השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטים עומדים (שלטי חמור)

מחפשים שלטים עומדים או בשמם השני "שלטי חמור", אשר בעלי 2 רגליים ומציגים פרסום דו צדדי בעבור העסק שלכם? באמצעות פורטל השלטים תוכלו להדפיס שלט חמור עומד במחיר הוגן.

הדפסה וייצור של שלטי חמור

באמצעות פורטל השלטים ניתן להזמין שלטי חמור מחומרים שונים, עץ, אלומיניום, פלסטיק ועוד. אנו מספקים ומייצרים את אותם שלטים עומדים במגוון גדלים ודוגמאות, ניתן להזמין אצלנו הדפסה לצורך החלפה של הפרסום על גבי הרגליים או את כל ה"סטנד" באופן מלא, בעת הייצור ובחירת החומר הנכון, יש לקחת בחשבון כי זהו שלט חוץ והוא עשוי להיות חשוף לשמש, לחות וגשם ולכן עדיף להשתמש באלומיניום על פי חומרים אחרים שהם פחות עמידים, גם צורת ההדפסה ושימוש בצבעים ודיו נכונים אשר לא ידהו בשמש ויחזיקו מעמד לאורך זמן.

שלט חמור משוך תשומת לב

המטרה של שלט "חמור" היא בעצם לספק מידע, מבצעים, הנחות ואף הכוונה ללקוחות ועוברי אורח העוברים והשבים, הוא בדרך כלל נמצא בשימוש אצל קיוסקים, מסעדות וחנויות שונות אשר נמצאות ברחובות עם תנועה משתנה ונועדו להכווין ולידע את העוברים והשבים כי יש אצלנו בחנות את המוצר שהם צריכים או מחפשים.
 
שלטי חמור

כמה זה צריך לעלות?

שלט חמור אשר מציג פרסום דו צדדי עולה בממוצע כ-300 עד- 450 ש"ח, אך כמובן שישנם שינוים במחירים על פי סוג החומר ממנו עשוי השלט, אם מדובר על אלומיניום נראה תוספת של לפחות 150 עד 200 שקלים, לעומת העץ שיכול להסתכם במחיר ההתחלתי של שלוש מאות שקלים בלבד, סוג ההדפס גם הוא קובע בין אם זה הדפס קבוע או משתנה, כאשר הדפסה על "ברזל" יקרה יותר מהדפסה על פוסטר פשוט, אנו מציעים לכם לעיין במחירון שלנו ולראות את המחירים השונים, אם שם לא מצאתם תשובה לשאלתכם, חייגו כעת אל נציג מטעמנו.

פורטל השלטים, הבחירה שלך

המטרה של פורטל השלטים היא להעניק מחירים אטרקטיבים בכל אזור ברחבי הארץ, פניה אחת אלינו ואתם מקבלים עד שלוש הצעות מחיר של חברות שילוט שונות הפועלות באזור המגורים שלכם ומספקות את השילוט הדרוש לכם, אז רגע לפני שאתם מזמינים שלטים עומדים (שלטי חמור), קבלו את מלוא הצעות המחיר ובחרו בהצעה המשתלמת ביותר.