מחפש שילוט לעסק או לבית?
מחפש שילוט לעסק או לבית? קבל שיחת ייעוץ ללא התחייבות והצעת מחיר משתלמת!

בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר, השירות ניתן בחינם!

שילוט רשת

פתרונות השילוט המודרניים הם הרבה יותר מעוד שלט גדול מעוצב. השלטים החדשים וביניהם גם שלטי רשת מתבססים על פתרונות יצירתיים שמאפשרים שימוש מקסימלי בשטח שעומד לרשותכם, עמידות מרבית בתנאי חוץ והצבת שלטים בכל מקום. כך למשל, שלט מרשת מאפשר חדירת אור ואוויר אל האזור שמאחוריו וצפייה במתרחש דרכו.

מתי כדאי להשתמש בשלטי רשת?

בעלי עסקים משתמשים בשלטי הרשת החדשים בעיקר למטרת פרסום. שלט מרשת אפשר להציב במקום אחד רגיל וגם במקומות בהם לא ניתן להשתמש בשלטים רגילים. ההדפסה על הרשת מאפשרת חדירות אור ואוויר כך שניתן להתקין שלט רשת על גבי חלונות, פתחי אוורור ופתחי יציאה. אם חשוב לכם לנצל באופן מרבי את השטח שיש ברשותכם לטובת פרסום חזותי עליכם לחשוב מחוץ לקופסה ולבחור גם בפתרונות לא שגרתיים.

מהם היתרונות של שילוט על גבי רשת?

היתרון המשמעותי ביותר הוא ללא כל ספק הרחבת שטח הפרסום. שלטי רשת הופכים את מתחם העסק כולו לשטח פרסום אופציונלי. האפשרות להדפיס על גבי רשתות מייצרת שלטים שאפשר להציב על חלונות, ממש כמו מדבקות לחלון ראווה, על קירות חיצוניים ופנימיים וגם כמחיצות פנימיות. אם עד היום השטח של החלונות בבית העסק לא נוצל כראוי – הגיע הזמן לעשות זאת. ניצול נכון של הנכס במלואו יצמצם את הצורך בשכירת שטח פרסום חיצוני ובהתאם לכך גם את ההוצאות.
הדפסת שלטים על גבי רשת מתאימה לשימוש גם במתחם העבודה הפנימי. אם יש אצלכם מחיצות או קירות זכוכית תוכלו לנצל אותם להתקנת שלטי רשת. השימוש ברשת מאפשר חדירת אור תוך שמירה על הפרטיות של העובדים.

מהו המחיר לשלטי רשת בהדפסה?

מחירים של שלטי רשת נקבעים בהתאם לגודל של הפריט, עלות חומרי הגלם, מורכבות טכניקת ההדפסה והזמנת שירותים נוספים. אם אתם נמנעים מפתרונות שילוט חדשניים ומודרניים בגלל חשש מהמחיר – הגיע הזמן שתכירו את פורטל השלטים. השוואת המחירים היעילה שתבצעו באתר תאפשר קבלת מחיר משתלם במיוחד בעבור כל סוגי השלטים.

הדפסת שלטים על רשת מזמינים בפורטל השלטים

אל פורטל השלטים מתרכזים כל בעלי המקצוע המובילים בתחום השילוט בכל רחבי הארץ. השירות ניתן ללקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים תוך הקפדה על מקצועיות, אדיבות, עמידה בזמנים, שימוש בטכנולוגיה חדישה ומחירים הוגנים. כל שעליכם לעשות על מנת להצטרף אלינו ולהתחיל לחסוך זמן וכסף הוא לייצור קשר בעצמכם או להשאיר פרטים באתר. נציג מטעם פורטל השלטים יקבל את פנייתכם וייצור עמכם קשר על מנת לקבל פרטים נוספים. בהתאם למידע שתמסרו יסופקו לכם 3 הצעות מחיר אטרקטיביות מ-3 בעלי מקצוע רלוונטיים. השירות ניתן ללא כל התחייבות מטעמכם בעוד אנחנו מתחייבים לשירות אדיב, מקצועיות ומחירים אטרקטיביים.

צור קשר עם פורטל השלטים
מחפשים חברת שילוט? רוצים להשוות מחירים ולהזמין? הזינו פרטים כאן למטה, ואנו מיד נחזור אליכם לאמת את פנייתכם, ומיד לאחר מכן נפנה אליכם עד 3 חברות שונות לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד, חינם וללא התחייבות כלל!
באפשרותכם אף לחייג אלינו: 072-3910208.
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
פרסם באתר פורטל השלטים

חברות שילוט? יודעים לספק שירות מקצועי ומהיר? הצטרפו אלינו למהפיכה! אנו לא עוד חברת פרסום, יחד אנו נוכל לתת שירות מדהים לקהל גולשינו, ואתם מלקוחות אשר צריכים בדיוק את שירותכם. פנו אלינו בטופס מטה או חייגו אלינו למוקד הטלפוני: 072-3910208.

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה