השאר פרטיך ונחזור אליך תוך זמן קצר!

שמשונית

שירות הדפסות מקצועי של שילוט שמשוניות מודפסות על פי גודל מותאם אישית במחיר הנמוך במדינה, אצלנו בפורטל השלטים תמצאו את המחירים הכי זולים שיש! צרו קשר כעת עם נציג לקבלה של עד שלוש הצעות מחיר!

מזמינים שמשונית דרך "פורטל השלטים"

✔ הדפסה מקצועית ואיכותית עמידה בשמש וגשם.
✔ שימוש בברזנט חזק וצפוף.

✔ מחיר זול במיוחד לבאי פורטל השלטים.
✔ מגוון סוגי הדפסות וצבעים.
✔ התאמה על פי מידות לצורכי הלקוח.

מה זה שלט שמשונית?

שמשונית היא בעצם ברזנט אטום לחלוטין. הברזנט האיכותי ביותר בנמצא שלו מספר שימושים נרחבים. אחד השימושים הנפוצים הוא שלט שמשונית. בכל נושא השלטים מעבר לשילוט יש חשיבות רבה לטיב החומר שממנו השלט עשוי. ברזנט איכותי עמיד נגד גשם, חומר PVC פלסטי, הינו פתרון יעיל ביותר לעיצוב (אגב תוכלו לקרוא כאן ואף להזמין שירותי עיצוב לשלטים). שילוט יכול להיות באופן ישיר על גבי שלט אך באמצעות שמשונית תוכלו לעשות שימוש כפול הן בשילוט והן ביריעות עצמם לצורך סגירה של מרפסות, בעיקר בימות החורף, לבתי קפה ומסעדות, כיסוי לדוכני מזון ושימושים נוספים המשלבים היבט פרסומי עם שימוש פרקטי. אצלנו בפורטל השלטים תוכלו לקבל הצעות מחיר משתלמות כל זאת על ידי החברות המובילות בשוק.

שילוט באמצעות שמשונית מודפסת בכל הארץ!

אנחנו פועלים בכל רחבי הארץ והשירות שלנו כולל את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם. אצלנו השירות מתחיל במחיר המאפשר לכל בית עסק לפרסם את עצמו במחירים סבירים וללא עלויות פרסום גבוהות וחסרות פרופורציה. יש לנו שירות מיוחד לעסקים הכולל גם ייעוץ והכוונה לבעלי עסקים, נוכל לייעץ לכם לא רק בנוגע לשילוט עצמו אלא גם בנוגע למיקום. שנים של נסיון בתחום יכולים תמיד לעזור לכל לקוח שלנו למצוא את המקום המתאים ביותר להצבת שלטי השמשונית של העסק.

מחירון שמשוניות

איזה סוג? כמה היא עולה?
הדפסת שמשונית סטנדרטית לצד אחד
חישוב גודל לפי מידות 
100 - 125 ש"ח למ"ר
הדפסה על שמשונית 2 צדדים בהדפסה איכותית
מחיר לפי מ"ר בהזמנה עד 5 מ"ר (מעל המחיר יורד)
180 - 220 ש"ח
הדפסת שמשונית לסוככים, פרגולות וסוכות
מיועדת לעיטוף וכשלט צדי למניעת רוחות (חזקה במיוחד)
החל מ-200 ש"ח למ"ר
מחיר שמשונית עמידה בפני גשם (הדפסה מיוחדת)
כולל חומר לשמירה נגד מים
החל מ-150 למטר
כמה עולה להדפיס על שמשונית מ-PVC?
חומר חזק יותר ועמיד בפני רוחות חזקות.
160 - 180 ש"ח למ"ר
תוספת מחיר לביצוע הדפסה מהיום להיום
(לא זמין בכל עסק, צריך לשאול מראש)
תוספת של 20% בדרך כלל*

הכל נמצא בפורטל השלטים!

פורטל השלטים הוא המקום המתאים ביותר עבורכם לשם ייצור סוגים של שילוט המיועד לצורכי פרסום. אנחנו נוכל לספק לכם עד שלוש הצעות מחיר מתוכם תוכלו לבחור את המועדפת עליכם ביותר. השירות שלנו כולל את כל הנדרש בתחום. שילוט נכון יכול להפוך את בית העסק שלכם למצליח במיוחד. משיכת קהל היא אחד הדברים המרכזיים בכל תהליך של בניית עסקים.

שמשונית מעוצבת בהדפסה אישית על פי מידה

אם תדעו לכתוב את המילים המתאימות להציב את השילוט במקום המדויק להשתמש בצבעים מושכים ומגרים את העין אך לא בולטים במיוחד וצורמים, אם תדעו איך לפנות נכון לאנשים כבר עשיתם את רוב העבודה. אנחנו מבצעים שירות של הדפסה על גבי שמשונית וגם ייצור של כל הסוגים השונים כמו: שילוט מואר, שלטי פנים ושלטי חוץ. אצלנו באתר תוכלו למצוא מחירון מעודכן חשוב לנו בעיקר השקיפות בנוגע לכל התהליך. אצלנו היחס ללקוח תמיד עומד במקום הראשון.

שלטי שמשונית במגוון גדלים וצבעים

אצלנו תוכלו למצוא שירות מיוחד במחירים אטרקטיביים במיוחד עבור בעלי עסקים וחברות. אנחנו מודעים לחשיבות של פרסום באמצעות שילוט לכן אנחנו מתאימים את עצמנו ללקוח. קודם כל לכל בית עסק יש את גבולות התקציב שלו. אנחנו מותאמים עבור כל הלקוחות ולכל תקציב יש לנו את השירות המתאים. אחד הדברים המרכזיים בשילוט לעסקים הוא רכישה של השלט הנכון. שימוש נכון באלמנטים שיווקים יכול להקפיץ את המכירות של בית העסק. אנחנו דואגים לעבוד ביחד אתכם בשביל למצוא את הנוסחא המתאימה. כל שאלה שיש לכם בנוגע לכל עניין אתם מוזמנים ברצון רב להתקשר אלינו ישירות. שירות הלקוח שלנו עובד באופן תדיר בשביל לענות לכל  לקוח בזמן.

דוגמאות וצבעי ברזנט לשמשונית
ראה סוגי ברזנטים המתאימים לשמשונית במגוון צבעים