השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטי מדבקות בהתאמה אישית

שילוט מדבקה מתאים למיתוג רכבים, להדבקה בחנויות ולקירות ודלתות כניסה כמיתוג עסקי, לנו יש את האפשרות לספק לכם ייצור והדפסה של מדבקות כשלטי הכוונה ופרסום לבית ולעסק השירות ניתן בכל אזורי הארץ ובפנייה אלינו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר.

מזמינים שלט מדבקה דרך הפורטל ומקבלים:

סיוע מהיר וייעוץ טלפוני במרבית שעות היממה
שירות הניתן מצפון ועד דרום בכל האזורים
את המחירים הכי זולים בכל הארץ!
סוגי מדבקות שונים המתאימות לחוץ ולפנים על גבי קירות

זול, עמיד ומהפכני - שילוט באמצעות מדבקות

האם ידעתם שעשרות שלטים שאתם רואים היום ברחוב, בין אם אלה הן פרסומות לשלטי חוצות ובין אם שלטים לבתי עסק - הם למעשה מדבקות? קשה להאמין לכך, אך בזכות איכות בלתי מתפשרת וחידושים טכנולוגיים שלא מפסיקים לבוא בזה אחר זה ולהפתיע בכל פעם עוד יותר מקודמיהם - ניתן להגיד היום בבטחון כי מדובר באפשרות נוחה, איכותית, עמידה וגם זולה לפרסום חוצות.

כיצד "מתקינים" שלטי מדבקות?

התקנה של שלטים העשוים ממדבקה למעשה אינה מורכבת כלל כפי שהיא אולי נשמעת בהתחלה, והיא למעשה עמידה יותר מרוב האפשרויות האחרות, מאחר והדבק שנעשה בו שימוש הוא מהחזקים בעולם, ובאופן שמבטיח יציבות יותר מכל אפשרות אחרת. בשכבה העליונה שמעל לשלט המדבקה עצמו מותקן כמובן חומר נוסף, השומר על עמידותו מפני פגעי מזג האוויר - ולמעשה גורם לשלט "ליהנות משני העולמות" שבכל אחת מהאפשרויות, הישנה והחדשה: עמידות של חומר גלם כמו בעבר, עם חיזוק חדשני מהעבר השני, כך שהוא לא יוכל לזוז ממקומו גם לאחר שנים.

לשבור את הסטיגמה התאמת שלטי מדבקה לחנות

קשה אולי לראות זאת במבט ראשון, וודאי שלא להתרגל לכך בתחילה, אך כאמור יותר ויותר חנויות, בתי עסק וגם חברות גדולות בוחרים לפרסום בתור שלטים מדבקות עבור הפרסום שלהם. מעבר ליתרונות המובהקים שצוינו קודם לכן בדבר העמידות הרבה, מדובר באפשרות זולה להפליא, באופן שלמעשה הופך אותה למובילה והאידיאלית עבור בעלי העסקים והמפרסמים השונים. ואם אינכם בטוחים עדיין כי שלטי מדבקות הם האפשרות הטובה ביותר והמועדפת בשוק, תוכלו לבדוק זאת בעצמכם באמצעות הזמנת מדבקת שלט פשוטה, אפילו לדלת כניסה - כדי להתרשם ולראות כיצד זה עובד אצלכם בבית.
שלט מדבקה על קיר

מתחילים להבין? זהו הפתרון הזול ביותר!

לאחר שתתקינו שלטי מדבקה אצלכם בחנות או אפילו בבית, סביר להניח שלא תוכלו להבין כיצד חשבתם אחרת קודם לכן. בעבורכם זאת האפשרות הנוחה הטובה והזולה ביותר ולכל צורך באשר הוא. אתם מוזמנים לעיין באתר פורטל השלטים ולראות בעצמכם מדוע כל כך הרבה אנשים, פרטיים כמו גם חברות עסקיות, בוחרים באפשרות של הדפסת מדבקת שילוט.