מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

שלטי טוטם

שלטי טוטם מאפשרים זיהוי והכוונה באזורים בהם קיימת תנועה רבה של מבקרים. שלטים אלו עומדים עצמאית על גבי עמודי ברזל ולכן נקראים גם עמודי טוטם או תורן שילוט. השימוש בשלטים אלו מבטיח שדרוג משמעותי מכל הבחינות למרכזים מסחריים והעסקים המפורסמים על גביו.

שלטי טוטם מבית פורטל השלטים:

✔ שלטי טוטם מוארים ובולטים באמצעות שלטי תלת מימד או קופסאות מוארות (ארגזי תאורה)
✔ ייצור ממגוון רחב של חומרי גלם
✔ הכנה בכל גובה, רוחב וצורה.
✔ עיצוב ובניה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח.
✔ שירותי התקנה, לוגיסטיקה ובניית השילוט בפריסה ארצית מלאה.
✔ ייצור שלטי טוטם המתאימים לתנאי חוץ ולתנאי פנים
✔ אפשרות לשלט טוטם מסתובב
✔ שירות תחזוקה קבוע לטיפול בעמודי טוטם
✔ מענה מקצועי ומהיר

מה הם בכלל שלטי טוטם?

שלטי טוטם אלו שלטים שנועדו לצפייה ממגוון זוויות ומרחקים, הם מיוצרים בכמה דרכים שונות וניתנים להיות חד צדדיים, דו צדדיים ואפילו מעוגלים בצורת 360 מעלות. השלטים מוצבים על גבי עמודי שילוט גבוהים על מנת לאפשר חשיפה ממרחק רב ככל הניתן והשפעה מקסימלית בקרב העוברים והשבים הצופים בשילוט.

שלטים אלו אינם ניתנים להתעלמות בזכות גודלם ולכן מאפשרים פרסום רחב הנראה למרחק רב ביום ובלילה. כיום ניתן לראות כי גם בעלי עסקים קטנים ובינוניים גילו את הפוטנציאל הטמון בהקמת שלטי טוטם לעסק ורבים מהם בוחרים להשקיע באפיק פרסום זה. שלטי הטוטמים ניתנים להתאמה אישית מלאה ובכך תוכלו ליצור שילוט לעסק שלכם שיעבוד בעבורכם בכל שעות היום והלילה ויאפשר פרסום נוסף קבוע לעסק שלכם.

לאילו שימושים נועדו שלטי הטוטם?

שלטי טוטם נועדו לתת פתרונות לשילוט הכוונה בעיקר באזורים בהם יש צורך בהכוונה אל מספר חנויות ושירותים במתחם אחד – כדוגמא מרכזי קניות, אזורים בעלי תנועה רבה, בקרבה לקניונים, פארקים, מרכזי מסחר, בתי מלון, קמפוסים ואוניברסיטאות, בתי חולים, מרכזי בילוי ובמקרים נוספים גם בסמוך לחנויות ענקיות.

רוב שלטי הטוטם החיצוניים מוצבים על גבי עמודי שילוט גדולים ובאזורים שבהם נראים לעין ממקומות רבים במתחם, זאת על מנת לאפשר גם להולכי הרגל באזור וגם לנהגים בכביש להיחשף אל החנויות אשר נמצאות במתחם והשירותים שאפשר לקבל.

השלטים המוצבים על גבי עמודי טוטם לרוב יהיו בנויים בצורה של שילוט דו צדדי וכיום ניתן אף לייצר שלטי טוטם אשר עליהם ניתן להתקין מערכות שילוט הפונות אל כל ארבעת הצדדים וכך מכל מקום שבו המבקרים יסתכלו על עמוד הטוטם ניתן לראות את השילוט המוצב עליו.

להתבלט על פני המתחרים באמצעות שלט טוטם לעסק:

אם העסק שלכם ממוקם במרכז מסחרי והתחרות על תשומת לב הלקוחות סביבכם היא גדולה, כדאי לשקול שימוש נכון בעמוד טוטם לפרסום. הצבת שלט טוטם מרשים וגדול במיקום נכון יכולה לא רק למשוך את תשומת הלב של הלקוחות הפוטנציאלים שלכם לעבר העסק הספציפי שלכם, אלא גם לגרום לאותם לקוחות אשר בדרכם לעבר העסק המתחרה בכם לשקול מחדש להסתובב ולפנות דווקא אל גבי העסק שלכם.

כאשר לקוחות מגיעים למרכז מסחרי לערוך קניות – בין אם זה אופנה, ריהוט או כל סוג אחר של קנייה המתבצעת במרכז מסחרי, אותם לקוחות יודעים שלפניהם מספר אלטרנטיבות לאותו מוצר שהם מחפשים. אם מדובר במוצרי חשמל לדוגמא, לקוחות אלו יבקרו במספר חנויות ולאו דווקא יירכשו בחנות הראשונה אליה הם ייכנסו.
כיצד זה בא לביטוי לשימוש בשלט טוטם? למרכזי מסחר או פארקים קמעונאים לפעמים מספר כניסות שונות, לא תמיד ניתן לשים לב לכל העסקים הנמצאים במתחם ולכן חשוב שלא משנה מהיכן נכנסו הלקוחות הפוטנציאלים שלכם – הם יידעו שאתם קיימים במתחם ושיש לכם את המוצרים שהם מחפשים. כך גם אם העסק שלכם לא נמצא במרכז המתחם: ככל שמדובר במוצרים יותר מהותיים ויקרים - כאשר הלקוח הפוטנציאלי יודע שאתם נמצאים הוא יחפש אתכם עד שיגיע ויבדוק מה לכם יש להציע עבורו!

סוגי השלטים שניתן להתקין על עמודי טוטם:

עמודי טוטם מאפשרים להתקין על גביהם מספר רב של שלטים יחדיו בין אם מאותו סוג וחומר ובין אם מסוגים שונים. אחד היתרונות הבולטים בעמודי טוטם הוא האפשרות לשלב ולהחליף בקלות שילוט על גביו בהתאם לשינויים הנעשים במרכז המסחרי.

רוב עמודי הטוטם בנויים בצורה שבה כבר יש הכנה להצבת שלטים מוארים – מאפיין זה חשוב וחוסך לאחר מכן התעסקות בעת התקנת שלטים אלו על גבי המתקן.

שלטי ארגז תאורה – סוג נפוץ של שלטים מוארים המיוצרים ללא הבלטות ומוכרים גם כקופסאות תאורה. (למידע נוסף ותמונות עברו לעמוד ארגזי תאורה)

שלטי אותיות תלת מימד – שלטים שעל החזית שלהם מוצבות אותיות תלת מימד מוארות באמצעות תאורה פנימית בתוך האות. את האותיות בונים בשילוב מכונות חיתוך לייזר או CNC ומכונות כיפוף אוטומטיות לדופן האלומיניום.

שלטי פח – שלטי פח לרוב נחשבים לשלטים מהסוג הזול ביותר, הם נועדו להחזיק שנים ארוכות בתנאי מזג האוויר אך אינם בולטים או מוארים. שלטים אלו לרוב יתאימו לעמודי טוטם שבהם הפעילות המסחרית מתבצעת בשעות היום בלבד.

שלטים דיגיטלים – עולם השילוט הדיגיטלי צובר תאוצה רבה ומשתלב בקלות גם הוא בעמודי הטוטם החדשניים, ניתן להציב על עמודי הטוטם מסכי פרסום משתנה הניתנים לשליטה באמצעות חיבור קווי או אלחוטי, שילוט דיגיטלי המואר באמצעות נורות לד

אני מעוניין בשלט טוטם, אבל איך מתחילים?

ראשית כדאי לדעת שהקמה של שלט טוטם היא משימה למקצוענים בלבד. בתור התחלה מומלץ להגדיר ולקבוע מה מטרתו של השלט? האם נועד לפרסם מספר עסקים? האם נועד לבלוט מהכביש הראשי בקרבת השלט? ומי הוא קהל היעד שייצפה בשלט?.

לאחר מכן מכינים תכנית הכוללת את הפרמטרים והחומרים שמהם נייצר את השלט – תכנית זו נעשית בשיתוף מהנדס בטיחות על מנת לקבל את אישורו לכך. מהנדס הבטיחות מקבל את מפרט החומרים עד רמת הבורג ומאשר שהשלט כל חומריו והרכבתו מתאים לעמוד בתנאים של רוח חזקה, משקעים, שלגים והצפות באופן בטוח לשימוש.

לאחר קבלת האישור להצבת עמוד הטוטם מתחיל שלב הייצור והבניה של השלט על פי המפרט המאושר. זכרו שחשוב לבחור בחברת שילוט מקצועית על מנת להפיק שלט טוטם אשר יענה על צרכי העסק שלכם ויעמוד איתן לאורך שנים בכל תנאי.

 

שאלות נפוצות:

מה זה שלט טוטם?

שלטי טוטם פופולאריים לרוב במרכזים מסחריים ותעשייה, אלו שלטים העומדים בצורה אנכית (לגובה) ועל גביהם יופיעו לוגואים של חברות הנמצאות במרכז או האזור. במקרים מסוימים יופיעו על גבי הטוטם חצים להכוונה או מיתוג שלם לעסק אחד כמו בתחנות דלק.


 

יש לכם שאלות נוספות? מעוניינים לייצר שלט טוטם המותאם בדיוק לצרכים שלכם? צרו איתנו קשר כעת וקבלו הצעת מחיר וייעוץ מקצועי ללא התחייבות!

צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה