השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטי פח במחירים מפתיעים

רציתם שילוט גדול שלא יקרע לכם את הכיס? שלטי פח הם התשובה. שילוט סטנדרטי לעיתים יכול לעלות הרבה כסף, מה גם שהוא בדרך כלל עדין ואין לו עמידות בתנאים שונים. מחפשים שילוט גדול ורחב בעל עמידות? מחפשים שלט גדול לאתר הבניה או לעסק וגם לחנות? זהו פתרון מצוין, כידוע פח, היא מתכת זולה שאינה מעלה חלודה בקלות ועמידה בפני מזג האוויר.

פורטל השלטים כאן בשבילך!

אנו עובדים עם חברות ויצרנים בכל אזורי הארץ!
דרכנו אתה מקבל יותר מהצעת מחיר בודדת.
 חומרים מעולים ועמידים במיוחד.
שילוט מכל סוג, חומר וגדול.

שלטי פח מעוצבים במגוון סגנונות

מה שהופך אותה לאידיאלית לאתרי בניה וליצור שלטים לחנויות מעל לגודל הסטנדרטי. בגלל אופי הפח השלטים יכולים להחזיק זמן רק, ובגלל שהם זולים, אפשר למקם אותם כשלטי חזית לעסק. לחומר הפח אין מגבלת גודל ואפשר להכין שלט בגודל שעולה בדיוק על צפיותיכם. שילוט הפח מתחלק לשתי קטגוריות, שילוט פח עם מסגרת עץ או לחילופין עם מסגרת אלומיניום. כל זאת בהתאמה אידיאלית למבוקשכם, חשוב לוודא אמנם את סוג הפח לוודא שאין הוא מעלה קורוזיה בקלות.

שלט פח לעסק שלך!

מתכת הפח כאמור היא מתכת נפוצה וזולה, ובגלל המחיר שלה אפשרי מבחינתנו לעצב אותה כיצד שנחפוץ. לכן, חשוב שנבצע על החומר הדפסה דיגיטלית, שתהיה בצבעים דומיננטיים ומאירי עיניים. הכרחי שנוודא שההדפסה נעשית ברמה גבוהה, וההדפס לא ידהה בקלות. ישנם סוגים שונים של הדפסות, שאלו וודאו ששלטי הפח שלכם עשויים כהלכה ומודפסים בטכנולוגיה חדשנית. בנוסף, חשוב לדעת שישנם מספר סוגים של מתכת הפח.  לכן, כאשר נרכוש את החומר נוודא ששלטי פח עשויים ממתכת חזקה ושאינה מעלה חלודה. כדוגמת אלומיניום, פלדה  או אבץ. זכרו לשאול מאיזה מתכת עשויים השלטים שלכם! זה עלול לעשות את ההבדל בין שלט שיחזיק מעמד עד הגשם העתיד לבוא או לשנים ארוכות.

שילוט פח איכותי

אצלנו בחברה מייצרים שלט פח בכל הגדלים והצורות. אנו משתמשים בהדפסת שלטים אלקטרונית בעלת טכנולוגיה מתקדמת. צבעוני או שחור לבן, אתם יכולים להיות בטוחים שההדפסה תהיה חדה, נהירה ותחזיק מעמד לשנים רבות. אתם יכולים להסיר מליבכם דאגה שהצבע יתקלף או ידהה תחת שמש קיצית, אצלנו המוצרים מחויבים לנורמה גבוהה ולעמידות לזמן ארוך. בנוסף, כאשר אני ניגש לעצב שלטי פח חשוב שאזכור שהיתרון הגדול  של המתכת הזו היא המחיר שלה, אמנם, אין טעם שנשלם אפילו שקל אחד אם הם לא יחזיקו זמן קצר, זה לא תפקידם. תפקידם הוא להחזיק מעמד מספר שנים. לכן, אנו מייצרים שלטי פח ממתכות חזקות דוגמת אלומיניום ולא לחילופין, ממתכת הבדיל אשר נפוצים מאוד בשנים האחרונות בארץ.

שלטי פח מעוצבים