השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שלטי רחוב למכירה במחירים מזולים

שלטי רחוב הם חלק קבוע מהנוף האורבני שאליו אנו מורגלים בעולם המערבי בכלל ובישראל בפרט. ניתן לדמות את שלטי הרחוב לתמרורים מבחינת הפונקציה אותה הם ממלאים, כלומר, הכוונה והתמצאות במרחב. לרב, שלטי הרחוב מעוצבים באותו האופן ומונפים על גבי עמודים בגובה המאפשר להולכי הרגל ולנהגים במכוניות לאתר אותם ולקרוא את הכתוב עליהם בקלות המרבית. הם לרוב מכילים בתוכם את שם הרחוב ואת מספרי הבתים הממוקמים באותו רחוב.

למה להזמין דרך פורטל השלטים?

מחירים מוזלים לבאי הפורטל!
שירות מקצועי, אדיב ומהיר!
עובדים בכל אזורי הארץ.

מחפשים שלטי רחוב מוארים ? מצאתם!

פעמים רבות הטקסט המופיע על שלטי הרחוב הוא דו- לשוני, במדינה שלנו על שלטים רבים מופיעות 3 שפות: עברית, אנגלית וערבית. שלטים של רחובות מיוצרים לרב ממתכת (המתכת מאפשרת עמידות בפני גשם ורוחות) אך במקרים מסוימים, השלטים מיוצרים מקרמיקה או אבן, לרב על פי הסטנדרט העירוני הנהוג ותלוי אם רוצים שהם יהיו מוארים או אפילו בסגנון וינטג'. דוגמא טובה לסטנדרט הנהוג גם בארץ וגם בחו"ל: בדרכים בין-עירוניות השילוט תמיד עשוי ממתכת והוא תמיד ירוק עם כיתוב לבן עליו, השמירה על סטנדרט עיצובי מסייעת לאדם שלא מתמצא בדרכים להבחין מתי הוא נוסע בתוך העיר ומתי הוא מחוץ לעיר.

טיפים:

הנושא הראשון עליו תצטרכו לתת את הדעת בעת בחירת שלטי רחוב הינו העיצוב, מה גודלו של השילוט אשר הנכם מעוניינים בו?  מה גודל הכיתוב שיופיע עליו, מהם הצבעים בהם תבחרו? חלקו את שלט הרחוב שלכם לפרופורציות נכונות כך שיהיה נעים וקל לקריאה, אל תעמיסו במלל מיותר, היו חדים, קצרים וענייניים. הקפידו לבחור בגופן  שיהיה נח ונעים לעין, שמרו על רווחים בין המילים והעדיפו ששלט הרחוב יכיל מקסימום 3 צבעים שונים. זכרו, על מנת ששלט  רחוב ימלא את הצורך שלכם, הוא לא חייב להיות יקר, הוא פשוט צריך להיות מותאם לקהל היעד מבחינת המסר ומבחינת המיקום.  חשוב מאוד להציב את שלט הרחוב במיקום שבו הוא יהיה בולט בעין ולא מוסתר על ידי עצים (לדוגמא) כפי שניתן לראות לא פעם בפינות רחוב שונות.

רוצה לדעת מהם המחירים? הכנסו אל מחירון השלטים!

שלטי רחוב מוארים

שלט רחוב מואר - היתרונות שלנו.

היתרון הראשון של החברה שלנו הוא כמובן הניסיון הרב בעיצוב והתקנה של שלטי הרחוב.  ביצירת קשר טלפוני עם נציגי החברה תוכלו לקבל הסבר ארוך וסבלני על אופן העבודה שלנו וכמובן מענה לכל שאלותיכם. הנציגים שלנו הם אנשי מקצוע מנוסים אשר יוכלו להמליץ לכם על בחירת שלטי פרסום הנכונים בעבורכם . בחברה שלנו תוכלו לקבל מגוון רב של אפשרויות וכמו כן, קשת מחירים רחבה שתאפשר לכם לקבל את מבוקשכם תמורת מחיר ראוי.

שירותי התקנה עמידים במיוחד לתנאי חוץ

התקנת שלטי הרחוב היא חלק בלתי נפרד וחשוב מאוד מהמקצועיות שמציעה החברה שלנו, לא פעם אנחנו שומעים על שלטים במזג אוויר כזה או אחר ניתקים ממקומם וחלקם אף יכולים לגרום לפגיעות בנפש, הניסיון שעומד לרשותנו בתחום יבטיח לך ששלט הרחוב שלך יותקן כראוי ולא יהווה סכנה. הרימו את הטלפון והתקשרו - נציגנו מחכים.