השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטי לדים

מחפש אחר שלט לדים לפרסום דיגיטלי של העסק או החנות? באמצעות פורטל השלטים תוכל להזמין שלטי לד אלקטרוניים במחירים מוזלים ומשתלמים במיוחד, פנה עוד היום אל הפורטל והתחל לקבל הצעות מחיר שונות מחברות העוסקות ביבוא וייצור של שילוט מסוג זה.

למה לבחור דווקא בנו?

אנו נספק לך את כל סוגי שלטי הלד ובאיכות גבוהה!
ניתן למצוא מגוון רחב של גדלים המתאים לכל עסק וחנות.
פעילות בפריסה כלל ארצית, ניתן לקבל שירות בכל מקום!
מחירים זולים ומשתלמים למזמינים דרך הפורטל!
✔ מתאימים לפרסום עסקים, לחנויות, משרדים ועוד.
סוגים רבים: דיגיטלי, ממוחשב, מתחלף ואפילו עם שלט.

שלטי לד במחיר הנמוך במדינה!

שלטי לד לעסקים וחנויות הם הדרך שלנו להאיר את העסק שלך. מי מאתנו לא נסע בצידי הדרך, מחפש עצירה להתרעננות אחרי אירוע או בדרך לערב עם חברים. בעלי עסק רבים הבינו שכדי שיעצרו לקנות אצלם, עליהם לנטוש את השלטים הסטנדרטים של פעם לטובת שלטים מוארים שיאירו את העסק, כיום כמעט בכל רמזור שעומדים ניתן לראות חנות עם שלטי לדים מתחלפים עם מגוון פרסומות ומבצעים.

מחפשים שלטי לד לעסק ? מצאתם!

שלטי לד לעסק מעטרים כמעט כל פיצוציה בצידי הדרך. זאת הזדמנות טובה להבין למה! המילה לד נובעת מהמילה באנגלית "LED", שהיא ראשי תיבות שפירושם - דיודה פולטת אור. היתרון של נורות אלו בשלטים מהסוג הזה הוא בצריכה הנמוכה האנרגטית שלהם ובכך הם מביאים לחסכון הסביבתי. כתוצאה מזה, שלטי לד לחנויות הפכו היום למצרך מבוקש בתחום החשמל, ורבים מעסקים הפרטיים והציבוריים רוכשים אותם כיום. למרות שהמוצר הוא די בסיסי, שאלות רבות מתעוררות לגביי אופי המוצר, מושגים כמו חיצוני, חצי חיצוני גורמים לבלבול בקרב הקונים, ולכן נעשה לכם קצת סדר.

שלט לדים מתחלף לחנויות

הרבה בעלי עסק משקיעים ממיטב כספם בשלטי הלד ממוחשבים, אך רק מעטים מודעים להבדלים ולחשיבות של הפרטים הקטנים, לא רק של הנורות הקטנות. בניגוד לרצפת העסק מכשירי תאורה אינם צריכים תחזוקה שוטפת, ואורח חיים של מוצרי תאורה הינו בין מוצרי החשמל הארוכים ביותר, אך אל לנו לזנוח את הטיפול בהם. לעיתים תכופות יש להקפיד על ניקיונם. ניקיון זה לא יכול להתבצע באופן רגיל ולכן יש להשתמש בחומרי הניקוי המומלצים בעת הקניה, הכוללים את מכלול הנתונים של הנורות שהותקנו, כתלות בגודל ובכך להביא לאורח חיים ארוך של שילוט מסוג זה. בנוסף, על אף שנראה שהתאורה רק דורשת להדליק כפתור ולכבות, שלטי הלד לפני התקנתם דורשים הקפדה על כל נתוני מיקום השלט, ולכן נעדיף למקם שלט חצי - חיצוני לא לצרכי פרסום בדופן החיצונית של העסק. 

שלטי לדים ממוחשבים לעסקים – היתרונות שלנו.

אחרי שהבנו את הפרטים הקטנים, נעבור למקום שבו הכי טוב לרכוש אותם. הנורות הקטנות המשתבצות בשלטים אלו, יכולות להפוך עסק קטן בשולי הדרך לעסק גדול שבו תעצור כל מכונית וכאן פורטל שלטים נכנס לעסק. מוצרי החברה, ובכללן שלטי הלד הן בעלי אמינות מאוד גבוהה, אמינות שמבוטאת הן מבחינה חסכון באנרגיה והן מבחינת פליטת האור.

התאמה לכל עסק בליווי יחס אישי ואדיב

הניסיון של החברה במוצרים שמותאמים לכל עסק, בא לידי ביטוי גם כאן. אצלנו תמצאו את היחס האישי ללקוח בתכנון והתאמת השילוט על פי רצון בעל העסק ומתאומים לתנאי חוץ ועמידים לתנאי מזג האוויר בארץ. החברה מתמחה הן בחיצוני והן בשלטי לד חצי-חיצוניים, בהתאם לדרישת הלקוח, ולמזג האוויר הישראלי. לסיכום, אם אתם מחפשים מקום עם הגורמים המקצועיים ביותר, האדיבים ביותר, ואם יש לכם רצון לקנות מוצר שישמש אתכם להרבה זמן, אנחנו בחברה כבר מחכים לכם!
 

לדים

שלטי לד לעסקים מחירים זולים!

אז איפה ניתן למצוא שלטי לד לעסקים במחירים זולים? כמובן, בפורטל המוביל בישראל - אצלנו! כיום רבים מחפשים אחר שלטי לדים לעסקים, בעיקר בעלי עסקים, קיוסקים, פיצוציות, חנויות ומקומות הנמצאים איפה שיש תנועה של רכבים ועוברי אורח. העניין הטוב בשלטים מוארים מלדים הוא שהם בולטים גם ביום וגם בלילה, ניתן לתכנת אותם ולהציג עליהם פרסומות ומבצעים עדכניים בכל רגע נתון, היום ניתן לקבלן מחירים סבירים שלא קורעים את הכיס. בפורטל השלטים אנו מספקים שלטי לד למכריה גם לחנויות, וגם לעסקים.