השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטי פח

רציתם שילוט גדול שלא יקרע לכם את הכיס? שלטי פח הם התשובה. שילוט סטנדרטי לעיתים יכול לעלות הרבה כסף, מה גם שהוא בדרך כלל עדין ואין לו עמידות בתנאים שונים. מחפשים שילוט גדול ורחב בעל עמידות? מחפשים שלט גדול לאתר הבניה או לעסק? שלטי פח מעוצבים הם פתרון מצוין, כידוע פח, היא מתכת זולה שאינה מעלה חלודה בקלות.

שלטי פח מעוצבים במגוון סגנונות

מה שהופך אותה לאידיאלית לאתרי בניה וליצור שלטים לחנויות מעל לגודל הסטנדרטי. בגלל אופי הפח שלטי פח יכולים להחזיק זמן רק, ובגלל שהם זולים, אפשר למקם אותם באתרי בניה או כשלטי חזית לעסק. לשלטי פח אין מגבלת גודל ואפשר להכין שלט בגודל שעולה בדיוק על צפיותיכם. שילוט הפח מתחלק לשתי קטגוריות, שילוט פח עם מסגרת עץ או לחילופין עם מסגרת אלומיניום. כל זאת בהתאמה אידיאלית למבוקשכם, חשוב לוודא אמנם את סוג הפח לוודא שאין הוא מעלה קורוזיה בקלות.

שלט פח לעסק שלך!

שלטי פח מעוצביםמתכת הפח כאמור היא מתכת נפוצה וזולה, ובגלל המחיר שלה אפשרי מבחינתנו לעצב אותה כיצד שנחפוץ. לכן, חשוב שנבצע על הפח הדפסה דיגיטלית, שתהיה בצבעים דומיננטיים ומאירי עיניים. הכרחי שנוודא שההדפסה נעשית ברמה גבוהה, וההדפס לא ידהה בקלות. ישנם סוגים שונים של הדפסות, שאלו וודאו ששלטי הפח שלכם עשויים כהלכה ומודפסים בטכנולוגיה חדשנית. בנוסף, חשוב לדעת שישנם מספר סוגים של מתכת הפח, פח היא בעצם לא מתכת, למעשה, הפח היא מתכת אחרת שעברה ריקוע והשטחה. לכן, כאשר נרכוש פח נוודא ששלטי פח עשויים ממתכת חזקה ושאינה מעלה חלודה. כדוגמת אלומיניום, פלדה  או אבץ. זכרו לשאול מאיזה מתכת עשויים שלטי הפח שלכם! זה עלול לעשות את ההבדל בין שלט שיחזיק מעמד עד הגשם העתיד לבוא או לשנים ארוכות.

שילוט פח איכותי

אצלנו בחברה מייצרים שלט פח בכל הגדלים והצורות. אנו משתמשים בהדפסת שלטים אלקטרונית בעלת טכנולוגיה מתקדמת. צבעוני או שחור לבן, אתם יכולים להיות בטוחים שההדפסה תהיה חדה, נהירה ותחזיק מעמד לשנים רבות. אתם יכולים להסיר מליבכם דאגה שהצבע יתקלף או ידהה תחת שמש קיצית, אצלנו המוצרים מחויבים לנורמה גבוהה ולעמידות לזמן ארוך. בנוסף, כאשר אני ניגש לעצב שלטי פח חשוב שאזכור שהיתרון הגדול  של המתכת הזו היא המחיר שלה, אמנם, אין טעם שנשלם אפילו שקל אחד אם שלטי הפח יחזיקו זמן קצר, זה לא תפקידם. תפקידם הוא להחזיק מעמד מספר שנים. לכן, אנו מייצרים שלטי פח ממתכות חזקות דוגמת אלומיניום ולא לחילופין, ממתכת הבדיל אשר נפוצים מאוד בשנים האחרונות בארץ. פח העשוי מאלומיניום מחזיק שנים ארוכות. בחברה שלנו אנו מתחייבים לייצור שלטי פח ממתכת חזקה ומודפסים בהדפסה משוכללת. עדיין לא בטוחים? בואו והיווכחו בעצמכם במוצרים הטובים בשוק.