השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

הזמן שלט לדים במחירים מוזלים

מחפש אחר שלט לדים לפרסום דיגיטלי של העסק או החנות? באמצעות פורטל השלטים תוכל להזמין שלטי לד אלקטרוניים במחירים מוזלים ומשתלמים במיוחד, פנה עוד היום אל הפורטל והתחל לקבל הצעות מחיר שונות מחברות העוסקות ביבוא וייצור של שילוט מסוג זה.

שלטי לד מחיר הנמוך במדינה!

שלטי לד לעסקים וחנויות הם הדרך שלנו להאיר את העסק שלך. מי מאתנו לא נסע בצידי הדרך, מחפש עצירה להתרעננות אחרי אירוע או בדרך לערב עם חברים. בעלי עסק רבים הבינו שכדי שיעצרו לקנות אצלם, עליהם לנטוש את השלטים הסטנדרטים של פעם לטובת שלטים מוארים שיאירו את העסק, כיום כמעט בכל רמזור שעומדים ניתן לראות חנות עם שלטי לדים מתחלפים עם מגוון פרסומות ומבצעים.

מחפשים שלטי לד לעסק ? מצאתם!

שלטי לד לעסק מעטרים כמעט כל פיצוציה בצידי הדרך. זאת הזדמנות טובה להבין למה. המילה לד נובעת מהמילה באנגלית "LED", שהיא ראשי תיבות שפירושם - דיודה פולטת אור. היתרון של נורות לד בשלטי לד הוא בצריכה הנמוכה האנרגטית שלהם ובכך הם מביאים לחסכון הסביבתי. כתוצאה מזה, שלטי לד לחנויות הפכו היום למצרך מבוקש בתחום החשמל, ורבים מעסקים הפרטיים והציבוריים רוכשים אותם כיום. למרות שהמוצר הוא די בסיסי, שאלות רבות מתעוררות לגביי אופי המוצר, מושגים כמו חיצוני, חצי חיצוני גורמים לבלבול בקרב הקונים, ולכן נעשה לכם קצת סדר.

שלט לדים מתחלף לחנויות

הרבה בעלי עסק משקיעים ממיטב כספם בשלטי הלד ממוחשבים, אך רק מעטים מודעים להבדלים ולחשיבות של הפרטים הקטנים, לא רק של נורות הלד הקטנות. בניגוד לרצפת העסק מכשירי תאורה אינם צריכים תחזוקה שוטפת, ואורח חיים של מוצרי תאורה הינו בין מוצרי החשמל הארוכים ביותר, אך אל לנו לזנוח את הטיפול בהם. לעיתים תכופות יש להקפיד על ניקיונם. ניקיון זה לא יכול להתבצע באופן רגיל ולכן יש להשתמש בחומרי הניקוי המומלצים בעת הקניה, הכוללים את מכלול הנתונים של הנורות שהותקנו בשלט, כתלות בגודל השלט ובכך להביא לאורח חיים ארוך של שלטי הלד. בנוסף, על אף שנראה שהתאורה רק דורשת להדליק כפתור ולכבות, שלטי הלד לפני התקנתם דורשים הקפדה על כל נתוני מיקום השלט, ולכן נעדיף למקם שלט חצי-חיצוני לא לצרכי פרסום בדופן החיצונית של העסק. 

שלטי לדים ממוחשבים לעסקים – היתרונות שלנו.

אחרי שהבנו את הפרטים הקטנים, נעבור למקום שבו הכי טוב לרכוש אותם. נורות הלד הקטנות המשתבצות בשלטי הלד, יכולות להפוך עסק קטן בשולי הדרך לעסק גדול שבו תעצור כל מכונית וכאן פורטל שלטים נכנס לעסק. מוצרי החברה, ובכללן שלטי הלד הן בעלי אמינות מאוד גבוהה, אמינות שמבוטאת הן מבחינה חסכון באנרגיה והן מבחינת פליטת האור. הניסיון של החברה במוצרים שמותאמים לכל עסק, בא לידי ביטוי גם בשלטי הלד. אצלנו תמצאו את היחס האישי ללקוח בתכנון סוג השלט ועד הפקת שלטי לדים מתאומים לרצון בעל העסק ומתאומים לתנאי חוץ ועמידים לתנאי מזג האוויר בארץ. החברה מתמחה הן בשלט לדים חיצונים והן בשלטי לד חצי-חיצוניים, בהתאם לדרישת הלקוח, ולמזג האוויר הישראלי. לסיכום, אם אתם מחפשים מקום עם הגורמים המקצועיים ביותר, האדיבים ביותר, ואם יש לכם רצון לקנות מוצר שישמש אתכם להרבה זמן, אנחנו בחברה כבר מחכים לכם!
 

שלט לדים

שלטי לד לעסקים מחירים זולים!

אז איפה ניתן למצוא שלטי לד לעסקים במחירים זולים? כמובן, בפורטל השלטים המוביל בישראל - אצלנו!
כיום רבים מחפשים אחר שלטי לדים לעסקים, בעיקר בעלי עסקים, קיוסקים, פיצוציות, חנויות ומקומות הנמצאים איפה שיש תנועה של רכבים ועוברי אורח. העניין הטוב בשלטים מוארים לדים הוא שהם בולטים גם ביום וגם בלילה, ניתן לתכנת אותם ולהציג עליהם פרסומות ומבצעים עדכניים בכל רגע נתון, היום ניתן להשיג שלטי לד מחירים סבירים שלא קורעים את הכיס. בפורטל השלטים אנו מספקים שלטי לד למכריה גם לחנויות, וגם לעסקים. אז כאשר אתם צריכים שלט לד לעסק - פנו אלינו.