השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שילוט קלקר

מחפש שילוט עשוי מקלקר? נשמע רגיש ושביר? זה לא נכון במקרה הנ"ל מדובר על קלקר חזק, אך קל. הוא משמש לרבות לצורך הכנת אותיות מקלקר באמצעות חיתוך לייזר וניתן להשיגו במחיר הכי זול מבין כל האפשרויות לייצור אותיות כשלט.

לאן מתאים שילוט קלקר?

ללא ספק שלטי אלו מותאמים לחלל הפנימי ולא ישרדו בחוץ, הם משמשים כשילוט  פנים ובעיקר למטרת מיתוג עסקים, השימוש המרכזי בשלטי קלקר הוא לצורך חיתוך אותיות, ניתן לעשות זאת בגדלים שונים והיות והחומר כלכך קל, ניתן להניח אותם מבלי לחשוש למשקל, גם אם מדובר על אותיות ענקיות. האפשרות ליצור שלט גדול ובמשקל "נוצה" פותח אפשרויות רבות כמו הנחה שלו על גבי קיר עם דבק בלבד.

שלטי אותיות מקלקר, חיתוך בהתאמה אישית

על מנת לעצב את חומר הקלקר בצורה נכונה יש להשתמש בחיתוך לייזר, המכונה תחתוך די בקלות את החומר ותעצב את האותיות בצורה החלקה ביותר, ניתן כמובן ליצור גם צורות כמו לוגו החברה או סמלים שונים. את אותיות הקלקר ניתן לצבוע לאחר מכן במגוון צבעים שונים, אך הרוב המוחלט מעדיף אותם בצבע לבן.
אותיות קלקר

מהו המחיר לשלטי קלקר?

לא רק שהם קלים ומספקים פתרונות כה רבים, המחיר של שלטי הקלקר הוא הזול מבין כלל האפשרויות ליצרת אותיות תלת מימד ובפרט לשלטים חרוטים, מחיר אות ענקית (בגודל מטר) מתחיל ב-350 שקלים, כאשר תקחו כמה אותיות כמובן מחיר פר אות יהיה נמוך יותר ואם אתם מדברים על אותיות בגודל יותר סטנדרטי כמו 30 ס"מ המחיר לשלט יענו בין 500 - 700 שקלים בלבד. תוספות של ציפוי, תאורה וצבע אינם כלולות במחירים המוצגים לעיל.

כך תשיגו שלטים במחירים זולים באמת

אם החלטתם שאתם רוצים לרכוש שלט חדש, אנחנו ב'פורטל השלטים' נוכל לתת לכם את הפתרון הכי זול שיש, באמצעות שיטת השוואת המחירים שאנו עובדים בה, תקבלו דרכנו עד שלוש הצעות של נותני שירות מעולם השילוט, הם ידאגו לתת לכם הצעות מחיר מותאמת לי הדרישות שלכם ואתם תוכלו לבדוק מה הכי זול ומתאים.