת בין האדם לחברה. שלטי חוצות הם למעשה הכלי העתיק ביותר לפרסום, אבל גם כיום מסתמן כי זהו הכלי החזק ביותר והמשפיע ביותר. אז מה חשוב לשים לב בשילוט חוצות, ואיך נדאג למתג את העסק שלנו בצורה הכי טובה? בשביל זה הכנו בשבילכם כמה טיפים חשובים בנושא.

שלטי חוצות

שלטי חוצות על בניינים - תסתכל בקנקן.

שלטי חוצות מאז ומתמיד מעטרים כל קיר של עסק, החל מימי הביינים. בניגוד לפרסום בעיתון בשלט חוצות ישנם כמה גורמים נוספים שחשוב לשים לב. כמובן שמיקום השלט הינו הנושא הכי חשוב מבחינת היקף הפרסום, ולפני בחירת תוכן וסוג השלט חשוב לוודא את מיקומו. שלטי פרסום יכולים לבוא בכמה גדלים ולכן חשוב להתאים כל עיצוב עבור גודל השלט. לעיתים מודעה שתראה מתאימה במחשב של המעצב, תראה מעוותת בשלט ליד הצומת. לכן, לאחר בחירה של תוכן מוצלח חשוב לבדוק עבודות קודמות בתחום ובגודל השלט שנעשו כדי להתרשם מיתרונות וחסרונות המיקום. תוכן השלט צריך להיות קצר וקליט אבל יש לשים לב גם לעמידותו. החומרים הנפוצים למודעה אחת של שלטי חוצות הן מנייר או מפלריג, אך גם בחומרים אלו יש איכויות שונות וחשוב לשים לב לבחור באיכות הטובה ביותר עם המחירים המשתלמים ביותר.

שלט חוצות – היתרונות שלו.

אז אם אתה מתלבטים מהי הדרך הנכונה ביותר לפרסם את העסק שלכם, מספיק רק להרים את הראש בכל צומת או פיצול רחובות כדי לגלות מהי. שלטי חוצות הינם הדרך הכי טובה לפרסם את העסק שלך ולרכוש לקוחות פוטניצאלים חדשים, לכן עדיף לעשות זאת אצל החברה הטובה והמוצלחת בארץ.למה דווקא אנחנו?  ניסיון של שנים ולקוחות מרוצים הביאו את חברתינו להיות המוצלחת והמבוקשת ביותר בתחום שלטי חוצות. מומחה מטעם החברה ישרת אתכם וילווה אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב התוכן בהעמדת מסר קצר וקליט וכלה בעיצוב הגרפי המיוחד שימשוך את העין. תוכלו להתרשם ממיטב לקוחותינו ומשלטי החוצות שעוצבו בחברה ומקשטים את נופי הארץ, בגדלים שונים ומתאומים לצרכי העסק. אתם עוד מתלבטים? גשו עוד היום לפורטל השלטים לבקשת תיאום ציפיות, בדרך לשלט החוצות היחודי של העסק.