מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

ייצור שלטי פח

רציתם שילוט גדול שלא יקרע לכם את הכיס? שלטי פח הם התשובה. שילוט סטנדרטי לעיתים יכול לעלות הרבה כסף, מה גם שהוא בדרך כלל עדין ואין לו עמידות בתנאים שונים. מחפשים שילוט גדול ורחב בעל עמידות? מחפשים שלט גדול לאתר הבניה או לעסק וגם לחנות? זהו פתרון מצוין, כידוע פח, היא מתכת זולה שאינה מעלה חלודה בקלות ועמידה בפני מזג האוויר.

מייצרים שלטים מפח דרך פורטל השלטים:

פריסה ארצית בכל אזורי הארץ!
 הצעת מחיר מהירה ומשתלמת.
 חומרי גלם מעולים ועמידים לאורך זמן.
פתרונות מקצועיים עבור כל סוגי השלטים.

כיצד ניתן להדפיס שלטי פח בזול?

רוצים גם להזמין שלט פח מותאם אישית? עם הדפסה של לוגו העסק או החברה שלכם? עם טקסט בהדפסה מותאמת? ישנם המון דברים שניתן לעשות באמצעות החומר הזול, הגמיש והנגיש שנקרא "פח", ניתן לעצב שלטים בצורות שונות, ניתן לחרוט עליו ולהדפיס צבעים שונים. הוא מתאים לאתרי בניין, לשלטי "כאן יוקם בקרוב", לעסקים, חברות, משרדים וחנויות. הוא בעצם יכול להיות בכל מקום עם שימוש נכון ובהתאמת גודלו. אז איך אפשר לקבל מחיר זול? משאירים פרטים או מחייגים אל צוות 'פורטל השלטים' ומקבלים עד שלוש הצעות מחיר - משווים בינהם ובוחרים בזולה ביותר!

 

שלט פח

רוצים לדעת איזה שלטים נוספים מייצרים ב פורטל  השלטים? עברו כעת לגלריה!

מה המחיר לשלטי פח?

 • שלט פח במידה 50/70 ס''מ
  240 - 150 ₪
 • שלט פח במידה 70/100 ס''מ
  280 - 180 ₪
 • שלט פח במידה 100/200 ס''מ
  290 - 390 ₪
 • שלט פח 100/300 ס''מ
  900 - 450 ₪
 • שלט פח לפי מ"ר - מעל 8 מ"ר
  150 ₪
 • שלט פח לפי מ"ר - מעל 15 מ"ר
  145 ₪
 • שלט פח לפי מ"ר - מעל 40 מ"ר
  120 ₪
 • תוספת מסגרת עץ למטר רץ
  60 - 30 ₪
 • תוספת מסגרת ברזל למטר רץ
  280 - 120 ₪

הדפס מחירון

* מחירון שלטי פח נבנה כמידע אינפורמטיבי בלבד עבור גולשי פורטל השלטים ועודכן על פי שקלול כלל ארצי לעבודות שילוט על פח ברמות גימור שונות.

 

שילוט פח גדר

שילוט פח כחלק מפרויקט גדר מדברת

טיפים לעיצוב שלטי פח:

מרחק מקצוות השלט - כאשר אתם מעצבים שלט פח, הרחיקו את הטקסט וכל שאר האלמנטים החשובים מקצוות השלט. כאשר מבצעים התקנה של השלט יש לקדוח חורים בשלט בדרך כלל וכך תוכלו להמנע מחורים באלמנטים חשובים בשלט.

רזולוציה - השתדלו לעבוד עם לוגו וקבצים ברזולוציה גבוהה ככל האפשר, נסו לשאוף לרזולוצייה של 300DPI - כך בעת הגדלת הלוגו ושאר הקבצים לא תיפגע איכות הלוגו ותקבלו הדפסה איכותית ללא גרעיניות וטשטוש.

ניגודיות - השתמשו בניגודיות על מנת לאפשר לעוברי האורח לקרוא את השלט בקלות.

לוגו - כאשר אתם מעצבים שלט פח, השתמשו בלוגו בעל שקיפות וללא רקע, כך תוכלו לבחור כל גוון רקע שתרצו מבלי לפגוע בו באמצעות הרקע של הלוגו.

השימוש שבשלטי פח מעוצבים:

השימושים לשלטי פח הם רבים, בדרך כלל שלטי פח מוצבים כשילוט חוץ - בין אם זה בהתקנה על קיר של בניין, על גדר אתר בנייה או שבכלל כשלט חזית לעסק. שלטי פח פופולארים מאוד מהסיבה הפשוטה שהם זולים, עמידים ופשוטים להתקנה. מחיר הפח ביחס לשאר חומרי הגלם של שילוט הוא זול באופן משמעותי. מומלץ לקחת בחשבון שבעת הצבת שלט פח בחוץ יש להשתמש בהדפסה עמידה מפני שמש וגשם, לדוגמא - הוספת למינציית UV אם מדובר בהדפסה באמצעות מדבקה או שימוש בהדפסה ישירה בטכנולוגיית UV. שני פתרונות אלו יאפשרו את הצבת השלט בחוץ לאורך שנים מבלי שתהיה פגיעה לצבע השלט.

אפשרויות הדפסה על פח:

קיימות כמה שיטות להדפסה על פח, לכל שיטה היתרונות שלה. הראשונה היא באמצעות הדפסה ישירה - הדיו מודפס באופן ישיר על הפח ומתייבש באמצעות נורות לד - בשיטה זו ניתן ליצור גם הבלטות על גבי השלט שניתן להרגיש במגע באמצעות שכבות דיו כפולות באזורים נבחרים. השיטה השניה היא באמצעות הצמדת מדבקת ויניל לשלט פח - המדבקה חזקה ואינה מתקלפת בקלות מהשלט - במידה ומשתמשים בהדפסה על פח באמצעות מדבקת ויניל מומלץ להוסיף למינציה להדפסה על מנת לשמור על הצבע לאורך זמן. שיטה נוספת נקראת פלקסו - הכנת שבלונות להזרקת דיו על פי עיצוב הגרפיקה של השלט ולאחר מכן הדפסה ישירה באמצעות הזרקת דיו אל החורים שבכל שבלונה - שיטה זו מתאימה כאשר רוצים לבצע הדפסה על פח בכמויות גדולות מפני שעלות הכנת השבלונה מחושבת גם.

 

שלט פח בכניסה לבית ספר

שלטי פח מעוצבים במגוון סגנונות

חומר הפח זול וחזק מה שהופך אותו לאידאלי באתרי בניה וליצור שלטים לחנויות מעל לגודל הסטנדרטי. בגלל אופי הפח השלטים יכולים להחזיק זמן רק, ובגלל שהם זולים, אפשר למקם אותם כשלטי חזית לעסק. לחומר הפח אין מגבלת גודל ואפשר להכין שלט בגודל שעולה בדיוק על צפיותיכם. השילוט הנ"ל מתחלק לשתי קטגוריות, שילוט פח עם מסגרת עץ או לחילופין עם מסגרת אלומיניום. כל זאת בהתאמה אידיאלית למבוקשכם, חשוב לוודא אמנם את סוג החומר לוודא שאין הוא מעלה קורוזיה בקלות.

ייצור שלט פח לעסק שלך!

מתכת הפח כאמור היא מתכת נפוצה וזולה, ובגלל המחיר שלה אפשרי מבחינתנו לעצב אותה כיצד שנחפוץ. לכן, חשוב שנבצע על החומר הדפסה דיגיטלית, שתהיה בצבעים דומיננטיים ומאירי עיניים. הכרחי שנוודא שההדפסה נעשית ברמה גבוהה, וההדפס לא ידהה בקלות. ישנם סוגים שונים של הדפסות, שאלו וודאו ששלטי הפח שלכם עשויים כהלכה ומודפסים בטכנולוגיה חדשנית. בנוסף, חשוב לדעת שישנם מספר סוגים של מתכת הפח.  לכן, כאשר נרכוש את החומר נוודא ששלטי פח עשויים ממתכת חזקה ושאינה מעלה חלודה. כדוגמת אלומיניום, פלדה  או אבץ. זכרו לשאול מאיזה מתכת עשויים השלטים שלכם! זה עלול לעשות את ההבדל בין שלט שיחזיק מעמד עד הגשם העתיד לבוא או לשנים ארוכות.

שילוט פח איכותי ומעוצב

אצלנו בחברה מייצרים שלט פח בכל הגדלים והצורות. אנו משתמשים בהדפסת שלטים אלקטרונית בעלת טכנולוגיה מתקדמת. צבעוני או שחור לבן, אתם יכולים להיות בטוחים שההדפסה תהיה חדה, נהירה ותחזיק מעמד לשנים רבות. אתם יכולים להסיר מליבכם דאגה שהצבע יתקלף או ידהה תחת שמש קיצית, אצלנו המוצרים מחויבים לנורמה גבוהה ולעמידות לזמן ארוך. בנוסף, כאשר אני ניגש לעצב שלטי פח חשוב שאזכור שהיתרון הגדול  של המתכת הזו היא המחיר שלה, אמנם, אין טעם שנשלם אפילו שקל אחד אם הם לא יחזיקו זמן קצר, זה לא תפקידם. תפקידם הוא להחזיק מעמד מספר שנים. לכן, אנו מייצרים שלטי פח ממתכות חזקות דוגמת אלומיניום ולא לחילופין, ממתכת הבדיל אשר נפוצים מאוד בשנים האחרונות בארץ.

שאלות נפוצות בנושא שלטי פח:

האם אפשר להדפיס שלט פח דו צדדי?

בהחלט. ניתן להדפיס שלט פח דו צדדי בשתי דרכים שונות - הדפסה ישירה באמצעות מדפסת UV או באמצעות הדפסה והצמדה של מדבקת ויניל משני הצדדים של השלט.


האם אפשר להזמין שלט פח במידה מותאמת אישית?

כן. ניתן להזמין שלט פח בכל מידה שתהיו מעוניינים בה. החל ממידות קטנות ועד למידות של מאות מטרים (בדומה לשילוט גדר מדברת שמבצעים על פח)


האם אפשר להזמין שילוט פח בצורת עיגול?

כיום בזכות הטכנולוגיות המתפתחות בתעשיית השילוט ניתן לבצע כל חיתוך צורני שרוצים לשלטי פח. בין אם זה בצורת עיגול, מרובע עם פינות מעוגלות או בכלל צורת לוגו של עסק. חיתוך צורני על פח יכול להתבצע על ידי מכונת CNC או על ידי מכונת חיתוך בלייזר - בתנאי שמדובר במכונה חזקה בעלת יכולת לחיתוך מתכות.


שלטי פח מעוצבים

 
צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה