השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שילוט נגישות

כיום מומלץ לכל בעל עסק, חנות ומשרד להנגיש לבעלי מוגבלויות את מקומם, בפורטל השלטים אתם יכולים להדפיס שלטי נגישות מותאמים אישית במגוון גדלים המתאימים לאזורים שונים, החל מקופה, דלת כניסה ועד לשירותים.

שלטי נגישות ביום יום

ההחלטה להתקין אצלכם בעסק שלטים נגישים היא החלטה מבורכת. הנגשה של עסקים לבעלי מוגבלויות היא אופציה להרחיב את קהל הלקוחות, לפתח את העסק ולהגדיל את מחזור הרווחים. שלטים נגישים מבהירים לבעלי המוגבלויות שהעסק שלכם נגיש בעבורם ומאפשרים להם למצוא בקלות את נתיב הכניסה לבית העסק, את הקופה הנגישה, את חדר השירותים ועוד. מהפכת ההנגשה כבר כאן. הנושא עומד על סדר היום הציבורי ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם להישאר מאחור.

הדפסת שילוט נגיש לנכים בהתאמה אישית

כמו כל הדפסה של שלט לעסק, גם שלטי נגישות לנכים מהווים הזדמנות לחזק את המותג ולקדם את תדמיתו. כך למשל, בעלי עסקים מזמינים שלטים נגישים עם לוגו בית העסק או בעיצוב דומה לזה של המותג. יחד עם זאת, נדגיש שיש להקפיד להשתמש בסמלים מוכרים ופונטים ייעודיים לשלטים נגישים. על התוצאה הסופית להיות ברורה מאוד, נוחה לאיתור וידידותית למשתמשים. פורטל השלטים מציע לכם כבעלי עסקים בכל רחבי הארץ הצעות מחיר אטרקטיביות לרכישת שלטי נגישות לנכים. רק כאן באתר תוכלו למצוא גם מבצעים, גם הנחות, גם את מיטב אנשי המקצוע בענף וגם אפשרות לבצע השוואת מחירים חכמה. הזמנת שלטי נגישות לנכים לעסק כדאי תמיד לבצע מול בעל מקצוע בעל ניסיון והתמחות ספציפית בעיצוב והדפסה של מוצרי הנגשה.
שלט נגישות

שלט כניסה ויציאה נגישה

ההנגשה הראשונית של העסק לבעלי מוגבלויות מתחילה בהבלטה והנגשה של פתח הכניסה ופתח היציאה. שלטים אלו מהווים שירות בסיסי אותו בעלי עסקים מתבקשים לספק לכלל לקוחותיהם. מחובתנו לאפשר לכל אדם באשר הוא שמעוניין להיכנס אל בית העסק ולקבל שירות למצוא בקלות את פתח הכניסה. אם יש אצלכם בבית העסק כמה כניסות ויציאות כאשר רק חלקן מונגשות עליכם להציב שילוט ברור.

ייצור שילוט נגיש לנכים למשרדים וחנויות

אם יש אצלכם במשרד או בחנות כניסה, שירותים ועמדת קופה נגישים לבעלי מוגבלויות – אל תמתינו אפילו רגע אחד והזמינו עכשיו את השלטים הדרושים, בין אם אלו שלטי פנים לצורך הכוונה, אזהרה או בטיחות. בעלי עסקים רבים בישראל עדיין אינם נגישים. תהיו אתם הוגנים, מוסריים ואוהדים כלפי כלל לקוחותיכם. ייצור של שלט קופה נגישה או שלט שירותים נגישים  אינו דורש זמן רב. צרו קשר וכבר השבוע תוכלו להפוך את העסק שלכם נגיש יותר ולפתוח את שעריו בפני כלל האוכלוסייה.

האם יש בין שלט רגיל לשלט נגיש מבחינת מחיר?

כל מחיר בו ננקוב מבלי לדעת יותר על הצרכים שלכם ועל המוצרים בהם אתם מתעניינים לא יהיה מדויק או הוגן. מחירים של שלטים רגילים ושלטים נגישים יהיו כמעט תמיד זהים. צוות השירות של פורטל השלטים מזמין אתכם לייצור קשר על מנת לקבל מידע נוסף ו-3 הצעות מחיר רלוונטיות מ-3 ספקים מובילים הפועלים באזורכם. ההוצאה הכספית תהיה זניחה בהשוואה אל הרווחים הצפויים מהגדלת המחזור העסקי.