השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטי הנצחה וזיכרון

ייצור מותאם אישית של שלטי הנצחה, שלטי זיכרון, הוקרה ותרומה במגוון חומרים שונים החל מחריטה על גבי שיש, זכוכית, ברזל ואפילו עץ - הזמינו כעת דרך פורטל השלטים שילוט זיכרון והנצחה וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד!

פורטל השלטים, פתרונות בהתאמה אישית

ייצור שלטי זיכרון מוארים ובעלי מראה מכובד.
שלטי הנצחה על גבי סלעים, שיש, עץ וזכוכית.
שילוט הוקרה אישי או גדול בכניסה למקומות
יצירת שלטי תרומה (תודה) למשקיעים ותורמים

מהם שלטי הנצחה? ומה השם משקפים

שלט הנצחה לרוב אינו למען מטרת פרסום או שיווק של מוצר או חנות או בית עסק, אלו שלטים בעלי רגש, שאנו מעוניינים שטקסט שלהם יהדהד לדורות, בעלי הוקרה ועומק. הטקסט עליו כזה יהיה רלוונטי ונצחי כך שהוא צריך להיות קצר וקולע, קליט ולפעמים אף קיטשי אבל בהחלט לא יתר על המידה. שילוט  הנצחה בסגנון כזה יהיו בדרך כלל מיודעים להיות באנדרטה מסוימת, מצבות, רחובות, בניינים מסוימים וכיצ״ב.
שלטי זיכרון והנצחה

שלטי תורמים כהוקרה על תרומתה

סוג נוסף - אלו הם שלטי תורמים, כשמם כן הוא אנשים אשר תרמו למוסד מסוים וכך כאות הוקרה הודפס ונקבע להם הוקרה, שאגב שילוט כזה הוא תעשייה משגשגת בארץ ישראל, כי הרבה פעמים אנו נשענים על תרומות, שלט תודה לתורמים יכולים להיות מכיתות בתי בספר ואוניברסיטאות, עד שלט בבית כנסת, בניינים וכלה בבתי חולים ועוד ועד.

שימוש בחומרים המשדרים יוקרה והוקרה

שלטי הנצחה הם מיוחדים ויש מקום ליצירתיות ואף למתן אופי אמנותי. ניתן ליצור למטרת זיכרון שכזה בתצורות שונות, בצבעים שונים ואף לשלב טקסט בסגנונות שונים, הם נצחיים כך שאולי ראוי שלא יהיו משעממים ומצד שני לא צעקנים יתר על המידה, כאלה המשתלבים היטב בסביבה. אנו בפורטל שלטים מסייעים גם בנושאים אלו. שלטים אלו ממוקמים במקומות שונים ואף הרבה פעמים בחוץ תחת כיפת השמים, אז נכון אם הוא על בניין אז הרבה פעמים יהיה מוגן ב  PVC, מצד שני יהיה הרבה פעמים שהם יהיו ממוקמים תחת כיפת השמים לכן החומר שנבחר יצטרך להיות בהתאם, כדי שהוא לא יתכלה במהירות וישרוד את תנאי מזג האוויר.

חריטה והבלטת שלי זיכרון

שלט הזיכרון יכול להיות עשוי מחומרים וסגנונות שונים, יציקה לתוך תבנית, חיתוך בלייזר המקנה אופי תלת ממד לשלט ניתן ליצור עיטורים רבים, חריטה והבלטה על גביהם כפי שאנו מכירים בשלטי הוקרה הנמצאים בבניינים, כפי שראינו בשלטי "תודה על תרומתך" בשמורות הטבע, בדומה לאלו שנמצאים בבתי כנסת ומסמנים לזיכרון התורם וכלה באלה אשר רוצים להנציח את שמם במקומות אחרים.

בואו נחזור ונדבר לרגע בכלליות על השלטים

שלטים נועדו לכמה וכמה סיבות, הסיבה העיקרית זו שקופצת לנו לראש באופן מידי כאשר אנו חושבים על הנושא, היא שלטי פרסום ובאמת אחוז גבוה מהם הנעשים בבתי דפוס הם פרסומיים, ניתן לראות אותם בכל מקום ואתר, על הדרכים, קניונים ועוד סוג נוסף אשר הם המורים על מיקום, כשמם כן הוא, שלטים המכוונים אל עבר יעד מסוים בין עם חנויות, מרכזיי קניות וכיוצ״ב. ואף סוג נוסף, הוא שלטי כותרת, מעל כל חנות, קניון, מסעדה, יהיה פרסום המציג אותה. סיבה נוספת ליצור היא על מנת להראות כי אתם אכן קיימים ופעילים.

איך אנו יכולים לעזור (בכל הנוגע למחיר)?

ובכן אנו בפורטל השלטים נותנים ערך מוסף בכל הקשור לעולם ולתחום, אנו מאפשרים יעוץ בכל הקשור לנושא, באתרנו יש מידע רב על שלטי הנצחה, הוקרה וזיכרון ובכלל על הנושא שתוכלו להסתייע, יתרה מזו אנו נשב עמכם ונציע לכם מספר הצעות מחיר של יצרנים ובעלי מקצוע לפי הצרכים שלכם ואזור המגורים שלכם, צרו עמנו קשר, הדרך קלה מכפי שאתם חשבים!