השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטי פרסום

שלטי פרסום משתמעים על כמה פנים, בין אם זה בשלטי חוצות, באמצעות תאורה (לד), דיגיטליים או פשוטים לעסק יש לא מעט סגנונות ולכל אחד מהם משמעות שונה - הכירו את התחום יותר לעומק.

איזה סוגים של שלטי פרסום יש?

מוארים במגוון צורות ובעיקר באמצעות לדים.
על גבי שלטי חוצות במקומות שונים בארץ!
בעבור עסקים (בכל הגדלים ומכל החומרים).
שילוט דיגיטלי מתחלף.

מתאימים לפרסום על גבי בניינים, בכבישים ומשרדים

אז מה זה בכלל שילוט פרסומי?

שלטי פרסום – מה זה בכלל ובשביל מה. פתחתם או הרחבתם את העסק שלכם, יש לכם כבר משרד, מצוין. עכשיו נותר לכם להביא את הלקוחות, ובשביל זה כמובן, צריך לפרסם את העסק שלכם. הצעד הראשון שצריך לעשות זה שלט פרסום.  אלו שלטים בסוגים ובגדלים שונים, ובעיצובים שמשתנים, שבמרכזם רשום שם חברה מסוימת או לוגו של חברה, עם כיתוב או סלוגן ומטרתו לפרסם, לשווק ולמתג את העסק הרלוונטי.

שלטי פרסום לדים , דיגיטליים ואלקטרוניים

כאמור, שלטי פרסום יכולים להיות במגוון גדלים, תלוי בתקציב שמושקע. ניתן לפרסם שלטים שמתאימים בגודלם לבניינים גבוהים וכאלו שמותאמים ללוח מודעות ציבורי. ישנם לא מעט סוגים והסוג השכיח ביותר הוא מנייר, שעליו מודפס תוכן הפרסום המתבקש. בנוסף, ישנם כאלו כאשר קצת יותר מתקדמים כמו שלטים זוהרים ומוארים שניתן לראות לא מעט בתחנות אוטובוס. אם אתם מחפשים להשקיע קצת יותר תוכלו להתקדם אל התחום האלקטרוני, סוג שלט זה מעט יותר יקר, אך ניתן לפרסם את העסק  שלך על גבי שלט מנורות לד וזה מושך את עינו של הצופה יותר. סוג נוסף שמאוד יעיל הוא אותיות תלת מימד על גבי השלט, סוג זה מאוד חדשני ובהתאם לכך גם מאוד יקר.

שלט פרסום נייד – היתרונות שלנו.

לא מעט חברות גרפיקה וחברות פרסום מספקות שלטי פרסום, לכן חשוב מאוד לדעת מאיפה כדאי לרכוש אותם. הפורטל שלנו, עובד עם כמה מהמעצבים הגרפים הטובים שיש כיום, ועל כך העידו לא מעט מהלקוחות שלנו. בנוסף,  פרסומאים מקצועיים שילוו אתכם בכל שלב כדי לעצב את הלוגו או הסלוגן הטובים והחדישים ביותר. לחברה שלנו יש ותק, ניסיון ומטרתנו העיקרית היא לספק בראש ובראשונה את רצון הלקוח, מהדרישה הקטנה ביותר עד לגדולה ביותר, הכל באמינות ובמקצועיות. הטכנולוגיה שעומדת לרשותנו היא מהמתקדמות בשוק, וכלקוחות שלנו נוכל להציע לכם את מגוון הסוגים שיש כיום.

דוגמאות לשלטי פרסום

מלווים את הלקוח מעיצוב השלט ועד להדפסתו

כמובן שהחברה שלנו תהיה צמודה ללקוח משלב עיצוב השלט עד שלב תליית או התקנתו. אז קדימה, עסק ומשרד כבר יש, מה שנותר לכם הוא לפרסם ולשווק את העסק שלכם בעזרת שלט לעסק חדשני ומתקדם ובדיוק בשביל זה אנחנו פה ועל כן נשמח שתיצרו איתנו קשר על מנת שנוכל להתחיל למנף את העסק שלכם הכי גבוה שאפשר.